Web Analytics
Teknobu

Nulls Brawl 36.218 Buzz ve Griff Apk (Güncel Sürüm)
Nulls Brawl 36.218 Buzz ve Griff Apk (Güncel Sürüm)

Nulls Brawl 36.218 Buzz ve Griff Apk (Güncel Sürüm)

Nulls Brawl 36.218 yeni güncellemesiyle gelen buzz ve griff kavgacılarını indirmek için hemen güncel yeni sürüm Nulls Brawl 36.218 apk’yı indirin.

Nulls Brawl APK Buzz ve Griff  isimli yeni karakterler geldi, 36.218 En son sürüm ile oynayabilirsiniz. Ayrıca Nulls Brawl Stars evreninde ücretsiz elmaslar ve her karakter sizi bekliyor. Supercell tarafından geliştirilen aksiyon oyununa gelecek güncelleme, tüm oyuncuların beklediği bir haberdi. Android ve iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlarınızda oynayabilirsiniz

Nulls Brawl 36.218 Buzz ve Griff Apk

36.128 güncellemesi ile oyuncuların en çok ilgisini çeken yeni harita, yeni oyun modu, yeni kostümler ve 2 yeni karakter var. Oyunda Buzz isimli karakteri elde etmek oldukça zor olacaktır. Bu yüzden karakteri alamayan oyuncular denemek için can atıyorlar. Sizlere yardımcı olabilmek adına Nulls Brawl APK İndir ile Buzz ve Griff karakterlerini nasıl oynayabileceğinizi anlatıyoruz .

Yeni Kavgacı Nulls Brawl 36.218 Buzz Karakteri

Nulls Brawl 36.218
Nulls Brawl Buzz Karakteri

Buzz, bu sezonun kromatik dövüşçüsünün yanı sıra sahilden bir cankurtaran.

Buzz’ın ortalama bir canı var, oldukça yüksek bir hasar. Saldırısı yumruktur. Süper – Buzz, bir duvara veya düşmana bir şamandıra fırlatır ve kendini şamandıraya doğru çeker.

Yeni Kavgacı Nulls Brawl 36.218 Griff Karakteri

Nulls Brawl 36.218
Nulls Brawl Griff Karakteri

Griff, atış mesafesine bağlı olarak farklı yönlerde uçan 9 jeton atar.

Super – Griff banknotlarla saldırır, onları keskin bir şekilde fırlatır
ve dönüş yolu da dahil olmak üzere hasar verir. Düşman ne kadar uzaktaysa, o kadar fazla hasar. Dönüş yolunda banknotlar duvarlardan geçiyor.

Nulls Brawl 36.218 Buzz ve Griff Apk İndir

Yeni dövüşçüler, görünümler ve haritalar içeren bir oyun kısa süre içinde indirilebilecek. O zamana kadar Brawl Stars özel sunucusunun en son sürümünü oynamanın keyfini çıkarın. Aşağıdaki bağlantıdan en son güncellenen nulls brawl 36.218 ünbuzz ve griff kavgacılarını indirin ve oyunun keyfini çıkartın.

Nulls Brawl 36.218
Nulls Brawl Buzz ve Girff 36.218

”Google
24 Beğen