Web Analytics
Teknobu

iOS 14.8 Güncelleme Hatası (Çözümü)
iOS 14.8 Güncelleme Hatası (Çözümü)

iOS 14.8 Güncelleme Hatası (Çözümü)

iOS 14.8 güncelleme hatası ile karşılaşıyorsanız bu yazıda iOS 14.8 güncelleme hatası nasıl onarılır çözüm yolları nelerdir bunları göstereceğiz.

İOS 14.8 NEDİR?

iOS 14.8 Güncelleme Hatası
iOS 14.8 Güncelleme

Apple Inc., iOS 14.8 adlı çalışma çerçevesinin en son uyarlamasını 13 Eylül 2021’de gönderdi. Bu güncelleme, iPhone 6s, iPad Pro, iPad Air 2, iPad beşinci dönemi, iPad beklenenden küçük 4 ve bunların tümünde geçerli olacaktır. ortaya çıkan yaşlar. Ayrıca, iPod temasının yedinci döneminde de aynı şekilde erişilebilir olacak.

Güncelleme, önceki aylarda derneğe yanıtlanan güvenlikle ilgili sorunları açıkça ele almak için teslim edildi. Buna rağmen, güncellemeyi kurmaya çalışan çok sayıda istemcide yüklenirken iOS 14.8 Güncelleme Hatası Oluştu.

İOS 14.8 Güncelleme Hatası Nasıl Düzeltilir?

Dünyanın dört bir yanındaki Apple kullanıcıları, cihazlarını ve verilerini güvence altına almak için en son güvenlik güncellemesini indirmek için acele ederken, işlem sırasında bir aksaklıkla karşılaştılar. Aşağıda, bu sorunu çözmek için adım adım prosedür verilmiştir.

  • iPhone’unuzda Ayarlar’a gidin ve ardından Genel’i tıklayın.
  • Aşağı kaydırın, iOS Beta yazılım Profili’ne tıklayın ve ardından profili silin.
  • Yükseltmeyi hala indiremiyorsanız, düşük güç modunu devre dışı bırakarak belleğinizi temizlemek veya cihazınızı yeniden başlatmak gibi alternatif yöntemleri deneyebilirsiniz.
”Google
16 Beğen