Teknobu

Game Tuner 6.0.1 Apk (Güncel) İndir


Game Tuner 6.0.1 Apk (Güncel) İndir

Game Tuner 6.0.1 Apk (Güncel) İndir

Game Tuner 6.0.1 Apk son güncel sürümü çıktı. Sizde hemen Game Tuner 6.0.1 Apk güncel sürümünü web sitemizden indirebilirsiniz.

Bu yazımızda Game Tuner 6.0.1 Apk hakkında gerekli bilgi ve detayları kullanıcıya sunacağız. İndirme işlemiyle ilgili ayrıntıları içerirken, nihai olarak İndirme bağlantısını apk’nın en son çalışan 6.0.1 sürümüne indirin.

Game Tuner 6.0.1 Apk

Game Tuner 6.0.1, Android cihazınızda bulunan oyunların grafiklerini yapılandırmanıza izin veren bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak, akıllı telefonunuz veya tabletiniz için mümkün olan en iyi kurulumu elde etmek için çözünürlük ve kare hızını değiştirebilirsiniz.

Game Tuner 6.0.1 Apk
Game Tuner 6.0.1

Temel özellikleri:

  1. Ayarlarını özelleştirmek için görüntü, grafik, resim, mobil video oyunları. Ayarlara mükellef bu tür göstergeler, kalite olarak izin, kare hızı ve doku kalitesi. Kalite puanı yüzdesi olarak ölçülür, bir ekrana doğrudan yürütme sırasında bir kod bir özel video oyunu.
  2. Özelleştirmek kalite göstergeleri resim, mobil video oyun her oyun için ayrı ayrı. Uygulama bir widget vardır, bir görünür çalışma masası, telefon. Widget içerir klasör ayarları her video oyun, yüklü telefonunuzda.
  3. Yardımı ile Game Tuner ayrıca, yüklemek için başlatma modu varsayılan olarak, video oyunları, Örneğin, telefon açıldığında.
  4. Özelleştirmek ve oyun uygulamaları, telefonda yüklü olan. Ama bazı önceden telefonunuzda bir uygulama değil işlevi desteklemek için üçüncü taraf özelleştirme.
  5. Pil tasarrufu: eğer video sırasında oyun çevirmek telefonu ekran aşağı, ekran kararır, ve program kodu oyun devam edecektir yürütülmesi.
Bu Yazımızda Okuyun :   Going Balls Mod Apk 1.15 (Sınırsız Para) 2021

Game Tuner 6.0.1 İndir

Aşağıdaki bağlantıdan hemen Game Tuner 6.0.1 Apk inidirin.

Game Tuner 6.0.1 Apk
Game Tuner 6.0.1

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç