Teknobu

AppValley Apk İndir Son Sürüm 2021


AppValley Apk İndir Son Sürüm 2021

AppValley Apk İndir Son Sürüm 2021

AppValley Apk , en sevdiğiniz oyunlara ve uygulamalarınıza ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan başka bir uygulama yükleyicisi gibidir.

AppValley Apk Nedir ?

AppValley, en sevdiğiniz oyunlara ve uygulamalarınıza ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan başka bir uygulama yükleyicisi gibidir. Apple store veya google play’den ücretsiz olarak indiremeyeceğiniz en premium uygulamalar, AppValley android’in biraz ince ayarlı sürümünde mevcuttur.

Bu uygulamaları ve oyunları cihazınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu tamamen güvenlidir ve telefonunuzun güvenliğinden biraz bile ödün vermez.

AppValley Apk

Android, bugüne kadarki en yapıcı ve açık kaynaklı platformdur. Bu uygulamanın tasarımı o kadar benzersiz ve cesur ki hem geliştiriciye hem de kullanıcıya yardımcı oluyor. Akıllı Telefonların gelişiyle birlikte, her bir görev artık ipuçlarınızda. Google oyun mağazasında size çeşitli şekillerde yardımcı olan çeşitli uygulamalar vardır. Kolayca kullanılabilir, uyumludur ve cihazınızın yeteneğini ve üretkenliğini artırır. Tüm bu uygulamalar arasında AppValley APK’sı Android Kullanıcıları tarafından oldukça istenmekte ve beğenilmektedir.

Google Play Store, bir veya diğer segmentlere odaklanan sınırsız sayıda uygulama sunar. Burada, her uygulamadaki ana zorluk, daha az maliyetle sağlam bir işlevsellik sağlamaktır. İnsanların çoğu, her bir uygulamayı karşılayamıyor ve bazı güvenilir ve uygun fiyatlı kaynakları arıyorlar. Appvalley APK değişken şekillerde size yardımcı olacaktır bu deposunda mevcut en iyi uygulamalarından biridir.

Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 6 Apk İndir 2021 Gta 6 Nasıl İndirilir?

Appvalley Android’in yardımıyla, çeşitli ve sınırsız ince ayarları ve diğer uygulamaları indirme olanağına sahip olursunuz. Tüm uygulamalarınızı yönetmek için bu özel uygulamaya tamamen güvenebilirsiniz. Tüm ücretli uygulamalara ücretsiz olarak erişebilir ve bir mobil kullanıcı olarak deneyiminizi yaşayabilirsiniz. Bu uygulama hafiftir ve cihazınızın belleğini yeterince tüketmez. Ayrıca size en iyi hızı ve hareketliliği sağlar. Bu uygulamanın dikkate değer özelliklerinden bazıları.

appvalley app twitgoo

AppValley Apk Özellikleri

AppValley güvenlidir

AppValley, en sevdiğiniz premium oyunların ve uygulamaların kırık ve ince ayarlı bir sürümü olmasına rağmen, akıllı telefonlarınız ve apple cihazlarınız için güvenlidir.

Tüm uygulamalar ve yükseltmeleri bir SSL bağlantısı kullanılarak cihazınıza aktarılır. Ayrıca, telefonunuzda depolanan kişisel bilgilerden ödün vermez. Evet, cihazınızı jailbreak yapmış olsanız bile, AppValley apk indirmeyi telefonunuzda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Appvalley güvenli olmasına rağmen, Appvalley ios indirmesini indirirken bir anti-iptal de indirebilirsiniz. Bu, uygulama vadisini indirdiğinizde meydana gelen çökme sorunlarını çözmenize yardımcı olacaktır.

Basit bir VPM ile, ince ayarlanan uygulamanın sertifikalarını iptal etmeye ve cihazınızın sık sık çökmesine neden olan tüm doğrulama girişimlerinden kaçınmanıza yardımcı olur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gyroscope Explorer Apk İndir Son Sürüm 2021

Çeşitli premium uygulamalara erişim

Appvalley, çok sayıda ince ayarlı uygulamaya erişmenizi sağlar. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

 • YouTube – Bu, video akışı öncesinde ve sırasında oynatılan tüm reklamları engellemenizi sağlar.
 • Spotify – Bu, sınırsız atlama yapmanızı sağlar ve reklamı uygulamanızdan kaldırır, aksi takdirde uygulamanın ücretsiz indirmesi için alternatif gelir kaynağı olur.
 • WhatsApp – WhatsApp’ın bu premium sürümü, okundu bilgilerini devre dışı bırakma gibi seçenekleri özelleştirmenize olanak tanır ve cihazınızı bilgisayar korsanlarına ve bebek arabasına karşı korumanıza yardımcı olur.
 • Facebook – Bu, ayrı sohbet uygulamalarını indirmeden şirket içi mesajlaşma uygulamasını kullanmanıza izin veren Facebook’un premium sürümüdür.
 • Moviebox – Bu uygulama, telefonunuzun tarayıcısında canlı yayın yaparak herhangi bir filmi satın almak zorunda kalmadan izlemenizi sağlar.

Ayrıca, gelişmiş özelliklerle birlikte gelen tinder, dezzer, Bobby Movie ve daha birçok premium uygulamanın ince ayarlı sürümüne erişebilirsiniz.

Cihazınız için kolay ve güvenlidir

Artık telefonunuzu jailbreak yapmak zorunda değilsiniz ve milyonlarca ücretli içeriğe doğrudan telefonunuzdan erişebilirsiniz. Arayüz ve altyapı, kolay gezinme ve kesintisiz çalışma için iyi yapılandırılmıştır. Apple cihazlarının ve android cihazların neredeyse tüm modelleri için sürümünüz var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Secretle Apk Güncel 2021 (Gizli Profilleri Görün)

Bilgisayarınızda bile çalışıyor

Hatta bilgisayarınıza indirebilir ve bu uygulamaların bilgisayar sürümünün keyfini çıkarabilirsiniz. Farkında değilseniz, bilgisayarınızda en sevdiğiniz uygulamaları çalıştırmanıza izin veren emülatörler mevcuttur.

Kullanmaya başlamadan önce Appvalley lehine çevrimiçi olarak bulunan milyonlarca yorumu okumalısınız. Bu, ne kadar güvenli olduğunu ve onu kullanarak ne gibi avantajlar elde edebileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Öyleyse, sizi telefonunuzda sınırsız eğlenmekten alıkoyan şey. Ücretsizdir, güvenlidir ve güvenlidir!

Android için AppValley APK’sını indirin

Herhangi bir uygulamayı indirmeden ve kurmadan önceki ilk adım, dahili depolama ayarlarını yönetmek çok önemlidir. Appvalley Android gibi herhangi bir uygulamanın ayrıntılarıyla iyice gidin ve iOS veya Android cihazınızda önemli değişiklikleri yapın.

Downlaod APK 300x55 30
 • İlk olarak, Appvalley’i indirmek için güvenli indirme bağlantısını alın .
 • Ayarları yönetin ve dosyayı cihazınızın dahili depolama belleğine kaydedin.
 • Şimdi, uygulama dosyasını indirdiğiniz yeri ziyaret edin ve cihazınızda açın.
 • Uygulama dosyasını açın ve yükleme seçeneğini bulun.
 • Çoğu zaman herhangi bir uygulamayla Kurulum seçeneğini alamazsınız ve bu, her cihazda ortak bir güvenlik prosedürüdür. Bunu yapabilmek için ayarlara gitmeniz gerekir > Kilit ekranı ve güvenliğe dokunun, burada bilinmeyen kaynakları etkinleştirin.
 • Kurulum işleminden sonra, cihazınızın Ana Ekranına gidin ve AppValley Apk’ı başlatın .
”Google
16 Beğen