Teknobu

Cargo Transport Simulator Apk Son Sürüm İndir 2021


Cargo Transport Simulator Apk Son Sürüm İndir 2021

Cargo Transport Simulator Apk Son Sürüm İndir 2021

Cargo Transport Simulator apk oyununa ihtiyacınız var ise web sitemizde Cargo Transport Simulator Apk son güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Cargo Transport Simulator Apk oyununda sınırsız para hilesi mevcuttur. Sınırsız para ile oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Gerçek bir kamyon sürüş deneyimine mi ihtiyacınız var? Bu tür oyunlara ilgi duyuyorsanız. Burada size, deneyiminiz için en iyi oyunun hangisi olduğunu öneriyoruz. 

Cargo Transport Simulatorü sizin için en iyi oyundur. Bu oyunda, burada bir tır sürebiliyorsunuz, bu yüzden gerçek sürüşte iyi bir deneyim yaşadığınızı söylüyoruz. 

Cargo Transport Simulator, simülasyon tabanlı bir oyundur. Simülasyonun ne olduğunu bilmiyorsanız, burada size ne olduğunu söyleyeceğiz. Bir simülasyon oyunu, eğitim, analiz veya tahmin gibi farklı amaçlar için çeşitli etkinlikleri gerçek hayattan oyunlar biçiminde kopyalamaya çalışır.

Cargo Transport Simulator Apk

Cargo Transport Simulator Apk
Cargo Transport Simulator Apk

Cargo Transport Simulator, dünya çapında çok popüler bir oyundur. Bu oyun SkisoSoft tarafından geliştirilmiştir. Bu oyunun çok popüler olduğunu zaten söylemiştik, PlayStore’da bu oyunun 50 milyon + gibi bir çok kullanıcısı var. PlayStore’a yazarsanız sadece Drive game / Truck / Simulator yazarsanız, oyun ilk 10 sonuçta yer alır. 

Ancak PlayStore’da bu oyun sınırlı bir sürümde mevcuttur, burada biraz parça satın almak istiyorsanız, o zaman size ödeme yapmanız gerekir. Ama sitemizde merak etmeyin, burada size bu oyunu MOD APK versiyonunda vereceğiz.

Bu Yazımızda Okuyun :   A101 17 Haziran 2021 Kataloğu

Kargo Taşımacılığı Simülatörü MOD APK’sı [Sınırsız Para] sürümünde, buradan sınırsız para kazanabilirsiniz. Bu parayı aldıktan sonra, satın aldığınız her şeyi bu oyunda Cargo Transport Simulator MOD APK üzerinde yükseltebilir ve yükseltebilirsiniz. 

Yani bu oyunu indirmek istiyorsanız, sadece bu adımları takip edin ve sistem gereksinimlerini görün. Ve İndir düğmesini tıklayın.

Cargo Transport Simulator APK Özellikleri ve Oynanış

Cargo Transport Simulator Apk
Cargo Transport Simulator Apk

Bu oyunu açtıktan sonra, burada çeşitli seçenekleri ve olağanüstü özellikleri görebilirsiniz. Bu seçenekler ve özellikler, bu oyundan keyif almanıza yardımcı olur. Şimdi özellikleri ve seçenekleri tartışacağız. Bu ana menüde burada 1> GARAJ, 2> ŞİRKET, 3> MAĞAZA, 4> ZORLUKLAR, 5> SEÇENEKLERİ görebilirsiniz.

1> Harika Garaj Bölümü:

Bu oyunda burada ilk yapabileceğiniz seçenek garaj bölümüdür. Burada Araç seçeneği, Motor seçeneği, Şasi seçeneği, Tekerlekler seçeneği, Boya seçeneği, Aksesuarlar ve daha pek çok şeyi edinebilirsiniz .

Bu Araç seçeneğinde , burada SCENLINE, NAMTGX, KANGAROO, VOLLEY F12, TRANSSOON FLATBED, ARCTIC 16, ARCTIC LT, GAZOON, SCANLINE L, VOLLEY FL, VOLLEY F16, TRANSOON CARGO, PETER 379, FREIGHT FLA, REINHOLD M, REINHOLD PREM, REINHOLD PREM LT, DAPHNE XF, DAPHNE CFLT, TRITON, VOLF, VOLF LT, KAMZA, KAMZA LT, GAZOON LT, SPLINTER CARGO, SPLINTER FLATBED, ELARA, UZI, STARS, FREIGHT M2, LT SCANLINE NOVE, SCANLINE NOVA LT, DOMATO, DOMATO FLATBED, PIROG 2175, TARTU TA 3763, NORD.

Bu oyunun Motor bölümünde , burada bulunan birçok motor türünü burada görebilirsiniz. Burada bu motorları tek bir sekmeyle kolayca yükseltebilirsiniz. Bu MOD APK sürümü sayesinde buradan sınırsız para kazanabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kartallar Kaç Yıl Yaşar? Güncel Bilgi 2021

Bu Kasa bölümünde , burada dört tip kasa bulabilirsiniz. Şimdi şasi çeşitlerini tartışacağız. Burada 4 × 2 şasi, 6 × 4 şasi, 6 × 2 kaldırma orta, 6 × 2 kaldırma arka elde edebilirsiniz.

Tekerleğin bölümünde , burada toplam 14 çeşit tekerlek bulabilirsiniz. Noel çarkı, Cadılar Bayramı çarkı, Salgın çarkı, Yarış çarkı, Stok çarkı, Dinamik çark, Yön çarkı, Gezgin çarkı, Örtme çarkı, Akış çarkı, Akış çarkı, Ağır çark, İthal çarkı, Ayar çarkı gibi.

Bu Paint bölümünde , Chrismas, Halloween, Outbreak, Race, Default, Black, Green, Blue, Brown, Light Grey, Red, Yellow, Electric 1, Electric 2, Electric 3 gibi bir çok boya çeşidini buradan alabilirsiniz. Alev 1, Alev 2, Alev 3, Alev 4, Alev 5, Alev 6, Siyah İnci, Mavi İnci, Yeşil İnci, Turuncu İnci, Pembe İnci, Kırmızı İnci, Camo 1, Camo 2, Camo 3, Camo 4, Brezilya, Abstract 1, Abstract 2, Abstract 3, Abstract 4, Abstract 5, Abstract 6, Abstract 7, Abstract 8, Optimus.

Aksesuarlar bölümünde , burada çeşitli seçkin Aksesuar türlerini bulabilirsiniz. Güneşlikler, Bobbleheads, Flamalar, Çubuklar, Alçak Çubuklar, Tavan Çubukları, Egzozlar gibi seçilebilir öğelerinizi buradan kolayca değiştirebilirsiniz. Burada Aksesuarları değiştirmek için sadece bir sekme yapabilirsiniz.

2> ŞİRKET Bölümü:

Bu seçenek, bu oyun için en değerli seçenektir. Burada oyununuzu bulut cihazına kaydedebilirsiniz. Bu seçenekte, burada kendi şirketinizi oluşturabilir ve ayrıca oyununuzu kaydedebilirsiniz.

 Ayrıca profilinizi diğer cihazlara da kolayca açın. Burada profilinizi bir koruyucu şifre ile kaydedebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Mavi Diploma Veren Üniversiteler 2021

3> MAĞAZA Bölümü:

Bu mağaza bölümünde, burada biraz para ekleyebilir ve paranızın seviyesini yükseltebilirsiniz. Burada ayrıca harika Kamyonlar da satın alabilirsiniz. Cargo Transport Simulator’un bu MOD APK versiyonunda buradan sınırsız para kazanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz her şeyi satın almanıza yardımcı olur.

4> ZORLUKLAR Bölümü:

Bu oyun tamamen zorluklarla dolu, burada sınırsız zorlukları tamamlayabilirsiniz. Bu oyunda, burada günlük, haftalık ve daha birçok türde mevcut zorluklar elde edebilirsiniz. Ve zorlukları tamamladıktan sonra harika ödüller kazanabilirsiniz.

5> SEÇENEKLER Bölümü:

Bu seçenek bölümünde, burada müziği ve Sound FX’i ayarlayabilirsiniz. Burada rahat sürüş panelinizi de seçebilirsiniz. Ayrıca grafik çözünürlüğünü seçin ve ayrıca otomatik, manuel ve gerçek deneyim gibi dişli paneli seçeneklerini seçin.

Cargo Transport Simulator APK Nasıl İndirilir?

Mod APK dosyasını teknobudan indirmek çok kolaydır. Apk dosyasının adını aramanız ve indirme düğmesine tıklamanız gerekir.

Bu sayfada Cargo Transport Simulator APK dosyasının en üst kısmında indirme butonunu sunuyoruz. Sadece üzerine tıklayın ve ardından dosyayı indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra, bunları cihazınıza yüklemeniz gerekir. Daha sonra cihazınızda kullanabilirsiniz. Kolayca yapmak için adım adım kurulum kılavuzumuzu takip edebilirsiniz.

  • Sayfanın Alt kısmındaki indirme düğmesine tıklayın.
  • Bunu yaptıktan sonra, cihazınızın Dosya Yöneticisini açın ve dosyanın kaydedildiği klasöre gidin.
  • Üzerine tıklayın ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Ayar’a gidin.
  • “Bilinmeyen Kaynaklar” ı etkinleştirin ve geri düğmesine basın.
  • Yükle düğmesine dokunun ve birkaç saniye bekleyin.

Cargo Transport Simulator Apk İndir

Cargo transport simulator para hileli apk dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Cargo Transport Simulator Apk
Cargo Transport Simulator Apk

”Google
6 Beğen