Teknobu

CamScanner Premium Apk Mod 2020


CamScanner Premium Apk Mod 2020

CamScanner Premium Apk Mod 2020

CamScanner Premium Apk Mod

CamScanner, telefonunuzu bir PDF tarayıcıya dönüştürecek en iyi tarayıcı uygulamasıdır. CamScanner Apk Görüntüleri basit bir dokunuşla pdf’ye dönüştürün. ÜCRETSİZ olarak indirin!

AÇIKLAMA

Mümkün olduğu kadar çok belge taramak istiyorsanız, CamScanner Premium APK kullanmayı düşünmelisiniz. Her tür cihazdan akıllı telefonunuza veya başka bir mobil cihaza belgeleri taramanıza ve aktarmanıza izin verdiği için etrafta olması çok uygundur.

CamScanner Premium APK, her tür elektronik kağıt belgeyi veritabanına otomatik olarak tarayan gelişmiş bir akıllı telefon uygulamasıdır. OCR (optik karakter tanıma) işlevi, taranması, düzenlenmesi ve kolayca erişilebilen bir depolama aygıtında saklanması için taranmış görüntülerden metin çıkarır. Bu uygulama, PDF belgelerini, resimleri, ses dosyalarını, video dosyalarını ve USB sürücülerden gelen resimleri otomatik olarak taramak için çok çeşitli fotoğraf düzenleme ve fotoğraf rötuşlama görevlerini gerçekleştirme yeteneği gibi çok çeşitli ek yetenekler sunar.

CamScanner Premium, iPhone, Blackberry, Samsung, Nokia, Sony Ericsson veya başka bir akıllı telefon türü olsun, her tür cep telefonunda kullanılabilen yüksek kaliteli bir dijital kamera tarayıcısıdır. Görüntü ve belge tarama, görüntü ve belge biçimlendirme gibi çeşitli benzersiz özellikler ve ayrıca JPEG gibi çeşitli biçimlerde dosya ve fotoğraf kaydetme yeteneği sağladığı için yazılımı, dünya çapındaki kullanıcılar arasında son derece popüler hale geldi. , PNG, TIFF, PSD, GIF, BMP ve çok daha fazlası.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pi Browser Apk İndir Son Sürüm 2021

CamScanner Premium, kişisel tercihlere göre değiştirmesi ve özelleştirmesi kolay bir dizi kullanımı kolay şablonla birlikte gelir. Güvenli bir sunucu üzerinden indirilebilen resimler, belgeler ve videolar içeren eksiksiz bir veritabanı sunar.

CamScanner premium, dijital kamera tarayıcıları söz konusu olduğunda lider markalardan biridir, bu nedenle tarayıcısı çok popülerdir ve farklı alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca fotoğraflardan PDF belgeleri tarama, düzenleme ve oluşturma gibi çeşitli özelliklere de sahiptir. Yazılım ayrıca fotoğraf düzenleme ve resim rötuşlama gibi gelişmiş özellikler içerir, bu da fotoğraflarınızı Photoshop veya benzeri herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan geliştirmenize ve özelleştirmenize olanak tanır.

CamScanner Premium, internete kolayca yüklenebilen büyük hacimli dijital fotoğrafları taramak ve saklamak isteyen kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Düğün fotoğrafları, tatil fotoğrafları, aile fotoğrafları, arkadaş ve akraba fotoğrafları, doğum günü fotoğrafları, evcil hayvan fotoğrafları ve hatta internette saklamak ve paylaşmak istediğiniz iş belgeleri dahil her türlü fotoğrafı saklayabilirsiniz.

CamScanner premium, çevrimiçi ve piyasadaki birçok web sitesi tarafından en iyi akıllı telefon tarama uygulaması olarak derecelendirilmiştir. Bir seferde birden fazla dosyayı tarama ve dosyalarınızın yedeğini oluşturma ve daha sonra bunları bulutta saklama becerisi de dahil olmak üzere kullanıcıları için oldukça faydalı kılan bir dizi harika özelliğe sahiptir. zaman.

Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft için Mod Creator Apk İndir 2021

CamScanner Premium Özellikleri:

CamScanner Premium, her türden kağıt belgeyi dijital formatta dijitalleştiren gelişmiş bir akıllı telefon uygulamasıdır. Kolay arama, saklama, düzenleme ve yazdırma için görüntülerdeki metni çıkarır. Belgeleri müşterilerle e-posta yoluyla paylaşın, dosyaları sosyal ağ üzerinden paylaşın veya sosyal ağ aracılığıyla dosyaları içe aktarın.

Tarayıcı, tarama, dönüştürme, biçimlendirme, yazdırma, içe aktarma ve belge yönetimi gibi her türlü özellikle birlikte gelir. İki ana tarayıcı türü vardır: tek tarayıcı ve çift tarayıcı. Cihazı satın almadan önce kullanım kılavuzunu okumak iyi bir fikirdir.

Yasal belgeler, iş belgeleri, tıbbi raporlar, makbuzlar, mali tablolar vb. Dahil olmak üzere birçok farklı belge türünü tarayabilirsiniz. Tarayıcı ayrıca metin çıkarmaya da izin verir. Bu, tarama işleminin taranan belgelerden sözcükleri veya harfleri çıkarmasını sağlar. Tüm tarama işlemleri otomatik olarak tamamlanır, bu nedenle hata ihtimali yoktur.

Uygulama birçok cep telefonu kullanıcısı için çok kullanışlıdır. Birçok kişi, elleri cihazla dolu olduğu için seyahat ederken belgeleri tarayamadıklarından şikayetçi oldu. Uygulama ile, kağıtları her yerde tarayabilirler ve ceplerinde başka şeyleri taşımak için yine de bolca yer vardır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Free Fire Oyunundaki En Hızlı Arabalar (2021)

Uygulama, onu CamScanner’ın temel sürümünden farklı kılan birçok özelliğe sahiptir. Uygulama normal versiyondan daha çok yönlüdür çünkü kullanıcının dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, PDA’lar ve tabletler gibi çeşitli cihazlardan birden fazla dosyayı taramasına izin verir. Uygulama aynı zamanda kullanımı kolaylaştıran benzersiz bir kullanıcı dostu arayüz sunar.

Her kişinin kendine özgü belgeleri görüntüleme yöntemi vardır. Bazıları belgeleri bir sayfa listesi olarak görür ve bazıları belgeleri bir görüntü biçiminde görür. Bu, belgeleri olduğu gibi görüntüleyebileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda bunları tarayabilir ve bunları akıllı telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde vb. Görüntüleyebilirsiniz. Geleneksel bir kağıt belge kullansanız bile, yine de olabilir tarayıcıyla taranır ve akıllı telefonunuz aracılığıyla erişilebilir olması için bir resim olarak kaydedilir.

Android’in Tüm Modern Sürümlerinde CamScanner Premium APK Nasıl Kurulur:

  • CamScanner Premium’un APK dosyasını indirin.
  • Bir dosya tarayıcı uygulaması kullanarak İndirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanan indirmeye tıklayarak yüklemeye başlayabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcısına veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzin verin ve sizi kurulum ekranına geri döndürmelidir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra İndirme klasörünüze geri gidin.
  • Uygulama yüklenecek!

İNDİR : https://drive.google.com/file/d/14WkhIAQHdY5GQhMd7GlMoLlo1a6Cq6yj/view

”Google
29 Beğenmekten Vazgeç