Teknobu

Adguard Premium Apk Pro İndir 2021 (Türkçe)


Adguard Premium Apk Pro İndir 2021 (Türkçe)

Adguard Premium Apk Pro İndir 2021 (Türkçe)

Adguard Premium Apk ile telefonunuzu Rootlamadan Android Sisteminden (Tarayıcılar ve Uygulamalar) Tüm Reklamları Engelleyen Ücretsiz AdBlocker Uygulaması mı Arıyorsunuz ? Web sitemizden güvenle indirebilirsiniz.

Adguard Premium APK ile (Tüm Uygulamalar, Oyunlar ve tarayıcılar) karşınıza çıkan tüm reklamları engelleyin. Adguard Premium Apk Sistem genelinde Tüm tarayıcılardan ve Uygulamalardan gelen tüm Reklamları engelleyebilir.

Adguard Premium Apk

Adguard Premium Apk Nedir ?

Android için AdGuard Premium Apk , telefonunuzda gördüğünüz her yerde çıkan reklamları engelleyen güçlü bir uygulamadır. Oyunlar, Uygulamalar, Tarayıcılardan video ve ses oynatıcılara kadar Rahatsız edici pop-up’lar veya afişler konusunda endişelenmenize gerek yok.

AdGuard, root erişimi gerektirmez ve çok çeşitli özellikler sunar: Gizliliği Korur, Uygulamalarda Filtreleme, Güvenli Taramalar, Uygulama Yönetimi ve çok daha fazlası.

Adguard Premium Apk Uygulamasının Özellikleri

Reklamları her yerde engeller

Reklamları her yerden engelleyin. Buna en sevdiğiniz uygulamalar, tarayıcılar, oyunlar veya aklınıza gelebilecek herhangi bir web sitesindeki video reklamlar ve reklamlar dahildir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Minibus Simulator Vietnam Mod Apk 1.2.5 İndir

Düzinelerce reklam filtresi size verilir ve her gün güncellenerek en iyi filtreleme kalitesini sağlar.

Bu uygulama sayesinde can sıkıcı reklamlardan kurtulacaksınız.

Gizliliğinizle ilgilenir (Gizli Mod)

Verilerinizin gizliliğini her şeyin üstünde tutuyoruz. AdGuard ile, hassas bilgilerinizi çalmaya çalışan, web’de gizlenen çevrimiçi izleyicilerden ve analiz sistemlerinden güvende olacaksınız.

Kuşkusuz bu, kullanıcının eylemlerini günlüğe kaydetmeden gerçekleşir. AdGuard, DNS sorgu günlüklerini saklamaz.

DNS Filtreleme

DNS (Etki Alanı Adı Sistemi), birkaç Kötü Amaçlı veya Kara Listeye Alınmış Web Sitelerine Erişimi Engellemek için kullanılabilir. Bu Web Sitelerini Ziyaret Etmeye Çalıştığınızda, DNS Web Filtreleri Bir Nedenle Neden Mesajı Gösterir.

Adguard Premium, Kara Listeye Alınmış veya Kötü Amaçlı web sitelerinden oluşan geniş bir veritabanına sahip birkaç DNS Sunucusuna (Filtreler) sahiptir.

Pil ve Veri Trafiğinizi kaydeder

Daha az reklam, daha fazla Pil ve veri trafiğinin kaydedilmesi anlamına gelir.

AdGuard Premium apk ile, trafiğinizi açgözlü reklamlara harcamak yerine sevdiğiniz bir şeye harcayın.

Kontrol sizde kalır (Uygulama Yönetimi)

Sonuçta bu sizin cihazınız ve neyin filtrelenip neyin filtrelenmeyeceğine siz karar veriyorsunuz.

Filtrelemeyi tercihinize göre özelleştirmenize yardımcı olacak bir Uygulama Yönetim aracının yanı sıra, temelden profesyonele kadar çok çeşitli ayarlar elde edebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dream Cat Paradise Apk (Güncel Sürüm) 2021
Adguard Premium 3.4.85 Apk for Android

Adguard Premium Apk Özellikleri

Tüm Premium özelliklerin kilidi açıldı

2- Uygulamalar ve Tarayıcılardaki Tüm Reklamları Engelleyin 

3- Güvenli Tarama Özelliği.

4- Filigranlı başlangıç ​​yok

Adguard Premium Apk Nasıl Kurulur?

1- Telefonunuzun Ayarlarını açın , Güvenlik’e gidin ve Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştirin .

2- Yukarıdaki bağlantıdan Adguard Premium apk dosyasını indirin .

3-  Ardından Adguard Apk Dosyasına tıklayın ve cihazınıza kurun. (Sorulursa ‘Bu kaynaktan izin ver’e tıklayın)

4- Adguard Uygulamasını açın

5- Koruma devre dışı bırakıldı Düğmesine tıklayın

6- Ardından YEREL VPN OLUŞTUR’a tıklayın  ve Tamam’a basın

7- Bitti! Koruma etkin.

Telefonunuzu Reklamsız Kullanmanın Keyfini Çıkarın (Reklamsız)

Adguard Premium Apk İndir

İndirme bağlantısı ile telefonunuza adguard premium apk pro türkçe versiyonunu indirin.

Downlaod APK 300x55 16

Son sözler

Umarım Tüm Reklamları Engellemek için Adguard Premium Mod Apk’ı sevmişsinizdir .

Bu Gönderiyi ADS’den Rahatsız olan ve Sinirlenen Arkadaşlarınızla Paylaşın. 

SSS

Android için AdGuard’ın ücretsiz ve Premium sürümleri arasındaki fark nedir? Ücretsiz sürüm, reklamları tarayıcılardan kaldırmada mükemmel olsa da, diğer uygulamaların trafiğini filtrelemez. Ayrıca Güvenli Tarama özelliğine de sahip değildir.

Root erişimine ihtiyacım var mı?Hayır, gerekli değil. Diğer birçok reklam engelleyicinin aksine, AdGuard VPN modunda çalışabilir, bu da root olmayan cihazlarda bile reklamları engellemesine izin verir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1 (Güncel) İndir

AdGuard ile birlikte farklı bir VPN uygulaması kullanabilir miyim?Maalesef, Android’de aynı anda iki VPN çalıştırmak imkansızdır, ancak bu sınırlamayı aşmanın bazı yolları vardır. Cihazınız rootluysa veya yalnızca WiFi ağlarında reklamları engellemeyi önemsiyorsanız, AdGuard’ı proxy moduna geçirebilir ve diğer herhangi bir uygulamanın VPN kullanmasına izin verebilirsiniz. Ek olarak, bazı VPN’ler yukarı akış proxy kullanımına izin verir (örneğin, PIA VPN, Nord VPN) – özel VPN’inizin bu seçeneği sağlayıp sağlamadığını kontrol edin.

Android için AdGuard size güvenilir ve yönetilebilir koruma sağlar. AdGuard, tüm sinir bozucu reklamları web sayfalarından ve uygulamalardan kaldırır, tehlikeli web sitelerinin yüklenmesini engeller ve kimsenin İnternet’teki faaliyetlerinizi izlemesine izin vermez. AdGuard, HTTP proxy veya VPN modunda çalışabildiği için analoglarına karşı öne çıkıyor.

Android için AdGuard neden Google Play Store’da yok?Google’ın Play Store’daki reklam engelleyicilere karşı çok özel bir politikası var. Temel olarak, cihaz genelinde reklamları engelleyebilecek herhangi bir uygulamaya burada izin verilmediği ve tek seçenek olarak çürük içerik engelleyicileri bıraktığı anlamına gelir. AdGuard, Play Store’dan da kaldırıldı.

”Google
32 Beğen