Teknobu

Zilliqa Coin Nedir? Zilliqa Coin Geleceği 2021


Zilliqa Coin Nedir? Zilliqa Coin Geleceği 2021

Zilliqa Coin Nedir? Zilliqa Coin Geleceği 2021

Bu yazımızda sizlere Zilliqa Coin Nedir hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve gelecek yıllarda Zilliqa Coin Geleceği 2021-2022-2023-2024-2025 yıllarında ne olur.

Bu yazıda, performansını incelemeye ve 2021, 2022, 2023-2025 ve 2030 için Zilliqa Coin fiyat tahminlerini paylaşmaya karar verdik. Farklı piyasa analistlerinden alınan en son verilere dayanmaktadır. 

Zilliqa Coin için 2021 ve sonrası için Grafik fiyat tahminini ayrıntılı olarak tartışacağız . Önümüzdeki günlerde Zilliqa coin Fiyatının Yükselip yükselmeyeceğini inceleyelim.

Zilliqa (ZIL) Coin Nedir?

Zilliqa Coin Geleceği
Zilliqa Coin Geleceği

Zilliqa’nın CEO’su olan Xinshu Dong, danışmanları ve geliştiricilerinden oluşan ekibiyle birlikte, ağ genişledikçe madenci sayısında artışa yol açacak şekilde işlem yapmanıza izin veren ZIL parasını buldu. Zilliqa, 2017’de oluşturulan ancak 2018’de piyasaya çıkan bir ERC20 jetonudur, bu da kripto alanında oldukça yeni bir para birimi olduğu anlamına gelir. Buna rağmen, dünyadaki en iyi 40 kripto para biriminden biridir.

Bu Yazımızda Okuyun :   GT Coin Nedir? GT Coin Geleceği 2021

Zilliqa, düğüm operasyonunun Proof of Work (PoS) hashine bağlı olduğu hibrit bir fikir birliği mekanizmasının uygulandığı ölçeklenebilirlik sorununu ortadan kaldırmayı amaçlayan ilk yüksek bant genişliğine sahip halka açık blockchain platformudur. Bizans Hata Tolerans Konsensüsü yardımıyla, onaylanmış bir bloğun yalnızca kendisinden önceki bloğu referans alabileceği eşler tarafından yanlış işlemi kontrol edebilir.

Zilliqa Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Zilliqa Coin Geleceği
Zilliqa Coin Geleceği

Aşağıda Zilliqa Coin için gelecek yıllarda fiyatının ne olacağı hakkında fiyat tahminleri yer almaktadır. İşte yıllara göre Zilliqa coin geleceği.

Zilliqa Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2021

Zilliqa fiyatının 2021 yılı sonunda 0,30 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. Zilliqa fiyatındaki son ralliye göre, geçen hafta 0,21 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu nedenle, bu yılın sonuna kadar 0.30 $ işaretini geçmesini bekleyebiliriz. En düşük seviye 0.17 $ ‘lık önemli destek seviyesi civarında olabilir. Ve bu nedenle, Zilliqa tahminine göre, kısa vadeli yatırımcılar veya tüccarlar Zilliqa’yı dips olarak satın alabilirler. Bu sayede yatırımlarından önemli karlar elde edebilirler.

Zilliqa Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2022

Zilliqa fiyatının 2022 yılında 0.32 $ ‘ın üzerinde işlem görmesi öngörülüyor. Zilliqa fiyatının beklenen yüksek seviyesi 0.4 $ iken, düşük 0.25 $’ dır. Yıl sonu için Zilliqa (ZIL) fiyat tahmini 0,35 dolar civarında.

Bu Yazımızda Okuyun :   Burger Coin Geleceği 2021 En İyi Fiyat Tahminleri

Zilliqa Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2023

Zilliqa fiyatının 2023 yılında 0,41 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. ZIL fiyatının beklenen en yüksek fiyatı 0,50 dolar, en düşük seviyesi 0,35 dolar. Yıl sonu hedefinin Zilliqa fiyat tahmini kısmı, ortalama 0.47 $ ‘lık fiyat civarındadır.

Zilliqa Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2024

2024 yılı için, tahmin edilen ortalama ZIL fiyatı 0,47 dolar civarında işlem görebilir. ZIL fiyatının beklenen yüksek seviyesi 0,53 dolarken, en düşük seviyesi 0,40 dolar civarında. Uzun vadeli yatırımcılar için Zilliqa iyi bir yatırım yolu olacak. Yatırımcılar, popüler yolu izlerlerse, düşüşlerle satın alırlarsa, önümüzdeki 2-3 yıl içinde% 100’den fazla getiri elde edebilirler.

Zilliqa Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2025

Kripto para dünyasında mucize tahminleri olabilir, kısa vadede de sihir olabilir. Beş yıl uzun bir süre. Uzmanların raporlarına göre, pandemik bir aşının öne çıkması, ZIL için patlama zamanı anlamına gelebilir. Zilliqa, muazzam bir fiyat artışını yansıtabilir ve önceki tüm zamanların en yüksek değerine dokunabilir. Kripto para birimlerinin uzman yatırımcıları her zaman daha uzun bir dönem için plan yaparlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   WazirX WRX Coin Geleceği 2021

Bu fiyatlı kripto para biriminin tüm engelleri aşması ve 1 $ ‘lık zirveye ulaşan zaman testine dayanması abartı olmaz. İtibari para birimlerinin salgının ardından ayakta kalamamasıyla, bu, tüm yatırımcıları Zilliqa’da işlem yapmak için yüksek umutlar ve özlemler yoluna götüren bir erteleme olarak gelebilir. Bilgi amaçlı olarak, borsa izleme raporu okunabilir ve düzenli olarak Zilliqa (ZIL) tahmini takip edilebilir.

Yatırımcılar, biraz sabırla ve uzun vadede umutları yüksek tutarak, ZIL’in benimsenmesi katlanarak artacağından, kripto para dünyasına artık saf bir giriş yapmayacağından, 2025’in sonunda bir geri dönüş bekleyebilirler.

”Google
9 Beğen