Teknobu

Standoff 2 Apk Para Hilesi Nasıl İndirilir 2021


Standoff 2 Apk Para Hilesi Nasıl İndirilir 2021

Standoff 2 Apk Para Hilesi Nasıl İndirilir 2021

Standoff 2 Apk Para Hilesi Nasıl İndirilir , Standoff dinamik bir şahıs nişancı oyunudur . Bu oyunun para hileli apksını indirmek için yazımızı okuyunuz.

Standoff 2 Mod APK 0.15.6 Bilgisi

Standoff 2 Apk Para Hilesi Nasıl İndirilir
Standoff 2 Apk Para Hilesi Nasıl İndirilir
İsim SoyisimStandoff 2
İle uyumluAndroid 4.1+
Son sürüm0.15.6
Google Play Bağlantısıcom.axlebolt.standoff2
FiyatBedava
Boyut60,99 Mb
ModMenü: duvar, hız, geri tepme yok
KategoriAksiyon
Standoff 2 Apk Para Hilesi Nasıl İndirilir

Standoff bir saniye için geri döndü. Prestijli geliştiriciler Axlebolt, Standoff serisine yeni silahlar, haritalar, karakterler, teçhizatlar ve daha fazlasını içeren ikinci bir epik taksitle geri döndü. Teröristlere karşı savaşabileceğiniz aksiyon dolu bir atış oyunu arıyorsanız, o zaman bu tam size göre.

Standoff 2 artık Android’de oynamayı seveceğiniz destansı bir deneyim oluşturmak için bir araya gelen gelişmiş grafikler, oynanış ve ses efektleri sunuyor.

  • Aksiyon dolu oyun modları

Standoff 2, hepsi oyuna kendi heyecan karışımını getiren üç oyun modu ile birlikte gelir. Bunlardan ilki ve en popüler olanı ölüm maçıdır. Bu oyun modunda, hayatta kalmak ve maçı kazanmak için herkesi öldürmek için ekibinizle savaşmanız gerekecek. Bu, oyun için belirli bir süreye sahip olduğunuz ve ardından her öldürüldüğünüzde ekibinizin bölgesinde yeniden doğabileceğiniz Call of Duty ölüm maçına oldukça benzer.

Bu Yazımızda Okuyun :   Undawn Mod Apk İndir 2021

İkinci oyun modu, kurallarını tahmin etmek için oldukça açık olması gereken ‘Bombayı Etkisiz Hale Getir’. Bu mod, yerleştirdikleri bombayı dağıtma göreviyle takımınızı diğerine karşı koyar. Diğer takım, planlarını bozmanızı engellemek için bombayı savunmak zorunda kalacak. Bu, muhtemelen en eğlenceli oyun modudur, çünkü odaklanabileceğiniz gerçek bir görev sunar ve bu nedenle daha fazla strateji içerir.

Son oyun modu ‘Silah Yarışı’ olarak adlandırılır, Bu oyun modu Call of Duty’deki Silah Oyunu’na çok benzer. Her biri rakiplerinizi alt etmek için kullanabileceğiniz kendi benzersiz eğlence ve taktik karışımına sahip farklı oyun modlarının her birinde oynamanın keyfine varacaksınız.

Ayrıca oynanacak altı farklı harita var, bu da her birini keşfetmek için gerçekten zaman ayırabileceğiniz ve böylece oyundan çabucak sıkılmayacağınız anlamına geliyor. Birden fazla haritaya sahip olmak, haftalarca oyun oynamak için işleri ilginç tutmanın harika bir yoludur ve farklı oyun modları ve silah sınıflarıyla birleştirildiğinde, oyunun tüm dinamiğini kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Standoff 2 oynamak için ipuçları

Standoff 2 apk söz konusu olduğunda, oynamaya başlamadan önce sadece oyun başladığında vurulan bir çaylak olmadığınızdan emin olmak için bazı profesyonel ipuçları isteyeceksiniz. Bu sizi daha iyi hissettirecek, ancak aynı zamanda takım arkadaşlarınızın sizinle oynamaktan daha mutlu olmasını sağlayacak ve düşmanlarınızın sizden korkmasına neden olacak!

Bu Yazımızda Okuyun :   Postegro Tarzı Uygulamalar Nelerdir 2021

Kapak kullanın . Kolayca vurulmamanızı sağlamak için her zaman kapak arasında hareket ettiğinizden emin olun. Ayrıca, açıktayken çömelmek, ateş etmeyi zorlaştırır ama aynı zamanda yavaşlatır. Açıktayken zig-zag içinde koşmayı deneyin – bu, keskin nişancıların size vurmasını zorlaştırır.

Güçlü bir Wi-Fi kullanın . Yüzüne vurmanın, ekranın her yerinde gecikmekten ve berbat Wi-Fi sayesinde düzgün oynayamamaktan daha hızlı bir yolu yoktur. Güçlü bir bağlantı kullandığınızdan emin olun ve önleyebiliyorsanız 4G’ye çok fazla güvenmemeye çalışın.

Standoff 2 Mod Menu APK – Sonsuz Cephane, hız, duvar, geri tepme yok …

Oyunun başlarında en iyi silahların kilidini açmak ve karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirmek istiyorsanız, Standoff 2 modunu indirin. Bu, oyununuzu kolaylaştıracak, ancak bazı zorlukları ortadan kaldıracak.

Downlaod APK 300x55 48
”Google
16 Beğen