Teknobu

Hay Day Elmas Hilesi (İpuçları)2021


Hay Day Elmas Hilesi (İpuçları)2021

Hay Day Elmas Hilesi (İpuçları)2021

Hay Day , sizi küçük bir aile çiftliğinden sorumlu tutan iOS ve Android için ücretsiz bir mobil oyundur. Bu yazıda Hay Day Elmas Hilesi Hakkında Bilgiler paylaşağız. Hay Day Oyunu ile Mahsul yetiştirebilir, hayvan yetiştirebilir ve oradaki en iyi çiftliği kurabilirsiniz. 

Ekinlerinizin büyümesini veya binalarınızın inşaatını bitirmesini beklemek istemiyorsanız, Supercell’in uygulama içi satın alım olarak sattığı Diamonds adlı premium para birimiyle oyundaki hemen hemen her şeyin tamamlanmasını hızlandırabilirsiniz.

unnamed 1
Hay Day Elmas Hilesi

Hay Day Elmas Hilesi İpuçları : Hay Day’de Nasıl Ücretsiz Elmas Kazanılır?

Başarılardan elde ettiğiniz ücretsiz elmaslara ek olarak, Hay Day’de ellerinizi bedava elmaslara almanın bir sürü başka yolu da var. İşte en iyi yollardan bazıları:

  • Bazen seviye atladığınızda ücretsiz elmaslar verilir.
  • Ücretsiz elmaslar için oyununuzu Facebook hesabınıza bağlayın ve başka bir ücretsiz elmas için Hay Day’i takip edin.
  • Bulduğunuzda sinema biletine dokunun ve elmas içeren ödüller almak için fragmanları izleyin.
  • Elmas içerebilecekleri için, bulduğunuzda rastgele gizemli kutuları açın.
  • Elmasları ortaya çıkarma şansı için 24. seviyede madenciliğe başlayın.
  • Facebook sayfalarında resmi Supercell yarışmalarına göz atın .
Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Premium Mod Apk Son Sürüm v8.5.94.839 Ücretsiz İndir
sa1
Hay Day Elmas Hilesi

Madenden Hay Day’de Bedava Elmaslar

Hay Day’deki madenin kilidi 24. seviyede açılır ve asıl amacı değerli metaller için bir kaynak sağlamaktır. 21.000 jetona mal oluyor ve tamamlanması 35 saat sürüyor, bu nedenle madeni paralarınızı yatırdığınızdan ve önceden plan yaptığınızdan emin olun.

Madenin kilidini açtığınızda cevheri çıkarmaya başlarsınız. Oyundaki çoğu işlemin aksine, cevher çıkarmakla ilgili bir zaman yatırımı yoktur. Daha çok ağaçlar ve kayalar gibi engelleri kaldırmaya benziyor, böylece parmağınızı kaydırabildiğiniz kadar hızlı, istediğiniz kadar kazabilirsiniz, ancak her bir çıkarma işlemi bir alet harcamanızı gerektirir.

Hay Day’de Ücretsiz Elmas Gizemli Kutuları

Zaman zaman çiftliğinizin çevresinde kırmızı alet kutuları belirdiğini fark edeceksiniz. Çiftliğiniz ağaçlar ve kayalarla kaplı olacağından, onları erken fark etmek zor olabilir, bu yüzden zaman zaman etrafa baktığınızdan emin olun.

Bu gizemli kutular bazen açılabilir ve madeni paralar, inşaat malzemeleri ve hatta ücretsiz elmaslar içerebilirler. Diğer gizemli kutular kilitli ve kilidini açmak için elmas ödemeniz gerekiyor. Gizemli kutular, elmaslardan daha çok inşaat malzemeleri veya madeni paralar içerdiğinden, ne yapacağınızı bildiğinizden daha fazla elmasınız yoksa, onları açmak iyi bir fikir değildir.

Bu Yazımızda Okuyun :   7h ESP Apk Pubg Mobile İndir (Güncel Sürüm) 2021

Facebook’unuzu Ücretsiz Elmaslar İçin Bağlayın

Ücretsiz elmas almanın en kolay yollarından biri Facebook hesabınızı bağlamaktır. Hesabınızı bağladığınızda, beş elmas alacaksınız. Supercell’in Facebook sayfasını takip etmek, başka bir bedava elmas almanıza da izin verir.

Supercell’i tek başına oynamak tamamen mümkün olsa da, Facebook’unuzu birbirine bağlamak, arkadaşlarınızla oynayabilme şansınızı da artırır. Bu, yol kenarındaki standlarından eşya satın almanıza, çiftliklerindeki gizli gizemli kutuları bulmanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Hay Day Elmas Hilesi
Hay Day Elmas Hilesi

Hay Day’de Reklam İzleyerek Ücretsiz Elmas Nasıl Elde Edilir

Zaman zaman, çiftliğinizin posta kutusunun yanında sinema biletleri olduğunu fark edeceksiniz. Bu sinema biletlerinden birine tıklamak Filmlerde Gece adlı bir özelliği başlatır. Bu, ödül karşılığında, genellikle diğer mobil oyunlar için kısa reklamlar izlemenize olanak tanır.

Alabileceğiniz ödüllerden bazıları, çiftliğinizi genişletmek için inşaat malzemeleri, kuponlar, ürünler ve hatta ücretsiz elmasları içerir.

Her gün en fazla iki bilet alabilirsiniz, bu nedenle gözlerinizi posta kutusunda tutun.

”Google
17 Beğen