Teknobu

Realme 6i, 7i ve Narzo 10, bu ay Android 11 güncellemesini alacak


Realme 6i, 7i ve Narzo 10, bu ay Android 11 güncellemesini alacak

Realme 6i, 7i ve Narzo 10, bu ay Android 11 güncellemesini alacak

Realme 6i, 7i ve Narzo 10, bu ay Android 11 güncellemesini alacak

Realme, Eylül 2020’de resmi olarak yeni özel kaplamasını açıkladı – Android 11’e dayanan Realme UI 2.0. , bir sürü Realme telefonu zaten en son güncellemeyi aldı. Şimdi, Şubat ayında, beta test programı aracılığıyla Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 güncellemesini almak için üç telefon daha bekleniyor.

Telefonlardan bahsetmişken, bu ay Realme uygun fiyatlı telefonlar için en son güncellemesini “i” serisi telefonlar ve bir birinci nesil Narzo serisi akıllı telefon ile birlikte yayınlayacak. Açıkçası, güncelleme bir dizi kullanışlı özellik, iyileştirme ve gelişmiş güvenlik sunuyor.

Realme UI 2.0 bu ay Realme 6i, Realme 7i ve ayrıca Realme Narzo 10 için satışa sunulacak.

Android 11
Android 11

Son zamanlarda şirket, Realme X2, Realme X3 ve X3 SuperZoom, Realme 6, Realme C12 ve C15 için Android 11 beta güncellemesini yayınladı.

Programa göre Realme, Realme 6i, Realme 7i ve Realme Narzo 10 için erken erişim programını bu ayın sonunda açacak. Bununla birlikte, şirketin güncellemeyi bu ayın ikinci veya üçüncü haftasında da yayınlaması gibi bazı olasılıklar vardır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Takipçi Hilesi Ücretsiz Nasıl Yapılır 2021

Özellikler açısından, Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 beta, yeni AOD’ler, bildirim paneli, güç menüsü, yenilenmiş ana ekran UI ayarları, gelişmiş karanlık mod ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yeni UI gibi özellikleri paketleyecek. Realme UI 2.0 Özelliklerinin tam listesini kontrol edebilir, bu kılavuza gidebilirsiniz. Aynı zamanda temel özellikleri de getirecek Android 11, yeni aylık güvenlik yamasıyla birlikte genel sistemde iyileştirmeler.

Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 Güncellemesini Şubat 2021’de alacak Realme telefonlarının listesi:

  • Realme 6i
  • Realme 7i
  • Realme Narzo 10

Bu telefonlardan herhangi birini kullanıyorsanız ve Realme UI 2.0 güncellemesini bekliyorsanız, beklemeniz bu ayın sonunda bitecek. Realme akıllı telefonunuz, erken erişim programı aracılığıyla Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 güncellemesini alacaktır. Daha yeni güncellemeye erişmek istemeniz durumunda, cihazınızı mevcut en yeni yazılım sürümüne güncellediğinizden emin olun.

Her zaman olduğu gibi, erken erişim sınırlı sayıda kullanıcı tarafından kullanılabilir ve ilk gelen ilk hizmet esasına göre sağlanır. Öyleyse, beta programına erişim elde edecekseniz ve yeni görünümü denemeye hevesliyseniz, işte Realme UI 2.0 erken erişim programına nasıl katılabileceğiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Nvidia RTX 3080 Ti Sızdırıldı

Realme akıllı telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın, ardından Yazılım Güncelleme> Ayarlar simgesine gidin> Deneme Sürümü için başvurun> gerekli bilgileri girin. Bu kadar.

Cihazınızı özel OTA ile güncellemeden önce, önemli verilerin yedeğini aldığınızdan emin olun. Ayrıca, cihazınızı en az yüzde 50 oranında şarj edin. Daha önce de bahsettiğim gibi güncelleme, güncellenen aylık güvenlik ile birlikte bir dizi kullanışlı özellik, geliştirmelerle birlikte geliyor.

Herhangi bir sorunuz varsa, yorum kutusuna bir yorum bıraktığınızdan emin olun. Ayrıca bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın.

”Google
11 Beğen