Teknobu

Android için Çocuklara Özel YouTube Kids Apk İndir 2021


Android için Çocuklara Özel YouTube Kids Apk İndir 2021

Android için Çocuklara Özel YouTube Kids Apk İndir 2021

Android için Çocuklara Özel YouTube Kids Apk uygulaması artık türkiyede de kullanılmaya başlandı sizlerde Android için Çocuklara Özel YouTube Kids Apk İndirin.

Android için YouTube Kids , tam özellikli bir video uygulaması olarak özel olarak tasarlanmış bir youtube uygulamasıdır. YouTube Çocuk, çocuklara kendi başlarına keşfetmelerini daha basit ve eğlenceli hale getiren ve ebeveynler ile bakıcıların yol boyunca yeni ve heyecan verici ilgi alanları keşfederken yolculuklarına rehberlik etmelerini kolaylaştıran daha kapsayıcı bir ortam sağlamak için oluşturuldu.

YouTube Kids Apk Nedir ? Hakkında Bilgiler

YouTube Kids Apk
YouTube Kids Apk

Çocuğunuz YouTube’da video izlemeyi seviyorsa, YouTube Çocuk’u denemelisiniz!

2015 yılında Google, hizmetlerinin çocuklar için özel olarak tasarlanmış özel bir sürümünü piyasaya sürdü. YouTube Kids uygulaması ilk yılında 10 milyondan fazla kez indirildi ve YouTube Kids’in ABD’den İngiltere’ye ve diğer bölgelere yayılmasından bu yana bu sayının artması bekleniyor. Ve türkiyede de artık youtube kids kullanılmaktadır.

YouTube Çocuk uygulaması, özellikle çocuklar için tasarlanmış olsa da, esas olarak internetin videolar için birincil hedefinin farklı bir sürümüdür. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Canva Premium Full Apk Ücretsiz İndir 2020

Uygulama, hizmetteki videoların dünyasını aile dostu, seçilmiş videolar, eğitim kanalları ve bilgilendirici video kliplerle sınırlar. Uygulamanın kullanıcı arayüzü, ana sayfada canlı simgeler, büyük boyutlu görüntüler ve dikkatle seçilmiş videolar içerir. 

YouTube Çocuk uygulaması, ebeveynlerin şifrelerini özelleştirmesine olanak tanır. Bazı ebeveynler, ipucu koduna rağmen genellikle kişisel bir şifre seçer, bu nedenle YouTube Çocuk, ebeveyn kontrollerine erişmek için bu üstün özelliği ekledi. 

Ayrıca Google, yalnızca çocuklarınızın uygunsuz yorumları görmesini engellemek amacıyla bu hizmetle ilgili yorumları kısıtlamıştır. Bu taktik muhtemelen siber zorbalıkla ilişkili sorunları da önler.

screen 13
YouTube Kids Apk

YouTube Çocuk Uygulamasının Temel Özellikleri

Profil Oluşturma ve Ayarlama

YouTube Kids’i Android veya iOS cihazınıza indirin. Tamamen ücretsiz. 

YouTube Kids’i ilk kez kullanıyorsanız, ebeveynlerin bunu ayarlaması gerekir: doğum yılınızı girin ve daha sonra, uygulamanın, uygunsuz içeriği çocuklarınızdan hariç tutmak için açıkça tasarlandığını belirten uyarı susturma ekranını okuyun. ancak yine de çocuğunuzun izlemesini istemediğiniz bir şey arayabilir. 

Aşağıdaki ekranda, gerekirse belirli bir videoyu nasıl bildireceğiniz ve engelleyeceğinizle ilgili bilgileri görüntüleyeceksiniz.

Bundan sonra, Google hesabınız üzerinden oturum açmanız ve Hizmet Şartları ekranında onayınızı vermeniz gerekir. 

Bir sonraki adımda, çocuğunuzun YouTube Çocuk için kullandığınız her tür cihazdaki deneyimini özelleştirmek amacıyla bir profil oluşturmanız gerekir. Bu noktada, aramanızı açmanız / kapatmanız istenecektir. 

Başladıktan sonra, çocuğunuz YouTube Çocuk’taki trilyonlarca çocuk için uygun videoya erişebilir. Kapatıldıktan sonra, çocuğunuz ana ekrandaki her kategorinin altında seçilmiş, isteğe bağlı videolarla sınırlandırılacaktır. 

Evinizdeki fazladan çocuklar için birden fazla profil oluşturmayı planlıyorsanız, bunu yapmaya teşvik edileceksiniz. Daha sonra, YouTube Çocuk uygulaması tamamen kullanıma hazır olacaktır. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Soul Knight Apk Hileli Mod (Sınırsız Para, Kilitler Açık) 2021

Arayın ve Video İzleyin

YouTube Kids ile profiller oluşturduktan sonra, nihayetinde ana ekrana yönlendirileceksiniz.

Ana ekrandaki menü çubuğunun altında beş kategori göreceksiniz:

  • Önerilen: Çocuklara uygun, seçilmiş videolar. 
  • Müzik: Tıpkı Disney tema şarkıları, Kids Bop melodileri vb. Gibi müzik videoları.
  • Şovlar: Angel Rules veya Marvel HQ videoları gibi ara sıra içerik. 
  • Keşfedin: Nickelodeon, Disney ve hatta Vox’tan rastgele videolar.
  • Öğrenme: Güneş tutulmasıyla ilgili bilgilendirici videolar.

Tek yapmanız gereken, erişilebilir videolar arasında gezinmek için her bir kategorinin altındaki atlı karıncayı kaydırmak ve tam ekran görüntüleme moduna girmek için birini tıklatmaktır. Belirli bir videoyu tekrar tekrar izlemek için, video geçmişine erişmek için YouTube Çocuk uygulamasının ana ekranında görüntülenen saat düğmesini tıklamanız yeterlidir. 

Belirli Bir Video İçin Keşfedin

Aramanızın etkinleştirilmesi durumunda çocuklar, YouTube Çocuk’taki videoları bulmak için ana ekrandaki menü çubuğunun altındaki büyüteç işaretini seçebilirler. Ayrıca, metin veya sesle kelime öbekleri ve anahtar kelimeler girebilirler ve görüntülenen videolar çocuklara uygun olmalıdır.

Profiller arasında geçiş yapın 

Başka bir çocuğun profilini değiştirmek için ana ekranın üst kısmında görünen profil simgesine tıklayın ve ardından hangi profile erişmek istediğinizi seçin. Dahası, gerekirse ebeveyn ayarlarında daha fazla çocuk ekleme seçeneğine sahip olacaksınız. 

Ebeveyn ayarlarına erişmek için, uygulamanın kendisi tarafından sağlanan bir şifre girmeniz gerekecek veya kendi şifrenizi oluşturabilir ve kimliğinizi doğrulamak amacıyla başka bir zaman Google hesabınızda oturum açabilirsiniz.

Android İçin Youtube Kids Apk’sını İndirin Ve Yükleyin

Sadece beş basit adımda Android için YouTube Çocuk APK’sını nasıl indirip yükleyeceğiniz konusunda size rehberlik etmeyi çok isterim . Ama önce APK dosyaları hakkında bazı temel bilgilere sahip olalım. Android Paket Kiti, dosyaları dağıtmak ve bunları Android işletim sistemi cihazlarına yüklemek için kullanılan bir Android uygulama paketi dosya formatıdır. APK dosyasından uygulama ve oyun yüklemek, bir kez yapıldığında sonsuza dek hatırlayacağınız basit ve anlaşılır bir işlemdir. Bu bir olan kısıtlamalar önlemek için güvenli ve çalışma yolu bazı coğrafi bölgelerde uygulamaları dağıtmak için geliştiriciler tarafından yapılmış.

Bu Yazımızda Okuyun :   Wifi WPS WPA Tester Premium APK İndir 2021

1. Adım : Android Cihazınıza Youtube Kids Apk’sını Yükleyin

Aşağıdaki düğmeye dokunun ve indirme sayfasına gidin. Orada mevcut indirme yöntemini seçeceksiniz.

2. Adım : İndirme Yöntemi Seçin

Bazı uygulamaların ve oyunların ikamet ettiğiniz ülkede Google Play’de bulunmayabileceğini unutmayın. APK dosyasını, yazılımı Play Store’dan indirmek yerine Android Freeware aynalarından kaydetmeyi seçebilirsiniz. Çalışan aynalarınıza% 99,9 oranında hizmet vermekten gurur duyuyoruz .

3. Adım : Üçünçü Taraf Uygulamaların Yüklemesine İzin Verin

Kaydedilen dosyayı başlattıktan sonra bir kurulum uyarısı alırsanız, Menü> Ayarlar> Güvenlik> seçeneğini tıklayın ve bu kaynaktan kurulumlara izin vermek için Bilinmeyen Kaynaklar öğesini işaretleyin! Bu, yalnızca bilinmeyen bir APK dosyasını ilk kez kurduğunuzda yapılmalıdır.

4. Adım : İndirilen Apk Dosyasını Bulun Ve Açın

YouTube Kids apk dosyasını bulmak için bir dosya yöneticisi uygulaması ( MiXPlorer, sağlam ve kullanımı kolay benim seçimimdir) kullanmanızı öneririm . En yaygın olarak İndirilenler klasöründe bulunur. Şimdi açın ve yüklemeye devam edin.

5. Adım : Uygulamayı Başlatın Ve Keyfini Çıkarın

Yüklü YouTube Çocuk uygulamasını başlatın ve keyfini çıkarın!

Downlaod APK 300x55 49

Güvenli mi ?

YouTube Kids’i iyi bir eğlence yazılımı olarak şiddetle tavsiye ediyorum. 244 milyondan fazla ve artan indirme sayısı ile indirmek, yüklemek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için güvenli bir uygulamadır .

”Google
19 Beğenmekten Vazgeç