Teknobu

Zoom Escaper Nedir ve Nasıl Kullanılır 2021


Zoom Escaper Nedir ve Nasıl Kullanılır 2021

Zoom Escaper Nedir ve Nasıl Kullanılır 2021

Merhaba değerli dostlarım bugün sizlere zoom ile ilgili yeni olan “Zoom Escaper Nedir ve Nasıl Kullanılır” hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Umarım yazımızı faydalı bulursunuz. Her zaman sizlere güncel teknoloji ile ilgili bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Zamansız Yakınlaştırma toplantılarından kurtulmak için ihtiyacınız olan araç zoom espacer.

Zoom Escaper nedir

Zoom Escaper, tam olarak iddia ettiği şeyi yapacak ücretsiz bir çevrimiçi araçtır: Zoom toplantılarından veya diğer herhangi bir video konferans senaryosundan kaçmanıza yardımcı olur. İster bir iş toplantısı, ister bir parçası olmak istemediğiniz bir sosyal görüşme olsun, Zoom Escaper, toplantı ses akışını başkalarının sizi toplantıya davet etmesini katlanılmaz hale getirecek ölçüde kendi kendini sabote etmenize izin verir. .

Zoom Escaper
Zoom Escaper

Yankı, kötü bağlantı gibi daha ince olanlardan ve üzgün bir bebek, köpek havlaması, inşaat sesleri gibi diğer seslerden çeşitli sesler vardır. Toplantı sırasında herhangi bir sesi çalabilirsiniz.

Zoom Escaper Nasıl Kullanılır

Zoom Escaper ücretsiz bir çevrimiçi araçtır, ancak onu kullanmak için başka bir ücretsiz yazılımı da indirmeniz gerekir – VB Kablosu. Esasen, Zoom Escaper’ın yaptığı şey, mikrofon sesini web sitesi üzerinden yönlendirmesi ve istenen efekti uyguladıktan sonra VB-Kablosu ile Yakınlaştırma toplantısına yeniden yönlendirmesidir. Oldukça basit bir kurulum, ancak aynı zamanda akıllı ve etkili.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Reklam Müziği Kimin Şarkısı 2022

Başlamak için zoomescaper.com adresine gidin ve ‘Mikrofonu Etkinleştir’ düğmesini tıklayın.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 3

Tarayıcınızda bir izin istemi görünecektir. Zoom Escaper’ın mikrofonunuza erişmesine izin vermek için ‘İzin Ver’i tıklayın.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 5

Şimdi, sisteminize VB Kablosu için yazılımı indirin. VB Kablosunun indirme sayfasına gitmek ve işletim sisteminiz için yazılımı (Windows veya Mac) indirmek için burayı tıklayın .

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 8

Mac sistemleri için, indirilen dosya, doğrudan yükleyebileceğiniz bir DMG dosyasındaki normal bir pakettir. Windows sistemleri için indirilen dosya sıkıştırılır. Öncelikle, tüm dosyaları çıkarmanız gerekir. Ardından, Kurulum programını Yönetici modunda çalıştırın.

Yönetici modunda çalıştırmak için, Kurulum dosyasına sağ tıklayın ve menüden ‘Yönetici Olarak Çalıştır’ı seçin.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 9

Ekranınızda bir kullanıcı hesabı kontrol istemi görünecektir. Sisteminize kurulum sihirbazını çalıştırma izni vermek için ‘Evet’i tıklayın. Kurulumu tamamlamak ve bilgisayarınızı yeniden başlatmak için ekranınızdaki talimatları izleyin.

Şimdi zoomescaper.com’a geri dönün ve web sitesini yenileyin. Ekranda ‘Mikrofon’ ve ‘Çıktı’ seçenekleri görünecektir. ‘Çıkış’a gidin ve açılır menüden’ Kablo Girişi’ni seçin.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 11

Ardından, ‘Başlat’ düğmesini tıklayın.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 12

Şimdi, Yakınlaştır’a gidin ve aşağıdaki ayarları değiştirin. Yakınlaştırma ayarlarını açın ve soldaki gezinme menüsünden “Ses” e gidin.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 14

Ardından, ‘Mikrofon’a gidin ve açılır menüden’ VB Kablosu’nu seçin.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 15

“Arka Plan Gürültüsünü Bastır” seçeneğine gidin ve açılır menüden “Düşük” ü seçin.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 17

Şimdi, ekranın altındaki ‘Gelişmiş’ düğmesini tıklayın.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 18

Gelişmiş ayarlarda, “Mikrofondan” Orijinal Sesi Etkinleştir “için” Toplantıda göster seçeneğini göster “seçeneğini işaretleyin. Ardından, orijinal sesin açık olduğu zaman için ‘Yankı İptalini Devre Dışı Bırak’ seçeneğini de kontrol edin.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 19

Zoom toplantınıza düzenli olarak katılın. İlk başta, sesiniz herkese normal görünecektir. Zoom toplantınızdaki sekmeleri zoomescaper.com’un açık olduğu tarayıcıya değiştirin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Bağlanıyor Sorunu Çözümü 2021

Ardından, üretmek istediğiniz efektin kutusunu işaretleyin. Yankı için gecikme veya geri bildirim, kötü bağlantı için kesilme, diğerleri için ses seviyesi gibi efektler için belirli parametreleri de ayarlayabilirsiniz.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 20

Kullanmak için bir efekt seçtiğinizde, ses efektlerini kendiniz duyamazsınız, ancak toplantıdaki diğerleri kesinlikle duyacaktır. Sesi orijinal haline döndürmek için istediğiniz zaman “Durdur” u tıklayın. Durdur’a tıkladıktan sonra, Yakınlaştırma toplantısında mikrofonunuzu VB Kablosundan sistem mikrofonunuza değiştirin.

allthings.how what is zoom escaper and how to use it image 21

Kullanılan ses efektlerinden bazıları – rüzgar, şantiye, idrara çıkma (cidden mi?) – toplantıdan çıkmak için bir bahane olarak kullanmak pek pratik değildir. Sonuçta, ilk soru bir iş toplantısı sırasında bu yerlerde bulunmanızla ilgili olacak. Ancak bir çocuğun ağlaması, köpek havlaması gibi diğerleri bahane olarak kullanılabilir. Ve bir yankı veya kötü bir bağlantı tüm zamanların klasikleridir; bunların meşruiyetini kimse sorgulamayacak.

”Google
31 Beğen