Teknobu

Hik Connect Apk İndir Güncel 2021


Hik Connect Apk İndir Güncel 2021

Hik Connect Apk İndir Güncel 2021

Hik Connect Apk dosyasını indirmek istiyorsanız sizlere burada son sürüm apk dosyası için indirme bağlantısını veriyoruz.

Hik Connect APK’sini İndirin: Hikvision kameralarını tabletinizde veya Android telefonunuzda yönetmek ve görüntülemek için Hik-Connect 4.0 APK’sını indirip yükleyebilirsiniz.

Hik Connect Apk Nedir

Hik Connect Apk
Hik Connect Apk

Hik-Connect uygulaması, Hikvision serisi DVR’ler, NVR’ler, Kameralar, Görüntülü interkom cihazları ve Güvenlik kontrol panelleri ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu uygulama ile istediğiniz zaman gerçek zamanlı gözetim videosunu izleyebilir veya evinizden, ofisinizden, atölyenizden veya başka bir yerden oynatabilirsiniz. Cihazınızın alarmı tetiklendiğinde Hik-Connect uygulamasından anında bildirim alabilirsiniz.

Yepyeni Hik-Connect 4.0 APK şimdi indirilebilir. Evde veya iş yerinde Hikvision kameraları ile bağlantı kurmak için kullanılır. CCTV ve güvenlik kameralarının en popüler Çinli üreticisidir. Android ve iOS cihazlar için Hik-Connect uygulaması sayesinde kameralarına bağlanırken son derece kolaydır. En son Hik-Connect 4.0, geliştirilmiş optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzü, bazı yeni eklenen işlevler ve olağan hata düzeltmeleri getiriyor. Aşağıdaki indirme bölümünde sizin için en son Hik-Connect 4.0 APK’sına doğrudan bir bağlantımız var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Deezer Premium Apk Mod (Güncel 2021) Full

Hik-connects uygulaması Hikvision kameralarına, DVR ve NVR cihazlarına bağlanır ve etrafta olmadığınızda bile iletişim halinde kalmanızı sağlar. Tüm güvenlik cihazlarınızı bir Android telefon veya tabletten kolayca çalıştırabilir ve yönetebilirsiniz. Canlı görüntüleri izlemenize, videoyu oynatmanıza ve ayrıca NVR’nizdeki ayarlara göre bildirimler ve uyarılar almanıza olanak tanır.

Android için Hik Connect Apk Özellikleri

Daha önce de belirtildiği gibi, Hik-Connect, Android’deki Hikvision güvenlik kameralarına bağlanmak için resmi mobil uygulamadır. Telefonunuzda saklamak istediğiniz bir şey için canlı video izlemenize, görüntüleri oynatmanıza ve ekran görüntüleri almanıza olanak tanır. Hik-Connect uygulamasının bazı önemli noktalarına ve özelliklerine bir göz atalım:

 • Video oynatma ve gerçek zamanlı bildirimler
 • Çift modlu uzaktan iletişim
 • Kapıda aramaları cevaplamak için görüntülü interkom cihazları
 • Bir güvenlik kontrol paneli kullanarak uzaktan devreye alma
 • Atanan izinlerle cihaz paylaşımı
 • Kullanışlı ve güvenli parmak izi girişi

Hik Connect Apk Nasıl İndirilir ?

Hik-Connect’i doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz , ancak uygulamanın en son v4.0 sürümüne  sahip değildir. Hikvision ekibi uygulamayı Play Store’da henüz güncellemedi, bunun yerine yeni Hik-Connect 4.0 APK’sı yalnızca kendi App Store’larında mevcut.

Bu Yazımızda Okuyun :   Alight Motion Pro - Video ve Animasyon Düzenleyici v3.5.0 (Kilitsiz) İndir

Bu uygulama herhangi bir Android telefon veya tablette çalışmalıdır. Güvenlik kameralarınızı, DVR’lerinizi ve NVR’lerinizi görüntülemek ve yönetmek için uygulamayı yükleyin ve Hikvision hesabınızla oturum açın.

Hik Connect Apk Nasıl Kurulur

Telefonunuza veya tabletinize ilk kez manuel olarak bir Android APK indirmeye çalışıyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyin. Bu adımlar, Hik-Connect APK’sini cihazınıza indirip yüklemenize yardımcı olacaktır:

 1. Hik-Connect 4.0 APK’sını doğrudan telefonunuzdaki indirme bağlantısından indirin.
 2. Şimdi indirdiğiniz APK’yi bulun ve yüklemek için açın.
 3. Doğrudan bir APK yüklemek istiyorsanız, “Bilinmeyen Kaynak” ayarını etkinleştirmeniz için bilgilendirileceksiniz . Bundan emin değilseniz, bir rehber yazdık.
 4. Etkinleştirdikten sonra sağ alttaki yükle düğmesine tıklayın.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra sihirbaz aşağıdaki durumu gösterecektir. Dokunun  veya üzerinde  Done Sihirbazı kapatmak ve elle kısayol uygulamayı başlatmak için.

Sonuç:

Hepsi tamam! Artık Android cihazınızda en son Hik-Connect uygulamasına sahipsiniz. Aşağıdaki bir yorum bölümünde bize bildirin.

”Google
6 Beğen