Teknobu

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir (Para Hileli)


Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir (Para Hileli)

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir (Para Hileli)

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir ; Merhaba arkadaşlar sizlerde Tır kamyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Hadi sende hemen Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir (Para Hileli) bu oyunu indirmek için yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Cargo simulator türkiye tır ve para hileli apk dosyasını sizlerle paylaştık yazımızın sonunda sizlere indirme bağlantısını verdik.

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk
Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk

Cargo Simulator 2021, tüm şehirleri içeren ölçekli bir Türkiye haritası içeren bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur! Oyun özellikleri, aynı harita üzerinde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve onlarla etkileşim kurabileceğiniz Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu Modu içerir!

Muazzam bir haritada çeşitli kamyonlar ve treylerlerle benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Her teslimat bütçenize katkıda bulunur ve yeni garajlar ve kamyonlar satın almanıza yardımcı olur. Yol kenarı ayarlama dükkanlarını ziyaret ederek kamyonlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz şehirde şirketinizi kurarak yolculuğunuza başlayacaksınız. Daha sonra farklı şehirlerde yeni garajlar satın alarak şirketinizi büyüteceksiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Modlu Bip Apk İndir 2021

Oyun, gelişmiş fizik motoru ve gerçekçi kamyon ve treyler modelleri ile nihai bir kamyon sürüş deneyimi yaratıyor.

Yolculuklarınız sırasında yol kenarındaki showroomlara uğrayabilir ve satılık çeşitli kamyonlara göz atabilirsiniz.

Oyun, yiyecekler, yakıt tankerleri, kimyasallar, beton veya ekskavatörler, yükleyiciler ve dozerler gibi farklı inşaat makineleri dahil olmak üzere geniş bir kargo yelpazesinin nakliye işlerini içerir.

Bu simülasyonda kargoya herhangi bir zarar vermemek için trafikte dikkatli olmanız gerekir. Hasarlar, teslimatlardan elde ettiğiniz geliri azaltabilir.

Cargo Simulator 2021: Türkiye oyunu gelecekte de daha heyecan verici özelliklere sahip olmaya devam edecek.

image 199

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk Kolayca Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Mod APK dosyasını Teknobu’dan indirmek çok kolaydır. Apk dosyasının adını aramanız ve indirme düğmesine tıklamanız gerekir.

Bu sayfada, en üstte Cargo Simulator 2019: Türkiye MOD dosyasının indirme butonunu sunuyoruz. Sadece üzerine tıklayın ve ardından dosyayı indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra, bunları cihazınıza yüklemeniz gerekir. Daha sonra cihazınızda kullanabilirsiniz. Kolayca yapmak için adım adım kurulum kılavuzumuzu takip edebilirsiniz.

  • Sayfanın üst kısmındaki indirme düğmesine tıklayın.
  • Bunu yaptıktan sonra, cihazınızın Dosya Yöneticisini açın ve dosyanın kaydedildiği klasöre gidin.
  • Üzerine tıklayın ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Ayar’a gidin.
  • “Bilinmeyen Kaynaklar” ı etkinleştirin ve geri düğmesine basın.
  • Yükle düğmesine dokunun ve birkaç saniye bekleyin.
Download Apk 2 1
”Google
26 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar