Teknobu

Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk (Güncel Sürüm)


Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk (Güncel Sürüm)

Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk (Güncel Sürüm)

Nulls Brawl 36.257 yeni güncellemesiyle gelen buzz ve griff kavgacılarını indirmek için hemen güncel yeni sürüm Nulls Brawl 36.257 apk’yı indirin.

Merhaba Brawl severler, hepiniz için harika bir haberle geri döndük. En sevdiğiniz oyunda tüm zamanların en iyi karakterlerinden biri olan yeni bir karakter var. Yani, en yeni karakteri ücretsiz denemek istiyorsanız, Android cihazınızda Brawl Stars Buzz ve griff kavgacılarını 36.257 güncel sürümünde edinin ve Buzz ve griffi kullanarak oynamaya başlayın.

Bu, Nulls Brawl 36.257’nin oyunun yedinci sezonu olan dinozorların yazının yeni bir versiyonudur. Böylece, Haziran 2021 dinozorların yazını başlatıyor. Oyunda 2 yeni karakter ve birçok yeni görünüm olacak. Oyun ayrıca yeni oyun modlarını da içeriyor.

Nulls Brawl Stars Buzz Apk

Nulls Brawl 36.218 Buzz ve Griff Apk
Nulls Brawl 36.218 Buzz ve Griff Apk

Nulss Brawl Stars Buzz, BS oyununun değiştirilmiş versiyonu olan bir Android mod uygulamasıdır. Oyunun tüm premium özelliklerine ücretsiz olarak kolayca erişebileceğiniz oyuncular için en iyi değiştirilmiş sürümü sağlar. Ayrıca herhangi bir karakterin kilidini açabilir ve ücretsiz olarak güç açabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   WhatsApp Plus APK İndir 15.20.2 Anti-Ban {Son Sürüm}

Oyun ücretsiz bir platform sunuyor, ancak kullanıcılar için bazı ücretli hizmetler de var. Herhangi bir para kullanmadan oynayabilirsiniz, ancak yerleşik premium özellikler vardır. Oyunun daha fazla özelliğinin kilidini açmak için hesabınızı doldurmanız ve değerli taşlar almanız gerekiyor.

Oyuna para yatırmak herkes için biraz zor ama merak etmeyin. Oyunun kilitli özelliklerine erişmek için para yatırmanız veya para harcamanız gerekmediği, hepiniz için bu harika değiştirilmiş sürümle karşınızdayız.

Null Brawl Buzz, oyuncular için en son hizmetlerin ve güncellemelerin eklendiği modun en son sürümüdür. Mod versiyonunda, karakterin vızıltısını bile alabilirsiniz. Resmi sürümde 30. seviyede alabileceğiniz en son kavgadır.

Karakteri elde etmek için BRAWL PASS satın almanız gerekiyor ki bu biraz zor. Ayrıca, sizin için Buzz’ın kilidini açacak PASS’ı satın aldıktan sonra 30. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Basit bir deyişle, tüm pinleri, görünümleri, sesleri ve diğer özellikleri elde etmek için birden fazla görevi tamamlamanız gerekir.

Bu nedenle, sizin için endişelenmenize gerek olmayan bu Buzz ve Griff Modu ile buradayız. Uygulama, kullanıcılara sınırsız jeton, değerli taş, ücretsiz PASS, ücretsiz Yıldızlar ve daha fazlasını içeren birden fazla özellik ve hizmet sunar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Premium 8.6 Full Apk 2020 Güncel Aralık

Böylece herhangi bir karakterin kilidini sorunsuz bir şekilde kolayca açabilirsiniz. Brawl Buzz, hepinizle paylaşacağımız birçok özelliğe sahiptir. En iyi özelliklerden biri, bir noktadan diğerine kolayca geçebileceğiniz hareketliliktir.

Hareketlilik hızını artırmak için diğer oyuncuları ve nesneleri kolayca yakalayabilir. Bir sonraki özellik, kendi kendini şarj etme sistemidir. Etrafında mavi noktalı bir daire var. Böylece, vızıltı rakiplerinizden anında şarj olabilir, bu da savaşabileceğiniz ve şarj edebileceğiniz anlamına gelir.

Çemberdeki daha fazla sayıda oyuncu, şarj sürecini artıracaktır. Yani, burada birden fazla özellik elde edeceksiniz. Nulls Brawl Buzz Apk İndir, sizi bekleyen daha birçok harika özellik var. Bu yüzden uygulamayı edinin ve en son kavgayı kullanarak oynamaya başlayın.

Yeni Kavgacı Nulls Brawl 36.257 Buzz Karakteri

Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk
Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk

Buzz, bu sezonun kromatik dövüşçüsünün yanı sıra sahilden bir cankurtaran.

Buzz’ın ortalama bir canı var, oldukça yüksek bir hasar. Saldırısı yumruktur. Süper – Buzz, bir duvara veya düşmana bir şamandıra fırlatır ve kendini şamandıraya doğru çeker.

Yeni Kavgacı Nulls Brawl 36.257 Griff Karakteri

Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk
Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk

Griff, atış mesafesine bağlı olarak farklı yönlerde uçan 9 jeton atar.

Bu Yazımızda Okuyun :   True Amps Pro Mod Apk 1.9.5 İndir (Premium, Kilitsiz) 2021

Super – Griff banknotlarla saldırır, onları keskin bir şekilde fırlatır
ve dönüş yolu da dahil olmak üzere hasar verir. Düşman ne kadar uzaktaysa, o kadar fazla hasar. Dönüş yolunda banknotlar duvarlardan geçiyor.

Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk İndir

Yeni dövüşçüler, görünümler ve haritalar içeren bir oyun kısa süre içinde indirilebilecek. O zamana kadar Brawl Stars özel sunucusunun en son sürümünü oynamanın keyfini çıkarın. Aşağıdaki bağlantıdan en son güncellenen nulls brawl 36.257 sürümndeki buzz ve griff kavgacılarını indirin ve oyunun keyfini çıkartın.

Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk
Nulls Brawl 36.257 Buzz ve Griff Apk

”Google
11 Beğen