Teknobu

CarX Drift Racing 2 Apk v1.13.0 İndir (Para ve Altın Hileli)

CarX Drift Racing 2 Apk v1.13.0 İndir (Para ve Altın Hileli)

CarX Drift Racing 2 Apk v1.13.0 İndir (Para ve Altın Hileli)

CarX Drift Racing 2 Apk oyunu için para ve altına mı ihtiyacınız var eğer para ve altın hilesi arıyorsanız sizlerde bu paylaştığımız CarX Drift Racing 2 Apk v1.13.0 sürümünde sınırsız para ve altın’a sahip olabilirsiniz.

Sevgili dostlar her zaman olduğu gibi mod apk paylaşım dosyalarımızda her zaman öncelikle apk hakkında bilgi veriyoruz ve sonra sizlere indirme bağlantısını reklamsız bir şekilde indirmenizi sağlıyoruz bu yazımızda da sizlere CarX Drift Racing 2 Apk oyununun Para ve altın hilesini sizlere paylaşıyoruz. İndirme bağlantısı yazımızın sonunda mevcuttur. Direkt giderek indirebilirsiniz.

CarX Drift Racing 2 mod APK – son sürüm – Android için ücretsiz indirin ve hayatınızın en iyi drift odaklı yarış oyununu deneyimleyin! Bu türünün tek örneği bir oyun!

CarX Drift Racing 2 APK 1.13.1 Bilgileri

İsim SoyisimCarX Drift Yarışı 2
İle uyumluAndroid 5.0+
Son sürüm1.13.1
Google Play Bağlantısıcom.carxtech.carxdr2
FiyatBedava
Boyut68,14 Mb
Modsınırsız para
KategoriYarış
Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ? 2021

Mobil oyunları düşündüğümüzde, muhtemelen en popüler oyunlardan biri olduğu için yarış türünü dahil ediyoruz. Bunda tam anlamıyla binlerce oyun olduğu için bu türü görmezden gelmek zor. Yarış oyunları, özellikle çarpıcı grafiklere sahip olan cep telefonlarında gerçekten iyi göründüğü için bu bir sürpriz değil.

CarX Drift Racing 2, yarış hakkında bildiğiniz her şeyi gerçekten kapsayan bir yarış oyunudur. Bu yazı itibariyle, yalnızca Google Play Store’da 5 milyondan fazla yüklemesi var! Bunun serideki ikinci taksit olması, CarX Technologies’in iyi bir şeyler yaptığı anlamına geliyor. Yani, başlıktan belli değilse, bu oyun büyük ölçüde sürüklenen mekaniğine dayanıyor. Bu harika oyunun temel özelliği budur. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

CarX Drift Racing 2 Apk v1.13.0 İndir (Para ve Altın Hileli)
CarX Drift Racing 2 Apk v1.13.0 İndir (Para ve Altın Hileli)

CarX Drift Racing 2 nedir?

Yaşadığımız sürece yarış oyunları ortalıkta dolaşıyor. Bilgisayarlar için yapılmış ilk oyunlardan biridir. Bunun nedeni, herkes için anında oyun ve eğlence sağlamasıdır. Yaş sınırlaması yoktur ve çok eğlenebilirsiniz.

Ancak CarX Drift Racing 2’yi diğer popüler yarış oyunları arasında bile benzersiz kılan şey, aşırı drift mekaniğine sahip olmasıdır. Bu oyunda ne kadar çok drift yaparsanız puanınız o kadar yüksek olur. Ama tabii ki, kazanmak için yine de birinci olmanız gerekiyor. Yeni başlayanlar için drift yapmak o kadar kolay gelmeyebilir. Ancak, daha çok oynadıkça kesinlikle alışacaksınız. Ancak deneyimli driftçiler için burası yeni oyun alanınız!

Bu Yazımızda Okuyun :   Glory Of Generals 3 V1.0.0 Apk HİLELİ

Bu oyun, bir yarış oyununda bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir, ancak daha fazlasını sunar! Sürüklenmeyi bilmiyorsanız, aslında hızlanırken frene basmaktır, böylece virajları çok daha hızlı fethedebilirsiniz. Profesyonellerin yarışı budur. Ancak sadece frenlemekten daha fazlası var, bunu yaparken arabanızı da mükemmel bir şekilde kontrol edebilmeniz gerekiyor. Bu, yeni başlayanlar için oldukça yaygın olan yarış pistinden dışarı çıkmamanız için. Genel olarak, bu oyun bir yarış oyunu için pek çok özellik sunar.

CarX Drift Racing 2’nin Özellikleri