Teknobu

Eller ve Parmaklar İçin Kolay Kına Tasarımları 2021


Eller ve Parmaklar İçin Kolay Kına Tasarımları 2021

Eller ve Parmaklar İçin Kolay Kına Tasarımları 2021

Bayram ya da diğer günler, yeğenlerim ve kendim için kına tasarımları yaratmayı seviyorum. Eller ve Parmaklar için Kolay Kına Tasarımları hakkında daha fazlasını görmek için okumaya devam edin.

Kına severler için, kolayca oluşturabileceğiniz kolay kına tasarımları mutlaka hoşunuza gider. Elinize kına yakmak yaratmak ve güzel görünmek için çok az zaman alırlar. Şahsen, sık sık kendimde ve başkalarında kına tasarımları yapmayı seviyorum. Bayram ya da diğer günler, yeğenlerim ve kendim için kına tasarımları yaratmayı seviyorum . Eller ve Parmaklar için Kolay Kına Tasarımları hakkında daha fazlasını görmek için okumaya devam edin.

Kına, bilezikler ve yüzükler gibi elleriniz için bir aksesuar gibidir. Ellerinizi güzelleştirir ve hem kadınsı hem de güzel görünmesini sağlar. Kına sanatında yeniyseniz veya sadece size zaman ve enerji tasarrufu sağlayan kolay kına tasarımları yapmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. 

Denemeniz için Basit ve Zarif Gelin Kına Tasarımı

Düğününüz için oluşturabileceğiniz kolay kına tasarımlarını bulmak zor olabilir. Ellerinizi tamamen örten bu ağır kına tasarımlarını seven birçok kız olabilir, ancak yine de çoğu büyük günleri için basit kına modelleri tercih ediyor. İşte kendiniz tasarlayabileceğiniz veya bir uzmandan yardım alabileceğiniz gelin kına tasarımı oluşturmak için örnekler

Kolay Kına Tasarımları
Kolay Kına Tasarımları

Parmağınızda minik detaylı çalışma ve elin bir tarafında daha büyük çiçek desenli. Bu kına tasarımı her gelin için doğru.

Bu Yazımızda Okuyun :   Japonya'da Üniversiteye Başvuru Nasıl Yapılır? 2021
image 60

Böylesine zarif bir tasarım, sarkan jhumka benzeri desen onu daha da dikkat çekici hale getiriyor.

image 61

Bu gelin mehndi ne kadar muhteşem? Görünüşe göre bir sanatçı boş bir tuvalde bir resim oluşturmuş.

image 62

Güzel renkli oje ve güzel halkalar, bu karmaşık kına tasarımını daha da öne çıkaracak. 

image 63

Bu kolay kefalet tasarımı tamamen sabit ellerle ilgilidir. Bu tasarımı bir nişan veya Nikkah işlevi için yapabilirsiniz.

image 64

Detaylı, iğne inceli gelin kına tasarımlarına meraklıysanız mutlaka bu kına desenini denemelisiniz. Güzel tırnak sanatı ve bilezik gibi aksesuarların yanı sıra yüzüklerle de güzel görünecek.

image 65

Bir gelin için ustalıkla yapılan bu kolay kına tasarımları ne kadar muhteşem? Tamamlanması saatler sürmüş gibi görünüyor, ancak aslında bir uzman bunu dakikalar içinde halledebilir.

image 66

İnce ve karmaşık kına desenleri oluşturma sanatında ustalaştıktan sonra. Yeniden yaratamayacağınız hassas bir kına tasarımı olmayacak.

Mükemmel bir manikür ve hafif aksesuarlar bu gelin kına tasarımıyla mükemmel görünecek. 

Parmaklar İçin Kolay Kına Tasarımları 

Seni bilmiyorum ama şahsen kına uygulamaktan kaçınan birçok kız tanıyorum. Nedeni, kına çıktığı zaman turuncu rengini sevmemeleridir. Ayrıca birçok kız sadece parmaklarda kına uygulamasını tercih etmektedir. Çünkü bu şekilde çok kadınsı ve zarif görünüyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   İpek Eşarp Nasıl Yıkanır ? 2021

Yani elinizin her yerine kına sürmeyi sevmiyorsanız ve kınayı sadece parmaklarınızda tercih ediyorsanız, bu kolay kına tasarımları tam size göre. 

image 67

Hassas bir şeyle başlamak, minimalist tasarımlar en iyisidir.

image 68

Eğlenceli gerçek, bu tasarımı 10 dakika içinde oluşturabilirsiniz.

image 69

Yeni bir manikürünüz varsa, onu vurgulamanın en iyi yolu budur.

image 70

Bu desen, dakikalar içinde oluşturabileceğiniz basit kına tasarımları arasındadır.

image 71

Bunun gibi kolay kına tasarımlarını yeniden yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey 10 dakika.

image 72

Bu tasarım ne kadar zarif? Parmaklarınızın uzun ve kadınsı görünmesini sağlar.

Yeni Başlayanlar İçin Temel El Kına Tasarımları

Yeni başlayan biri olarak, yeniden yaratabileceğiniz kolay kına tasarımları bulmak zordur. Bunu akılda tutarak, çok az zorluk çekmeden veya hiç zorluk çekmeden oluşturabileceğiniz bu kolay kına tasarımlarını derledim. Unutma, pratik yapmak insanı mükemmelleştirir. Bu nedenle, uzman düzeyinde kına uygulama mükemmelliğine ulaşmak için ihtiyacınız olan tek şey pratiktir. 

image 73

Bu, yeniden oluşturmak için uzman becerileri gerektirmeyen basit ve uygulaması kolay bir kına tasarımıdır.

image 74
”Google
13 Beğen