Teknobu

Limbo Apk Mod İndir v1.20 (Tam Sürüm)


Limbo Apk Mod İndir v1.20 (Tam Sürüm)

Limbo Apk Mod İndir v1.20 (Tam Sürüm)

Limbo, Android platformunda çalışan cihazlarda oynamak için çok iyi bir bulmaca oyunudur.Bu oyunun tam sürümüyle oynamak için Limbo Apk Mod Sürümünü Web sitemizden güvenle indirebilirsiniz.

LİMBO APK OYUNU HAKKINDA AÇIKLAMA

Limbo Apk , sizi macera diyarına götürecek ilginç bir bulmaca oyunu. Bu oyunda küçük bir çocuk ana karakteri oynuyor. Aslında zihinsel bir rahatsızlığı var. Ailesinin yalnız bir çocuğuydu ama birisinin küçük kız kardeşini kaçırdığını düşünüyor. Oyunun arkasındaki hikaye gerçekten kalp dokunaklı. Çocuğun oyunda hayali kız kardeşini bulmasına yardım edin.

Limbo Apk

Limbo bir bulmaca oyunudur ve boş zamanınızı değerlendirmek için en iyi oyunlardan biridir. Bu oyun Playdead Game Studio tarafından geliştirilmiştir. Google Play Store’daki en popüler geliştiricilerden biridir. Limbo, Android platformunda çalışan cihazlarda oynamak için çok iyi bir bulmaca oyunudur. Bu oyun benzersiz ve diğerlerinden çok farklıdır.

Genç çocuk uykudan uyandığında çok korkutucu olan karanlık ve yoğun ormanı geçmek zorundadır. Bu oyundaki bükülme, dua etmek için dışarı çıkan birçok hayvanla birlikte birçok korkunç hayalet ve canavarla yüzleşmeniz gerektiğidir. Genç çocuğu her türlü zarar ve tehlikeden koruyun.

Bu Yazımızda Okuyun :   Faug Apk Mod İndir (2021)

Grafikler o kadar iyi ki her şey gerçek. Bulmacalar, asla hayal kırıklığına uğramayacağınız doğru zorluk miktarıdır. Bu oyunun kontrolleri, dokunmatik ekranlı bir cihazda mümkün olduğunca iyidir.

Limbo Apk , daha önce oynadığınız tüm oyunlardan tamamen farklı. Bu oyun çok kısa bir oyun ama çok akıllıca tasarlanmış. Limbo her şeyi o kadar mükemmel iletiyor ki, Sağlam bir tasarım ve görseller şu anda olduğundan daha iyi olamaz. Oyun mağazasındaki en orijinal ve en güzel oyunlardan biri olduğu söyleniyor. Koş, zıpla ve belirli korkunç ölümler boyunca yoluna devam et. Oyunun kontrolleri de oyunun kendisi kadar basit, karakterinizin dönmesini istediğiniz yöne kaydırmanız yeterli. Genel olarak bu oyun çok iyi tasarlanmış ve oynamak için mükemmel.

dd

LİMBO APK MOD ÖZELLİKLERİ

Bu oyun çok basit ama ilginç, sadece iki düğme ile geliyor. Biri çocuğun zıplamasını sağlarken, başka bir düğme kutuları sürüklemek, düğmelere basmak, seviyeleri çekmek gibi çeşitli eylemleri gerçekleştirmeye yardımcı olur. Bu oyun öldüğünüzde çok keyiflidir, baştan oynamanıza gerek yoktur. Öldüğünüz yerde yeniden canlanacaksınız, bu oyuncunun hayal kırıklığını en aza indirmek için gereklidir. Özellikleri hakkında konuşursak, liste sonsuza yakın olacaktır. Size aşık olmanızı sağlayacak Limbo oyununun en iyi özelliklerinden bahsedeceğim.

 • Etkileyici iç tasarım ve oyuncularına göre en iyi macera oyunu.
 • Play store’daki en yüksek puanlı 2D kaydırma oyunu.
 • Akıllara durgunluk veren siyah beyaz görsel efektler.
 • İnsanların karanlık korkusunun üstesinden gelmelerine yardımcı olan güzel karanlık oyun.
 • Gerçek fizik tabanlı bulmaca oyunu.
 • Baştan başlamaya gerek yok, çocuğu tuzağa düşürmeden veya yüksekten düşmeden hemen öncesine geri getirir.
 • Harika zihin teaser ve zaman öldürücü oyun.
Bu Yazımızda Okuyun :   Papçi Mobil Mod Apk (Sınırsız UC, Hack, AimBot) 2021

İşte bunlar Limbo oyununun bazı harika özellikleri. Bu özellikleri okuduktan sonra bu oyunu indirmek için sabırsızlanacağınıza eminim, değil mi? Evet, endişelenme. İndirme bağlantısını paylaştığım bu paragrafın hemen altında uzun süre beklemenize gerek yok. Bu indirme düğmesi aracılığıyla, telefonunuza tek bir tıklama ile indirebilirsiniz.

LİMBO APK SON SÜRÜMÜNÜ İNDİRİN

Şimdi, Limbo Apk’ı sizinle paylaşma zamanı geldi. Gördüğünüz gibi bu paragrafın hemen altında bir indirme düğmesi ekledik. Bu düğme aracılığıyla, akıllı telefonunuza tek bir tıklama ile indirebilirsiniz. Bu bağlantıda paylaştığımız en son sürüm olacak.

Downlaod APK 300x55 15

Yukarıda paylaştığımız indirme butonundan Limdo Apk’ı indirebilirsiniz. Ancak, indirirken herhangi bir sorun veya sorunla karşılaşırsanız, aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin. Bağlantıyı mümkün olan en kısa sürede güncelleyeceğiz. En son sürümü buradan istediğiniz zaman indirebilmeniz için bu sayfayı yer imlerine eklemeyi unutmayın.

LİMBO APK OYUN GEREKSİNİMLERİ

Pek çok insan bu oyunun telefonumda çalışıp çalışmayacağını düşünürken kafası karışıyor. Belki de onlardan birisinizdir. Eğer öyleyseniz endişelenmenize gerek yok çünkü Android’de limbo oynamak için özel bir gereklilik yok. Kurulumu ve oynaması çok kolaydır. Tüm kafa karışıklıklarınızı çözmek için gerekli tüm şeylerin bir listesini paylaşıyoruz.

 • Android Telefon (4.4 ve üzeri sürüme sahip)
 • Limbo Apk Son Sürüm (Yukarıda Paylaşılan Bağlantı)
 • Minimum RAM: 1 GB
Bu Yazımızda Okuyun :   Car Parking 4.8.2 Apk Para Hileli İndir 2021

Yani, bunlar cihazınızda limbo oynamak için bazı temel gereksinimlerdir. Bu listede özel bir şey olduğunu sanmıyorum. Yine de, tüm kafa karışıklıklarınızı çözmek bizim görevimiz olduğunu paylaştık. Artık Android telefonunuza kolayca limbo kurabilir ve oynayabilirsiniz. Aşağıda sizler için kurulum adımlarını paylaştık.

LİMBO APK NASIL KURULUR ?

İşte telefonunuzdaki apk dosyasından Limbo oyununu kolayca yükleyebileceğiniz adım adım kılavuz.

 • Öncelikle yukarıda paylaşılan butondan Limbo son versiyon apk dosyasını indirin.
 • İndirme işlemi bittikten sonra indirme klasörüne gidin ve dosyaya dokunun.
 • Tıklayın yükleyin düğmesi.
Screenshot 20180414 131140
Limbo Apk yükleyin
 • Kurulum başlar, bir süre bekleyin.
Screenshot 20180414 131146
Kurulum Başladı
 • Şimdi, Limbo başarıyla yüklendi,  düğmesine tıklayın.
Screenshot 20180414 131152
LİMBO APK
 • Her şeyi yaptıktan sonra oyunu başlatabilir veya daha sonra oynayabilirsiniz.

Her şeyi elimden geldiğince basit bir şekilde anlatmaya çalıştım ve hiç kimsenin kurulum kısmıyla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmayacağını düşünüyorum. 

SON SÖZLER

Google Play Store’da Limbo’nun en üst listede olduğu birçok ücretli oyun var. Bu oyun yaklaşık bir yıl önce ilk kez piyasaya sürüldü. Şu anda Play Store’da 500.000’den fazla indirmeyi aştı ve bu çok büyük bir şey. Bu gerçeklerle bunun muhteşemliği hakkında bir fikir edinebilirsiniz. 

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç