Teknobu

Microsoft Surface Book 3’ün Bazı Donanım Özellikleri Açığa Çıktı


Microsoft Surface Book 3’ün Bazı Donanım Özellikleri Açığa Çıktı

Microsoft Surface Book 3’ün Bazı Donanım Özellikleri Açığa Çıktı
Microsoft’un yeni Surface Book modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni bilgilere göre Surface Book 3’te Intel Core i7 işlemci ve 32 GB RAM bulunacak.

Microsoft’un yeni Surface Book modelini önümüzdeki haftalarda açıklaması bekleniyor. Şirket bu konuda çok durgun olmasına rağmen, ortaya çıkan bazı yeni bilgiler Yüzey Kitabı 3’ün özelliklerine bir göz atmamızı sağlıyor.

Surface Book 3’ün donanımda dikkate değer bir artış yaşayacağı bilinmektedir. Ek olarak, Energy Star sertifikasına göre, cihaz Intel Core i7 işlemci ve 32 GB RAM gibi üst segment donanım özelliklerine sahip olacak.

Surface Book 3
Microsoft’un yeni Surface Book’u en az 1 TB depolama alanına sahip olacak. Bazı 2 TB depolama seçeneklerinin sunulduğu söylenirken, bazı kaynaklar Surface Book 3’te 4 TB depolama alanı olabileceğini iddia ediyor.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, yeni Surface Book gücünü Intel Core i7’den alacak. İşlemcinin çekirdek başına temel hızı 1,3 GHz olacak ve dört fiziksel çekirdek olacak. Cihazın güç tüketimi hakkındaki bilgileri yukarıdaki görüntüden de görebilirsiniz.

Surface Book 3 iki farklı boyut seçeneğiyle gelecek. Önceki nesil gibi, 13 inç ekranlı versiyon temel model olacak. 15 inçlik bir ekranla gelecek olan model, yukarıda belirtilen donanım özelliklerini içerecek.

Surface Book 3’ün mevcut Surface Book modellerinden daha pahalı olacağı söylenmelidir. Etiketin fiyatındaki artışın nedeni cihazda kullanılan ekipmanın yükseltilmesi olmakla birlikte, ülkemizdeki yabancı para biriminin artması da yeni Yüzey Kitabı cihazının fiyatını artırmada oldukça etkili olacaktır.

Çıkış tarihi için henüz net bir tarih olmasa da, cihazın duyurusunun bu ay gerçekleşmesi muhtemeldir. Yeni Surface Book’un duyurusu özellikle 19 Mayıs’ta dijital bir etkinlik olarak düzenlenecek olan Build geliştirici konferansında yapılacaktır.

 

Bu Yazımızda Okuyun :   Microsoft, Yeni Edge Tarayıcısıyla Chromium Kullanarak Chrome'u Öldürmeyi Amaçlıyor
”Google
22 Beğenmekten Vazgeç