Teknobu

Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası (Çözümü) 2021


Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası (Çözümü) 2021

Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası (Çözümü) 2021

Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası nedir? Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası nasıl çözülür? İşte tüm detaylarıyla sizlere açıkladık.

Müzik dinlemek için kullandığımız en popüler uygulama olan Spotify uygulamasında bazı zamanlar hatalar ile karşılaşabiliyoruz.

Bu hatalardan biriside müzik dinlemek için uygulamayı açan kullanıcıların spotify sayfa yüklenemedi hatası ile karşılaşmalarıdır.

Spotify sayfa yüklenemedi hatası neden kaynaklanır ve nasıl çözülür diye soruyorsanız cevabını yazımızın içinde bulabilirsiniz.

Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası (Çözümü)

Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası
Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası

Canınız müzik dinlemek istedi ve spotify uygulamasını açtınız fakat sayfa yüklenemedi hatası ile karşı karşıya kaldınız. Bu oldukça can sıkıcı bir durum olsa gerek.

Öncelikle bu hata neden kaynaklanır biraz ondan bahsedelim. Bu hata ile karşılaşmanızın sebebi internet bağlantınızın kopmuş olmasından kaynaklı olabilir.

Spotify uygulamasını açarken sayfa yüklenemedi sorunu ile karşılaşıyorsanız ilk olarak internet bağlantınızı kontrol etmelisiniz. Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atıp bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Eğer hücresel veri üzerinden yani internet paketiniz ile Spotify uygulamasına bağlanıyorsanız sayfa yüklenemedi hatası çözümü için telefonunuzun hücresel verisini kapatıp 5 – 10 saniye bekledikten sonra tekrardan açın.

Bu Yazımızda Okuyun :   iPhone 12 ipuçları: Hemen etkinleştirmeniz ve devre dışı bırakmanız gereken 10 özellik

Evinizde bulunan modeminizi kapatıp 30 saniye kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modemin tüm ışıklarının geldiğinden emin olduktan sonra spotify uygulamasına tekrardan giriş yapın.

Eğer yukarıdaki işlemleri uyguladığınız halde sorun çözülmediyse Spotify hesabınızdan çıkış yapıp daha sonra tekrardan giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Bu kulağa oldukça basit bir yöntem gibi geliyor fakat bu yöntem sorununuzu çözmede etkili bir yol olabilir.

Cihazınızda yeterli depolama alanı yok ise spotify yüklenemedi hatası ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi bir durumda telefonunuzun hafızasında yer açmak bu sorunu ortadan kaldırabilir.

Spotify açarken sayfa yüklenemedi hatası ile karşılaşıyorsanız uygulamayı komple kapatıp tekrardan açın. Aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.

Sayfa yüklenemedi hatası için bir başka çözüm yöntemi ise telefonunuzda yüklü olan Spotify uygulamasını tamamen kaldırmak olacaktır. Kaldırma işlemini tamamladıktan sonra tekrardan yükleyin. Böylece sorun ortadan kalkmış olacak.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç