Teknobu

Game Tuner Apk 3.4.05 Apk (Güncel Sürüm) İndir


Game Tuner Apk 3.4.05 Apk (Güncel Sürüm) İndir

Game Tuner Apk 3.4.05 Apk (Güncel Sürüm) İndir

Game Tuner Apk uygulamasının son sürümü için sizlere indirme bağlantısını sağlıyoruz. Game Tuner Apk 3.4.05 son sürümünü indirin.

Android oyunları oynamayı seviyor ama android cihazınızda pilin çok ısınması veya sürekli bitmesiyle ilgili sürekli hatırlatma mesajlarından rahatsız oluyor musunuz? Bunun nedeni, android cihazın kapasitesinin oyunun temel gereksinimleriyle eşleşmemesidir

Bu sorun, oyunculara herhangi bir android cihaz üzerinde çalışmaya uygun hale getirmek için grafik oynatma da dahil olmak üzere oyunun çeşitli yönlerini ayarlayabilecekleri ve değiştirebilecekleri bir platform sağlayan Game Tuner Apk 3.4.05 kullanılarak etkili bir şekilde çözülebilir.

Bu yazımızda Game Tuner Apk hakkında gerekli bilgi ve detayları kullanıcıya sunacağız. İndirme işlemiyle ilgili ayrıntıları içerirken, nihai olarak İndirme bağlantısını apk’nın en son çalışan sürümüne gönderir.

Game Tuner Apk

Samsung Game Tuner, Android telefonun performansını iyileştirmek ve kaynak kullanımımızı azaltmak için oyunların ve diğer uygulamaların grafik taleplerini uyarlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Apk Hile İndir Son Sürüm 2021

Aşırı ısınma, mobil cihazımızı en çok etkileyebilecek sorunlardan biri olup, bileşenleri sürekli olarak dayanılmaz sıcaklıklara ulaşırsa, onu kararsız hale getirir ve uzun vadede kullanım ömrünü azaltır. Bazı video oyunlarının Android’imiz için çok talepkar olması (sadece modern bir nişancı veya yarış oyunu düşünün), pil tüketiminin hızla yükselmesi ve kapanmasından bahsetmiyorum, bunun nedenlerinden biri telefonumuzda oynamak olabilir. Elimizde bir şarj cihazı yoksa bir oyunun ortasında telefonumuz.

Game Tuner Apk 3.4.05 Apk
Game Tuner Apk 3.4.05 Apk

Game Tuner Apk’nin Özellikleri:

  • Android cihazınıza uygun hale getirmek için grafikleri ve diğer oynatmayı azaltmak için oyun profilini ve ayarlarını değiştirebilirsiniz. Artık Game Tuner’ı kullanarak kesintisiz kesintisiz oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.
  • Oyuncu, android cihazın ekranını kapatacak ve ihtiyaç duyulduğunda pil tasarrufuna neden olacak şekilde, android cihazı yüzü aşağı bakacak şekilde koyarak pilden tasarruf edebilir. Android cihazın ekranı maksimum pil tüketir ve pil tasarrufu sağlayan bir alternatife geçerek kullanıcı daha uzun saatler oyun oynayabilir. Bu yüzden Game Tuner’ı kullanın ve android cihazınızın ömrünü uzatın.
  • Game Tuner’ın yalnızca belirli android oyunları için temel grafik ayarıyla sınırlı olduğunu düşünüyorsanız, daha fazla yanılmış olamazsınız çünkü yapımcılar bunu kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak ve oyuncuya her saniyedeki kareleri düzenleme fırsatı sağlamak için tasarladılar. Kullanılan android cihazın kapasitesini eşleştirmek için orada bulunan android oyun türü. Hatta oyunun oyun modlarını ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz.
  • Böyle harika özelliklere ve yeteneklere sahip bir uygulama Google Play mağazasından indirilemez. Endişelenmenize gerek yok çünkü yapımcılar uygulamayı internetten tamamen ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen özel bir apk şeklinde sunuyorlar. Böylece Google Play mağazasına bağımlı olma günleri nihayet sona erdi.
Bu Yazımızda Okuyun :   Dream Cat Paradise Apk (Güncel Sürüm) 2021

Game Tuner Apk 3.4.05 Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan en güncel son sürüm Game Tuner Apk 3.4.05 indirebilirsiniz.

Game Tuner Apk 3.4.05 Apk
Game Tuner 3.4.05 Apk
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç