Web Analytics
Teknobu

Nulls Brawl 24.142 Apk İndir (Güncel Sürüm)
Nulls Brawl 24.142 Apk İndir (Güncel Sürüm)

Nulls Brawl 24.142 Apk İndir (Güncel Sürüm)

Nulls Brawl 24.142 Apk sürümünü hemen indirin. Sizde güncel olarak Nulls Brawl oyununun 24.142 apk sürümünü arıyorsanız burada indirme bağlantısı mevcuttur.

Nulls Brawl 24.142 Apk sürümünüde yeni kavgacılar Max ve Bea mevcuttur. Sizde hemen Yeni dövüşçü Max ve Bea olan Nulls Brawl Stars 24.142’yi indirin.

Herkese merhaba, daha önce yazdığımız gibi, Brawl Stars v.24.142 için yeni bir güncelleme yayınlandı, iki yeni dövüşçü Max ve Bea sunuldu. Bu güncelleme, Bea ve Max adlı iki yeni dövüşçü içeriyor. İkisi de kadın dövüşçü.

Bu korsan bir güncellemedir ve mantıklıdır. Efsaneye göre, korsanlar Noel tatillerini ele geçirdi. Ayrıca yeni bir ekran koruyucu ve çok daha fazlasını bekliyoruz.

Nulls Brawl 24.142 Apk

Nulls Brawl 24.142 Apk İndir
Nulls Brawl 24.142 Apk İndir

Aşağıda yeni güncel Max ve Bea dövüşcüleri hakkında bilgiler paylaştık.

Yeni Dövüşçü Bea

Bea bir entomologdur (böceklerin incelenmesi) ve Beas’i, saldırısını ve süper’i anlayan sevgili asistanımız Rosa, Beas’ın gücünü kullanır.
Bir Beas saldırısı, bir Beas böceği tarafından kontrol edilen ve hedefi vuran bir drone’dan oluşur. Hedefi doğru bir şekilde vurursa saldırısı tekrar tekrar artar.
Örneğin, ilk saldırı, düşmana başarılı bir şekilde saldırırsa, sonraki saldırı ilk hasarın iki katından fazlasına neden olur ve birikir.
Bea’nın havalı bir Süper’i var, 5 civarında duvarlardan geçebilen, düşmanları yavaşlatabilen ve onları zehirleyebilen bir Bias sürüsü fırlatıyor.

Yeni Dövüşçü Max

Max – Bir Süper Kahraman olmak isteyen, ancak bunu yapamayan hızlı bir dövüş, bu yüzden çaresizlik içinde, çok fazla enerji içeceği tüketerek Süper Hızlı oldu.
Max çok hızlı hareket eder ve ana saldırısı ışınlardan yüksek hızda ateş etmektir.
Max Super, onunla birlikte hareket eden, daire içindeki tüm müttefik kuvvetleri hızlandıran küçük bir yarıçaplı daire oluşturmasıdır.
El Primo, 8 Bit gibi Slow Brawlers ivme kazanıyor.
Yeni ortam ve oyun modları Harika
bir oyun deneyimi için yepyeni Korsan Gemisi Ortamı.
Present Plunder, bir düşman yerinden hediyeler toplamanız ve onun yerine çalmanız gereken yeni bir oyun modudur, düşmanlar da aynısını yapabilir. Süper eğlenceli olacak, onları duvarlardan fırlatabilirsin.

Nulls Brawl 24.142 Apk’yı İndirin

Aşağıdaki bağlantıdan 24.142 sürümünü hemen indirebilirsiniz.

Nulls Brawl 24.142 Apk
Nulls Brawl 24.142 Apk

”Google
9 Beğen