Teknobu

Drift Max Pro Apk v2.4.68 İndir (Para Hileli) Güncel Sürüm 2021

Drift Max Pro Apk v2.4.68 İndir (Para Hileli) Güncel Sürüm 2021

Drift Max Pro Apk v2.4.68 İndir (Para Hileli) Güncel Sürüm 2021

Drift Max Pro Apk oyunu için hileli sürüm sınırsız paraya mı ihtiyacınız var eğer para ve sınırsız özellikler arıyorsanız sizlerde bu paylaştığımız Drift Max Pro Apk v2.4.68 sürümünde sınırsız para ve sınırsız özelliklere sahip olabilirsiniz.

Sevgili dostlar her zaman olduğu gibi mod apk paylaşım dosyalarımızda her zaman öncelikle apk hakkında bilgi veriyoruz ve sonra sizlere indirme bağlantısını reklamsız bir şekilde indirmenizi sağlıyoruz bu yazımızda da sizlere Drift Max Pro Apk oyununun hileli mod sürümünü sizlere paylaşıyoruz. İndirme bağlantısı yazımızın sonunda mevcuttur. Direkt giderek indirebilirsiniz.

Drift Max Pro APK İndir v2.4.68 (En Son Sürüm) – Android Oyun ÜCRETSİZ çok popüler ve dünyanın her yerinden binlerce oyuncu ÖDEME YAPMADAN buradan indiriyor. Hemen ÜCRETSİZ alın! Sadece birkaç kolay adımda, tablet veya telefon için oyunun tam sürümünün tadını çıkarıyorsunuz!

Drift Max Pro Apk v2.4.68 İndir (Para Hileli)

Drift Max Pro Apk v2.4.68 İndir
Drift Max Pro Apk v2.4.68 İndir

Drift Max Pro, tüm yarış meraklıları için çıktı ve her iki akıllı telefon türü için geliştirildi – Android ve iOS. Bunun dışında Drift Max Pro, bu oyunu destansı ve en sevilen oyun olarak ilan eden 50.000.000’den fazla küresel oyuncu tarafından tercih edilmektedir. Ücretsiz veya premium bir kullanıcıysanız, tüm oyuncular için sunulan ücretsiz bir android oyunudur ve bu oyunun en iyi özelliği sizi şaşırtacak çevrimdışı modudur.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile Lite Hileli İndir Ücretsiz Son Sürüm (Sınırsız Para, Geri Tepme Yok) 2021

Hikayeye göre, birçok yeni oyun modu içeren, zekice tasarlanmış bir android oyunu. Drift Max Pro’nun Kariyer modu, yüzlerce etkileyici zorluktan oluşan 10 farklı sezon sunar. Bu zorlukları tamamlayabilir ve altın, nakit, yükseltme kartları, paket paketleri ve çok daha fazlası gibi farklı varlıklar kazanabilirsiniz. Hikaye modu dışında, çok oyunculu oyunlar için de yapılmıştır ve Çok Oyunculu 1V1 modu, takım modu ve binlerce altın ve nakit kazanmanıza izin veren çok sayıda turnuva ile gömülüdür.

Drift Max Pro Apk, tüm rüya modlarımız ve araba koleksiyonumuzla% 100 dolu olduğu için çok yönlü araba yarışı ve drift oyunu olarak da adlandırılabilir. Dahası, kendi hayalinizdeki drift arabanızı tasarlamanıza, renklendirmenize, cam rengini değiştirmenize, süspansiyon yüksekliğini değiştirmenize ve daha aşırı modifikasyonlar yapmanıza olanak tanır. Ancak yine de, bu sürükleyici oyunda zorluklar, kaynak eksikliği ve maliyetli yükseltmeler gibi birkaç dezavantaj var.

Drift Max Pro APK, aynı resmi oyunun tüm arzularınızı ücretsiz olarak tamamlamanız için geliştirilmiş modifikasyonudur. Arabaları yükseltmek, yeni arabalar satın almak ve birçok yararlı kaynak için alışveriş yapmak için sonsuz para dahil olmak üzere muazzam özelliklerle yazılmış. Bu yüzden hemen indirin ve bu canavar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir sonraki bölümü dikkatlice okumalısınız. Zevk almak!!!

Bu Yazımızda Okuyun :   True Skate Mod Apk V1.5.26 İndir (Sınırsız Para)

Drift Max Pro Apk Özellikleri