Teknobu

C2 Anlık Hilesi Nasıl Yapılır 2021 (Connected2.me)


C2 Anlık Hilesi Nasıl Yapılır 2021 (Connected2.me)

C2 Anlık Hilesi Nasıl Yapılır 2021 (Connected2.me)

Bu yazımızda sizlere connected2.me uygulaması için güzel bir hileden bahsedeceğiz. Bu hile c2 anlık hilesidir. Peki c2 anlık hilesi nasıl yapılır işte detaylar.

C2 Anlık Hilesi, galeriden çekilen fotoğrafları, bağlı bir uygulama aracılığıyla o anda kameradan çekilmiş gibi görüntüleyebilen bir tekniktir. Hilelerin çoğu düzeltilmiş olsa da yazımızı güncel hileler ile güncelleyeceğiz ve hem android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir hale getirmek için farklı yöntemler kullanacağız.

C2 Anlık Hilesi
C2 Anlık Hilesi

Bu yazıda kullanacağınız anlık fotoğraf tekniği ile konuştuğunuz kişiye fake profil olmadığınızı kanıtlayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere iki farklı yöntem göstereceğiz. İlk yöntem vereceğimiz apk üzerinden uygulamayı yüklemek, ikinci yöntem ise farklı bir uygulama üzerinden. İkinci yöntemimiz iphone ve ios cihazları için de geçerlidir.

APK İle C2 Anlık Hilesi

C2 Anlık Hilesi
C2 Anlık Hilesi

Bu yöntem eski ve en kolay connected anlık hilesidir. İphone cihazlarda çalışmaz. Yapacağınız işlem buradan uygulamanın apk dosyasını indirmek ve android cihazınıza yüklemek. Yükledikten sonra galeriden istediğiniz bir fotoğrafı seçip karşı tarafa atabilisiniz. Bu şekilde her attığınız fotoğraf anlık olarak gözükecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Free Fire Oyunundaki En Hızlı Arabalar (2021)

Bir şeye dikkat edin. 

Galerideki tüm fotoğraflar ekran 
görüntüleridir. 

Normal fotoğraf çekmeyin. 

Aksi takdirde, başkaları hile yaptığınızı 
anlayabilir.

C2 Anlık Hile Yöntemi

Bu yöntem ilk yönteme göre daha karmaşık görünse de daha dayanıklı ve tamiri daha zor bir tekniktir. Bu yöntem iPhone ve IOS cihazları için de geçerlidir. Öncelikle Android cihazlar için RS dosya yöneticisi uygulamasını telefonunuzun uygulama indirme bölümünden Google Play’den indirin ve iOS cihazlar için App Store’dan telefonunuza indirip kurun.

Kurulumdan sonra Connected2me uygulamamıza girin ve galeriden çekeceğimiz fotoğrafları hemen başka bir kullanıcıya gönderin. Hala galeriden silinen fotoğraflar için endişelenmeyin.Bunu doğru yolda yaparak fotoğrafları RS dosya yöneticisine kaydettik.

Bunu yaptıktan sonra fotoğrafını çekmek istediğiniz kişinin yanına gelin. Fotoğraf yükleme bölümünde, fotoğraf/video bölümüne tıklayın, artık bir galeri değil. Elinizin veya boş bir yerin resmini çekin ve ardından Wi-Fi’yi kapatın. Wi-Fi ile çekilen boş fotoğrafları kapatın, internet bağlantısı yok hatası alacaksınız.

İnternet henüz mevcut değilse, RS Dosya Yöneticisi’ni açın, yakalanan görüntünün adını C2 klasörüne kopyalayın ve görüntüyü silin. Orijinal seçili kaynak fotoğrafınızı bu bölüme taşıyın ve kopyalanan adla yeniden adlandırın. Bu adımları uyguladıktan sonra, çevrimiçi olun ve yukarıdaki bildirimde yeniden yükle’yi tıklayın, fotoğraflar yakında kaybolacaktır 🙂

Bu Yazımızda Okuyun :   Online Soccer Manager Mod Apk 2021 3.5.22.4

Bu yazımızda C2 için güncel olarak çalışan iki c2 anlık hilesi yöntemini anlattık. Eğer sistem çalışmıyorsa ise yorumlarda belirterek yeni yöntemleri anlatmamızı isteyebilirsiniz.

”Google
6 Beğen