Teknobu

Spotify Premium Nasıl Alınır? (Ücretsiz) 2021


Spotify Premium Nasıl Alınır? (Ücretsiz) 2021

Spotify Premium Nasıl Alınır? (Ücretsiz) 2021

Spotify Premium Nasıl Alınır? Spotify Premium Aboneliği ücretsiz olarak nasıl satın alabilirsiniz. İşte tüm detaylarıyla açıkladık.

Herkes ücretsiz hesapları çok sever. Şu anda Spotify sizlere Spotify premium aboneliği ücretsiz sunuyor, çünkü yeni üyeler üç aylık Spotify Premium’u ücretsiz olarak alabilirler. Tipik olarak, Premium 9,99 dolara satılır, bu nedenle üç ay ücretsiz almak çok önemlidir.

Bir blog gönderisinde Spotify, yeni aboneler için anlaşmayı duyurdu. Şirket, “İşte dağılım: 29 Kasım ile 31 Aralık 2021 arasında, Spotify dinleyicileri, Bireysel Premium planımıza üç ay boyunca ücretsiz olarak kaydolabilir.” Dedi.

Bu, mevcut bir Spotify Ücretsiz hesabınız olsa bile, bir kuruş harcamadan üç ay boyunca Premium’a geçebileceğiniz anlamına gelir . Tabii ki, ücretsiz deneme süresi sona ermeden hesabınızı iptal etmeniz gerekecek veya sonrasında normal aylık 9,99 ABD doları oranında ücretlendirileceksiniz. Öte yandan, çevrimdışı dinleme, reklam eksikliği ve isteğe bağlı müzik kitaplığının tamamı olmadan yaşayamayacağınıza karar verebilir ve saklamak isteyebilirsiniz.

Eski bir Spotify Premium üyesiyseniz, şirketin sizi geri getirmek için tasarlanmış özel bir teklifi de var. 9,99 $ karşılığında üç aylık Premium’a kaydolabilirsiniz. Bu aslında bir ay için para ödüyor ve iki tane bedava alıyor. Ücretsiz olarak üç ay kadar iyi olmasa da, yine de sağlam bir anlaşma.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android 12 Hakkında Detaylar Çıkış Tarihi ve Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Tabii ki, bedavadan yararlanmak istiyorsanız her zaman yeni bir e-posta adresi ve Spotify hesabı oluşturabilirsiniz, ancak mevcut hesabınızdan tüm çalma listelerinize ve kayıtlı müziklere sahip olmayacaksınız. Aşağıda sizlere Spotify Premium Nasıl Alınır? onu açıkladık.

Spotify Premium Nasıl Alınır?

Spotify Premium Nasıl Alınır
Spotify Premium Nasıl Alınır

Spotify’ı aç. Üzerinde siyah renkte yatay çizgiler olan yeşil daire şeklindeki Spotify uygulama simgesine tıkla. Daha önce giriş yaptıysan Spotify Giriş sayfası açılacak.

  • Spotify’a giriş yapmadıysan GİRİŞ YAP butonuna dokunup kullanıcı adını ve şifreni gir. Yapman istendiği takdirde Facebook ile giriş yapman gerekecek.
  • Henüz bir Spotify hesabın yoksa HESAP OLUŞTUR butonuna dokun ve hesap oluşturmak için ekranda çıkanları takip et.

Kitaplığın sekmesine dokun. Bu, ekranın sağ alt köşesindeki sekmedir.

Ayarlar’ı aç. Ekranın sol üst köşesindeki dişli şeklindeki simgeye dokun.

PREMIUM’A GEÇ butonuna dokun. Bu, ekranın üst tarafının yakınındaki büyük butondur.

PREMIUM’U EDİN butonuna dokun. Bu beyaz buton, ekranın üst tarafının yakınındadır. Dokunduğunda ödeme sayfası açılır.

Bir ödeme seçeneği seç. Sayfanın ortasındaki ödeme sekmelerinden birine dokun:

  • Kredi kartı veya banka kartı kullanmak için kredi kartı resimlerine dokun.
  • PayPal kullanmak için PayPal logosuna dokun.
Bu Yazımızda Okuyun :   Unreal Engine 4.25 Yayınlandı, PlayStation 5 ve Xbox Series X Desteği Sunuyor

Posta kodunu gir. “Posta kodunuzu girin” metin alanına fatura adresinin posta kodunu yaz.

  • Bu, mevcut posta kodundan farklı olabilir.

Ardından DEVAM ET butonuna dokun. Bu, ekranın alt tarafındaki yeşil butondur.

Ödeme bilgilerini gir. İşaretlenmiş alanlara kart numaranı, adını-soyadını, kartının son kullanım tarihini ve güvenlik kodunu gir.

  • PayPal ile ödüyorsan önce PayPal e-posta adresini ve şifreni girmen gerekecek, ardından ekrandaki talimatları takip et.

DEVAM ET butonuna dokun. Bu, ekranın alt tarafındaki yeşil butondur. Dokunduğunda Spotify Premium üyeliğini satın alacaksın. Henüz ücretsiz Premium denemeni kullanmadıysan 30 günlüğüne ücretsiz olarak Spotify’ı kullanabileceksin. Ücretsiz denemeyi daha önce kullandıysan bu noktada o anki ücret neyse onu ödeyeceksin.

  • Premium’u iptal edene kadar Spotify’a her ay o anki ücret neyse onu ödeyeceksin.

”Google
Beğen