Teknobu

Grand Truck Simulator 2 Apk İndir (Mod Kilitsiz & Sınırsız Para)


Grand Truck Simulator 2 Apk İndir (Mod Kilitsiz & Sınırsız Para)

Grand Truck Simulator 2 Apk İndir (Mod Kilitsiz & Sınırsız Para)

Grand Truck Simulator 2 APK İndirmek için doğru yerdesiniz – Grand Truck Simulator 2 Apk Son versiyon – Nihai kamyon sürüş deneyimine sahip olmak istiyorsanız Android için ücretsiz indirin! Şimdi gerçekçi sürüşü deneyimleyin.

Bu oyunda en iyi kamyonları satın almak için Grand Truck Simulator 2 MOD APK (Sınırsız Para) sürümünü indirin. Sürücü kariyerinize bugün başlayın! Grand Truck Simulator 2 Apk Hilesini edinmek için sizlere aşağıda vereceğimiz bağlantıdan indirebileceksiniz. Bu mod apk’da bir de Grand Truck Simulator 2 Apk Ehliyet hilesine kavuşacaksınız.

Yıllar boyunca simülasyon oyunları ortaya çıkıyor. Bu oyunlarda bir konuyu tam anlamıyla oynarsınız. Bunlar gerçek dünyada sıradan görünebilir, ancak tonlarca insan fiziksel olarak yapamayacakları bir şeyi deneyimlemek ister. Bu yüzden bu oyunlar giderek daha popüler hale geliyor. Simülasyon oyunlarının hayranıysanız, o zaman bu tam size göre!

Grand Truck Simulator 2, Pulsar Gamesoft tarafından geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Şu an itibariyle Google Play Store’da yüz binin üzerinde indirme işlemi var. Bu oyunda, şehir içinde gerçekçi kamyonlar kullanacaksınız. Bu devasa araçları tam anlamıyla nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Öğrenecek çok şey var ama hemen öğreneceksiniz! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Grand Truck Simulator 2 Apk nedir?

Simülasyon oyunları son zamanlarda sola ve sağa fırlıyor. Bunun nedeni, bu oyunların kapsadığı birçok konu olmasıdır. Keçiler, günlük yaşam ve aklınıza gelebilecek hemen her şey için simülasyon oyunları var! Bunların hayranıysanız, bunu seveceksiniz!

Bu Yazımızda Okuyun :   InstaAero Apk İndir Son Sürüm v15.0.1
Grand Truck Simulator 2 Apk İndir (Mod Kilitsiz & Sınırsız Para)
Grand Truck Simulator 2 Apk İndir (Mod Kilitsiz & Sınırsız Para)

Grand Truck Simulator 2 Apk, Pulsar Gamesoft tarafından geliştirilen popüler bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda farklı tipte kamyonlar kullanacaksınız. Ancak bu sizin normal sürüş oyununuz değil, burada tonlarca kontrole sahip olacaksınız. Karıştırma tekerleği, vites kolu, fren ve hızlanma pedalları, kornalar ve daha fazlası var! Bir kamyon şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemek için aynalarınızı da burada kullanmanız gerekiyor! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Grand Truck Simulator 2 Apk Özellikleri

Grand Truck Simulator 2, şehirde gerçekçi kamyonlar sürmenizi sağlayan harika bir simülasyon oyunudur! Burada, hayatınızın en iyi kamyon sürüş dersini deneyimleyeceksiniz. İşte özellikler:

Eşsiz oyun – Simülasyon oyunları her zaman şimdiye kadar gördüğümüz en eşsiz oyunları sunar. Doktorlar, koşma, günlük yaşam ve daha fazlası gibi hemen hemen her şey için simülasyon oyunları var! Ve şimdi, kamyon sürmekle ilgili bir simülasyon oyunu var! Kamyon sürmenin aynı zamanda bu kadar zor ve tatmin edici olabileceğini kim bilebilirdi? Grand Truck Simulator 2’de şimdiye kadarki en iyi ve en gerçekçi kamyon sürüş oyununu deneyimleyecek siniz. Şehirde dolaşın ve sokakların dev aracına komuta ederken trafik kurallarına uyun.

Bu Yazımızda Okuyun :   SHAREit APK İndir Son Sürüm 2021
image 201
Grand Truck Simulator 2 Apk İndir (Mod Kilitsiz & Sınırsız Para)

Tonlarca kamyon – Bu oyunda, farklı tipte kamyonlar kullanacaksınız! Bildiğiniz gibi, farklı amaçlar için tonlarca kamyon var. Farklı tasarımlara ve farklı sayıda tekerleğe sahip nakliye kamyonları var! Bu oyunda, hepsini sürmeyi deneyimleyeceksiniz! Elbette her biri sürücüye benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Ve en önemlisi, satın almak için paraya mal oluyorlar! Ödül almak için görevleri ve dersleri tamamlaman gerekiyor!

Gerçekçi grafikler – Bu oyun, bir mobil oyunda sahip olabileceğiniz en sürükleyici ve gerçekçi kamyon sürüş deneyimini sunuyor! Gerçek bir kamyonda göreceğiniz her şey burada mevcuttur. Kamyon sürebilir, benzin istasyonlarına gidebilir, römorkları bağlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz! Burada, isterseniz kamyonunuzdan da inebilirsiniz. Bu, istediğiniz yere ulaşmanızı sağlar.

Sürükleyici Kontroller – Burada, kontroller çok sürükleyici ve gerçekçidir! İlk başta, kendinizi kamyon sürmeye alıştırmanıza izin verecek dersleri tamamlayacaksınız. Bunun yanı sıra, burada direksiyon simidi, pedallar, kornalar, farlar, dönüş sinyalleri, çubuk kaydırma, kamera görüntüsü ve daha fazlası gibi birçok şeyi özgürce kontrol edebilirsiniz! Ekranda GPS’e de erişebilirsiniz.

Büyük harita – Burada, harita o kadar büyük ki, farklı arazileri özgürce keşfedebilirsiniz! Şimdi gerçekçi bir sürüş simülasyonu yaşayın!

Bu Yazımızda Okuyun :   BeamNG Drive Apk İndir 2021 Son Sürüm

Grand Truck Simulator 2 Apk Mod’da Neler Var

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız para (Harcandığında azalmaz)
  • Ehliyet Hilesi
  • Tır Hilesi

Android için Grand Truck Simulator 2 Apk İndir (Mod Kilitsiz & Sınırsız Para)

Download Apk 2 2

Android için Grand Truck Simulator 2 Apk İndir (Mod Kilitsiz & Sınırsız Para) indirmek için bağlantıya tıklayınız.Önceki sürüm için Grand Truck Simulator 2, oynanışa, grafiklere ve yeni konumlara birçok iyileştirme ekledi. Sadece bu değil, aynı zamanda büyüleyici bir hikaye ile bütünleştirildiğinde daha da özel hale geliyor. Grand Truck Simulator 2’ye geldiğinizde, sadece eğlenmekle kalmayacak, aynı zamanda hayatta birçok yeni şey öğreneceksiniz. 

”Google
14 Beğen