Teknobu

Kick The Buddy Hileli Apk Mod İndir V1.07


Kick The Buddy Hileli Apk Mod İndir V1.07

Kick The Buddy Hileli Apk Mod İndir V1.07

Kick The Buddy Hileli Apk; Stres mi atmak istiyorsunuz kick the buddy oyunu o zaman tam sizlere göre sinirinizi stresinizi başkalarınızdan almanıza gerek yok bu oyunu oynayarak stresinizi atabilirsiniz. Kick the buddy hileli apk mod versiyonunu web sitemizden güvenle indirebilirsiniz.

Kick The Buddy, sanal dünyada tüm stresinizi ve öfkenizi yeniden yaşamanıza izin veren türden biridir. Yani şimdi öfkeni en iyi arkadaşından çıkarmana gerek yok. Oyun, yok etmenin, ateş etmenin, parçalamanın ve dondurmanın mükemmel bir yoludur. Seni durduracak kimse yok! sadece öfkenizden ve stresten kurtulun. Tüm pahalı eşyalarınızı kırmak zorunda değilsiniz çünkü artık hepsini sanal dünyada yapabilirsiniz. Merak etmeyin! tüfekler, el bombaları ve en önemlisi tehlikeli bir nükleer bomba var. Stres atmak istiyorsanız, bu oyun size stres atacaktır.

Bu makalede Kick The Buddy’nin özellikleri ve oynanışı, hakkında mod apk’yı indirmek için temel gereksinimler hakkında tartışacak ve Kick The Buddy mod apk’nın son çalışan sürümüne çok önemli bir indirme bağlantısı ile sonlandıracağız.

Kick The Buddy: Özellikler ve Oynanış

Oyun, stresini ve öfkesini atmak isteyen herkes için mükemmel bir çözüm. Ancak oyunu birisinin üzerine çıkarmak veya bir şeyleri parçalamak yerine, oyun yaratıcılığınızı herhangi bir engel olmadan kullanmanıza izin veriyor. Harika tüfekler, el bombaları ve çok tehlikeli bir nükleer bomba kullanmaktan sizi alıkoyan kimse yok. Patronunuza kızdıysanız veya ofiste çok yorucu bir gün geçirdiyseniz endişelenmenize gerek yok! Oyun, rahatlamanıza ve zihninizi rahatlatmanıza izin verir. Yok edebilir, parçalayabilir ve dondurabilirsiniz, dilediğinizde sınırlama yoktur. Oyunun en iyi arkadaşınızla ilişkinizi bozmamanızı veya pahalı bir şeyi bozmamanızı sağlayacağından emin olunan bir şey var. Gelecekte pişman olabileceğiniz bir karar almazsınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dream League Soccer 2021 MOD APK Sınırsız Para Hilesi İndir

Kick The Buddy’nin Özellikleri:

 • Arkadaşlarınla ​​bir şeyler yaptığında hiçbir şey eğlenceyi yenemez. Yani Kick The Buddy hileli mod apk bu kategoride geride kalmıyor. Oyun, arkadaşlarınızı eklemenize izin veriyor, böylece bir şeyleri bir araya getirerek eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapıldığında stres giderici olsa bile her şey harika.
 • Oyun, stresi ve öfkeyi azaltmanıza izin veren basit bir oyun değil. Oyun iyi grafiklere sahiptir ve oyuncu bir şeyleri parçalamak ve kırmak için fizik kavramlarını iyi bir şekilde kullanabilir. Örneğin, karakterin üzerine karpuz fırlatmak, oyuncu tarafından hedef becerilerin iyi bir şekilde kullanılmasını gerektirir.
 • Oyun bu kadar kolay sıkılmanıza izin vermiyor. Oyuncu tarafından ilginç kombinasyonlar oluşturmak için kullanılabilecek birçok öğe ve kategori vardır. Oyun, stresi azaltmak istediğiniz yolu belirlemede size tam bir özgürlük verir.
 • Kick The Buddy hileli mod, öfkesini çıkaracak birini arayan herkes için mükemmel bir çözümdür. Patlamak üzere olan bir yanardağ için oyun, yenilecek sınırsız bir cephanelik sunuyor. Oyun sizi rahatlatmayı ve stresten uzak tutmayı garanti ediyor.

Kick The Buddy Hileli Apk’de neler var?

Google Play Store’da bulunan düz temel sürümde heyecan verici bir şey yok. Bunun yerine, herhangi bir rasyonel birey, aynı rahatlıkla kullanılabilen internette kolaylıkla mevcut olan mod apk’ları tercih edecektir. Kick The Buddy hileli mod apk, fiyat etiketi konusunda endişelenmeden mağazadaki en iyi tüfekleri ve en iyi el bombalarını satın alabilmenizi sağlayan sınırsız jetona sahip olmanın mükemmel bir avantajını sağlar. Hileli mod, size en baştan bir oyun getirmenizi sağlar ve stressiz, sorunsuz ve sorunsuz bir oyun deneyimi sağlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Samsung Notes Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Kick The Buddy Hileli Apk indirin her şeyin kilidi açıldı

Birkaç basit kontrolle, oyunun oynanacağı tamamen benzersiz ve orijinal bir ortam oluşturmak da mümkündür, bu da bunu her durum için harika bir oyun haline getirir.

Oyunu daha ilginç hale getirebilecek başka bir şey de, belirli bir Bully’yi nasıl yeneceğinizi anlamaya çalışmanızdır. Bunun nedeni, her Zorba’nın farklı olmasıdır ve her oyuncu aynı becerilere veya yeteneklere sahip olmayacaktır. Bir oyuncunun yeni hareketleri veya yetenekleri açabileceği belirli seviyeler vardır ve bunları nasıl yeneceğini bulmak eğlenceli olabilir.

Bu, oyunda çok zorlanmadan bir seviye bulmaya çalışarak arkadaşlarınıza meydan okumak istiyorsanız da geçerlidir. Bu bir sorun değil, çünkü çoğu oyuncu tek bir denemede çok fazla sorun yaşamadan seviyelerin çoğunu geçebilecek. Birçoğu, oyunu birkaç denemeden sonra yenmenin daha da kolay olduğunu ve yeniden başlatmaya gerek olmadığını bildirdi.

Arkadaşı tekmele oyunu uzun zamandır geliyor. Konsol oyunları oynamaktan hoşlanan ve eğlenceli, bağımlılık yaratan bir oyundan hoşlananlar için bu oyun tam da aradığınız şey olabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft Java Edition Apk 1.18 (Güncel Sürüm)

Oynanış Ekran Görüntüleri:

Kick The Buddy Hileli
arkadaş fotoğrafı ekle ve eğlen
gerçekçi fizik
tonlarca öğe ve kategori

The Kick The Buddy Mod Apk İndirmek İçin Gereksinimler:

 • En az 4.0 android sürümüne sahip işlevsel bir android cihaz.
 • Kick The Buddy mod apk’nın son sürümüne erişim sağlayan bağlantıyı indirin.
 • Ayarları ve yapılandırmaları indirmek için İnternet bağlantısı.

The Kick The Buddy Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İnternet bize Kick The Buddy hileli modun son sürümüne erişim sağladığını iddia eden birçok seçenek sunuyor. Ancak sorun, yalnızca çalışmayan sürümlere erişim vermeleridir. Bunu çözmek için uygun bir araştırma yaptık ve daha sonra Kick The Buddy mod apk’nın en son çalışan sürümüne garantili erişim sağlayacak indirme bağlantısını sizinle paylaşıyoruz.

Kurulum adımları:

 • Kick The Buddy Mod’u indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme sayfasına tıklayın.
 • ” Evet ” i seçin ve indirme işlemi başlayacaktır.
 • İndirme bittikten sonra kurulum sayfasına yönlendirileceksiniz.
 • ” Yükle ” yi seçin ve android cihazınız işlemi bitirecektir.

Son Sözler

Kick The Buddy hileli mod, tüm öfke ve stresten kurtulabileceğiniz harika bir yol sunuyor. Arkadaşlarınızdan çıkarmanız ya da etrafta bir şeyler kırmanız gerekmez. En sevdiğiniz oyunların en son MOD apk’larını almak için Teknobu blogumuzu ziyaret etmeye devam edin . Hiç kimse sizi durdurmadan parçalayabileceğiniz, kırabileceğiniz ve donabileceğiniz sanal dünyada hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Kick The Buddy hileli mod apk, sınırsız jetona sahip olmanın tüm önemli bir avantajını sağlar, yani fiyat etiketi konusunda endişelenmeden tüfek, el bombası ve nükleer bomba satın alabilirsiniz. Hemen Kick The Buddy hileli mod apk’yı seçin ve pişman olmayacaksınız!

Kick The Buddy Mod Apk Hileli İndirme Linki

Downlaod APK 300x55 7

”Google
39 Beğen

Yapılan Yorumlar