Web Analytics
Teknobu

Supertype APK 2.05 (Son Sürüm) İndir 2022
Supertype APK 2.05 (Son Sürüm) İndir 2022

Supertype APK 2.05 (Son Sürüm) İndir 2022

Eğlenceli bir bulmaca oyunu için Son sürüm Supertype APK 2.05‘i sizde hemen indirin. Kilitsiz sınırsız mod apk için web sitemizde Supertype APK 2.05 hileli sürümünü sizlerle paylaştık.

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Supertype apk için yakın zamanda yayınlanan son sürümü için bilgiler verdik bu Supertype APK 2.05 sürümünde sizleri nasıl yenilikler bekliyor hemen inceleyelim.

Supertype APK 2.05 Hakkında

Supertype APK Mod’un en son sürümü 2.05’i indirerek akıllara durgunluk veren bir bulmaca oyununda yer alın. Harf kombinasyonlarını kullanmak gibi nesneleri ortadan kaldırmak için yaratıcı yollar bulmanızı gerektirir.

Supertype APK 2.05
Supertype APK 2.05

Supertype APK 2.05, Philipp Stollenmayer tarafından geliştirilen bir bulmaca oyunudur. Kazanmak için zekaya, yaratıcılığa ve iyi bir stratejiye ihtiyacınız olacak.

Çoğu Android cihaz oyunla uyumludur ve hafiftir. Ayrıca, kesintisiz oyun oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için uygulama düzenli olarak güncellenir.

Genel olarak, bu oyun oldukça tatmin edici ve duyarlı. Rütbelerde ilerledikçe bulmacaları çözecek ve kupalar kazanacaksınız. Yükseldikçe daha zorlu zorluklarla karşılaşacaksınız! Bu nedenle, Android için Supertype APK yalnızca aklınızı çalıştırmak istiyorsanız indirilmelidir!

Özellikler:

Süper Kelime Bağlantı Oyunları. 

Piyasada bundan daha iyi bir kelime bağlama oyunu bulamazsınız. Bulmacaları ve kelime aramalarını sevenler, bu muhteşem oyun kombinasyonunu takdir edeceklerdir. Beyniniz kesinlikle uyarılacak!

Sürükleyici Deneyimler. 

Oyun oynarken bir arkadaşınız size katılabilir. Hızlı ve doğru bir şekilde çalışarak süper bir harf karışımından gizli kelimeleri bulun. Bu araç, sözcükleri yatay, çapraz ve dikey olarak bağlamanıza olanak tanır.

Yüksek Bağımlılık Yapan Oyun. 

Zorlu bulmacaları çözmeye çalışırken, hızlı bir şekilde oyuna bağımlı hale gelebilirsiniz.

Sorunsuz Kontroller. 

Kullanımı kolaydır ve dokunmatik ekranlı cihazlar için mükemmel şekilde uygundur. Kağıdı istediğiniz yöne kaydırmak için parmağınızı kullanın. Oyun, bu yönde hareket etmenin mümkün olmadığını size bildirecektir.

Özelleştirilebilir Düzeyler. 

Daha zorlu bir oyun mu arıyorsunuz? Daha zorlu bulmacalar oluşturmak için bu oyunda seviyeleri özelleştirin. Bulmacalar daha zorlu olduğunda bu oyunu oynamak daha zevkli.

Çarpıcı Grafikler. 

Muhteşem grafikleri ile oyun cihazınızda muhteşem görünüyor. Geliştiricinin ayrıntılara gösterdiği özeni takdir edeceksiniz.

Düzenli Güncellemeler. 

İlginizi çekmek için oyun sık sık yeni içerik ve zorluklarla güncellenir. Gelecekte yeni seviyeler, nesneler ve oyun mekaniği olacak.

Farklı Oyun Modları. 

Bu oyunda üç oyun modu vardır: Master Mode, Words ve Cookie Words. Bu oyundaki çeşitlilik sizi bağımlı hale getirecek.

Android veya IOS Akıllı Telefonlara SuperType Apk 2.05 nasıl indirilir ve kurulur?

Supertype APK 2.05
Supertype APK 2.05

1. İndir

Uygulamamızı indirmek için aşağıdaki “SuperType Apk 2.05 İndir” butonuna tıklayınız. Sayfanın açılması için 10 saniye bekledikten sonra uygulama otomatik olarak APK dosyası olarak cihazınıza indirilecektir. 

2. Bilinmeyen kaynaklara izin ver

Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir. Bunun için bu birkaç adımı izlemelisiniz. Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynağı etkinleştirdikten sonra bilinmeyen kaynakları arayın.

3. Uygulamayı yükleyin

Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve App SuperType Apk 2.05’e tıklayın. Şimdi Yüklemenizin zamanı geldi.

Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.

4. Kullanmaya başlayın!

Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklamanız ve ekranı mobil cihazınızda açmanız yeterlidir. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı her zamanki gibi kullanabilirsiniz.

Supertype APK 2.05
Supertype APK 2.05
”Google
14 Beğen