Teknobu

Bus Simulator Ultimate Apk Mod Sınırsız 2021


Bus Simulator Ultimate Apk Mod Sınırsız 2021

Bus Simulator Ultimate Apk Mod Sınırsız 2021

Bus Simulator Ultimate Apk Nedir ? Bus simulator hakkında merak edilenler nelerdir ? Bu apk mod dosyasında neler vardır ? Bu oyun hakkında herşey bu yazımızda bus simulator oyunu keyifli ve herkes tarafından çok sevilen bir oyundur. Bende dahil oynamaktayım. Bu oyun hakkındaki detaylı bilgilei birlikte inceleyelim ve size sınırsız modumuzu verelim.

AÇIKLAMA BUS SİMULATOR ULTİMATE

Simülasyon oyunları her zaman popüler olmuştur. Son zamanlarda, bu oyunların çoğunun popüler hale geldiğini gördük. Bu tür oyunlar hızlı, oynaması kolay ve çok zevkli! The Sims gibi oyunları düşünün, çok başarılılar ve sadece insanlar gibi normal yaşıyorlar. The Sims’i seviyorsanız, bu yeni oyuna bayılacaksınız!

Bus Simulator: Ultimate, Zuuks Games tarafından geliştirilen popüler bir simülasyon oyunudur ve Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirilmiştir! Bu oyunda, şehrin her yerine otobüslerle gidecek bir otobüs şoförü olarak oynayacaksınız. Bunun dışında çok oyunculu modlar ve bu oyunda seveceğiniz diğer özellikler var! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   House Flipper Apk v1.05 İndir Para Ve Mega Hileli 2021

Bus Simulator: Ultimate nedir?

Otobüsler her zaman büyüleyici olmuştur. Sizi bir yerden başka bir yere zahmetsizce götürürler. Uzak bir yere gitmek isteseniz bile, sizi birkaç saat içinde alabilirler. Ve en önemlisi, aynı anda birçok insanı barındırırlar! Bu yüzden şehirlerde çok sayıda otobüs var. Ve her zaman otobüs kullanmanın nasıl olduğunu merak ettiyseniz, şimdi bu oyunda bir tane sürebilirsiniz!

Bus Simulator: Ultimate, Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirmeye sahip bir otobüs simülatörü oyunudur! Bu destansı simülasyonda, şehirde otobüs sürecek bir otobüs şoförü olarak oynayacaksınız. Bu oyunda gidecek çok yer ve araba kullanacak çok sayıda otobüs var. Gerçekçilik, gerçekçi hava durumu, trafik sistemi, ses efektleri, iç mekanlar ve daha fazlasının yanı sıra sizi etkileyecek! Çok oyunculu lige bile katılabilirsiniz! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Otobüs Simülatörünün Özellikleri: Ultimate

Bus Simulator: Ultimate, şehir içinde otobüs sürmenize izin veren epik bir simülasyon oyunudur! Bunun dışında, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak çok şey var. İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Dışarıda çok sayıda yarış oyunu var. Ancak otobüs kullanmanıza izin verecek hiçbir şey yok! Bus Simulator: Ultimate, otobüs kullanmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan benzersiz bir simülasyon oyunudur. Şehirde dolaşın ve gerçekçi otobüs sürüşünü deneyimlemek için trafik kurallarını takip edin. Otobüsler gerçekçi bir şekilde tasarlanmış ve mobil cihazlar için optimize edilmiştir, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Çok oyunculu lig gibi başka oyun modları da vardır. Otobüsleri seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız!

Bu Yazımızda Okuyun :   Rabbit Web Apk Güncel Sürüm İndir 2021

Çok oyunculu lig – Bus Simulator: Ultimate’da, dünya çapında otobüs sürüş simülasyonlarına katılabileceğiniz çok oyunculu bir lig var. Hedeflerine kadar çok yolcu alın ve onları güvenli bir yere götürün. Bu oyunda başka bir şey yapmanıza gerek yok. Cezalandırılmamak için trafik işaretlerine ve kurallarına uymanız yeterlidir. Genel olarak, otobüsleri seviyorsanız bu oyun tam da ihtiyacınız olan şey!

Gerçekçi grafikler – Bus Simulator: Ultimate gerçekçi iç mekanlar, yollar, trafik sistemi, hava durumu ve ses efektlerine sahiptir. Bu oyundaki her şey size olabildiğince gerçekçilik sağlamak için tasarlanmıştır. Bunu bir oyun olarak düşünmeyin, daha ziyade gerçek hayatta otobüs kullanma alıştırması. Sürmenizi bekleyen 13 harika tur otobüsü var! Şimdi birçok yeni yere gidin ve siz ve arkadaşlarınız için gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın!

Kolay ve sezgisel kontroller – Bus Simulator: Ultimate’ın kontrolleri kolay ve sezgiseldir. Bu bir simülasyon oyunu olduğu için normalden daha fazla kontrol var. Bu, dönüşler, kornalar ve çok daha fazlası için düğmeler olduğu anlamına gelir!

BUS SİMÜLATÖRÜ OYUN ÖZELLİKLERİ

 • Dünyanın birçok yerinde ofisleriniz olacak.
 • Yolcu sistemi, Sosyal ve Gerçekçi Tepkiler sağlayacaktır.
 • 13 İnanılmaz Otobüs Otobüsü
 • Yolcular sizi inceleyebilir.
 • Gerçekçi İç Mekanlar
 • 250’den fazla radyo istasyonu
 • Otoyol Ücretli yollar
 • Dinlenme alanı
 • Gerçekçi trafik sistemi, hava durumu, Otobüs ses efektleri
 • Kolay kontroller (Eğim, Düğmeler veya direksiyon simidi)
 • 25’ten fazla dil desteği
Bu Yazımızda Okuyun :   PC için Mobdro APK Son Sürüm Ücretsiz İndir 2021

Tamamen gerçekçi Coach Bus Simulator.
Bus Simulator: Ultimate oyununu hemen ücretsiz indirin.

NASIL OYNANIR

 • Başlat / Durdur düğmesini kullanarak Otobüsünüzü başlatın.
 • Ekranınızın sağ tarafında, kaydırmayı “D” konumuna getirin.
 • Ara ve hızlanma düğmelerini kullanarak Otobüsünüzü kontrol edin.

Dikkat: Güvenli sürün ve gerçek hayatta trafik kurallarına uyun.

MOD’ DA NE VAR NE YOK

Bus Simulator: Ultimate
– İkinci el otobüs pazarı eklendi. (Sahip olduğunuz otobüsleri pazardaki diğer kullanıcılara satabilirsiniz.)
– Yeni otobüs eklendi. Nam Lions Coach 2020.
– Yeni terminaller eklendi.
– Hata düzeltmeleri.

”Google
14 Beğen