Teknobu

Sushi Coin Nedir? Sushi Coin Geleceği 2021


Sushi Coin Nedir? Sushi Coin Geleceği 2021

Sushi Coin Nedir? Sushi Coin Geleceği 2021

Bu yazımızda sizlere SushiSwap Coin Nedir hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve gelecek yıllarda Sushi Coin Geleceği 2021-2022-2023-2024-2025 yıllarında ne olur.

Bu yazıda, performansını incelemeye ve 2021, 2022, 2023-2025 ve 2030 için Sushi Coin fiyat tahminlerini paylaşmaya karar verdik. Farklı piyasa analistlerinden alınan en son verilere dayanmaktadır. 

Sushi Coin için 2021 ve sonrası için Grafik fiyat tahminini ayrıntılı olarak tartışacağız . Önümüzdeki günlerde Sushi coin Fiyatının Yükselip yükselmeyeceğini inceleyelim.

SushiSwap Coin Nedir?

 Sushi Coin Geleceği
Sushi Coin Geleceği

SushiSwap projesi, Chef Nomi adlı kullanıcı tarafından oluşturulan bir AMM’dir. Kullanıcı havuza likidite ekleyebilir ve SUSHI tokenleri şeklinde bir ödül alabilir. Bu süreç, Uniswap’in çalışma şekline benzer, ancak fark, SUSHI tokenlerinin, likidite kullanmasanız bile, kârın bir kısmını kazanmaya devam etmenize izin vermesidir.

Kullanıcıları SushiSwap’te likidite yaratmaya teşvik etmek için bir teşvik planı geliştirilmiştir. Uniswap durumunda, satıcılar yalnızca fonları havuzdayken havuz ticaret ücreti alırlar. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Holofuel Ne Zaman Çıkacak? 2021

Onu alır almaz pasif gelir durur. Ayrıca protokol geliştirilip ticaret hacimleri arttıkça, büyük yatırımcılar, maden havuzları, girişim fonları vb. Projeye katıldıkça gelir daha da seyreliyor.

Ayrıca SushiSwap havuzuna likidite sağlayabilir ve bir ödül (SUSHI jetonları) alabilirsiniz. Ancak, Uniswap’ten farklı olarak, erken benimseyenler protokole en önemli katkıda bulunanlar olarak kabul edilir, bu nedenle para çekilse bile ödül almaya devam edecekler. Ancak, likidite sağlanmaya devam edilmezse bu ödülün de kademeli olarak azalacağı anlaşılmalıdır.

Halihazırda Uniswap kullanan ve orada parası olanlar bunları SushiSwap havuzlarından herhangi birine aktarabilir ve SUSHI jetonları kazanmaya başlayabilir. Ödül 10.750.000 numaralı bloktan başlayacak. Her blok, desteklenen havuzların her birinin üyeleri arasında dağıtılan 100 SUSHI verir:

  • DAI-ETH, sUSD-ETH (DeFi sabit paralar)
  • USDT-ETH, USDC-ETH (merkezi sabit paralar)
  • SNX-ETH, UMA-ETH (sentetik varlıklar)
  • COMP-ETH, LEND-ETH (borç verme protokolleri)
  • AMPL-ETH, YFI-ETH
  • LINK-ETH, BAND-ETH (oracles)
  • SUSHI-ETH
 Sushi Coin Geleceği
Sushi Coin Geleceği

Sushiswap’i Kim Oluşturdu?

Takma isim olan Şef Nomi, SushiSwap’in yaratıcısıdır.

(SushiSwap) Sushi Coin Geleceği Fiyat Tahmini

Aşağıda Sushi Coin için gelecek yıllarda fiyatının ne olacağı hakkında fiyat tahminleri yer almaktadır. İşte yıllara göre Sushi coin geleceği.

SUSHI tokeninin gelecekteki SushiSwap fiyat tahmini için olumlu bir görünümü var gibi görünüyor. Örneğin, Cüzdan Yatırımcı, SUSHI fiyat tahmininin bir yılda +% 86,61 artacağını tahmin etti. Dahası, SUSHI belirtecinin ortalama fiyatının 2024’ün sonunda 100 ABD doları olacağını tahmin ediyorum.

Bu Yazımızda Okuyun :   Win Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri 2021

Sushi Coin Geleceği Fiyat Tahmin 2021

2021, kripto para birimi dünyası için heyecan verici bir yıl. SushiSwap fiyat tahmininin artmaya devam etme ihtimali çok yüksek. SushiSwap 2021 fiyat tahmini için tahmin olumlu görünüyor ve ortalama +% 45,53 artışla 25 ila 30 dolar civarında kalıyor

Sushi Coin Geleceği Fiyat Tahmin 2023

2023, SushiSwap fiyat tahmininde harika ve olumlu görünüyor. Yüzde yüksek bir artış gösterir. Öte yandan, SUSHI tokenleri satın almakla ilgileniyorsanız, 2023 yılı yatırım yapmak için iyi bir zamandır. SUSHI’nin yüksek ölçekte 60 ila 75 dolar arasında olmasını bekliyoruz

Sushi Coin Geleceği Tahmin 2025

2025 yılına ulaşırken, SUSHI fiyat tahmininin iki katından fazla olması bekleniyor. Ortalama +% 1000 oranında hızlı bir artışla. Yatırımcılar, kârda büyük zirvelere ulaşabilir ve 100 $ ‘dan daha yüksek nakit para kazanabilirler.

Sushi Coin Geleceği Tahmin 2030

2030’a gelindiğinde, SushiSwap, çeşitli Defi ticaret ölçümlerinde Uniswap ile zaten boyun eğdiğini düşünürsek, SUSHI fiyatında muazzam bir artış gösterebilir. SUSHI 2030 fiyatının 250 dolar civarında olmasını bekliyorum. Risk tolerans seviyeleriniz portföyünüzde izin veriyorsa biriktirmeye devam edecek kesinlikle kaliteli bir proje.

SushiSwap İyi Bir Yatırım Mı?

SushiSwap iyi bir yatırımdır. Uzun vadeli kazanç potansiyeli +% 45,33 olacaktır. SUSHI fiyat tahminleri finansal olarak karlı olabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Squid Game Coin Nasıl Alınır? 2021

SushiSwap Güvenli Mi?

SushiSwap, kullanıcıları için güvenlidir. Bununla birlikte, çevrimiçi bilgisayar korsanlarından herhangi bir güçlükle karşılaşmamak için kullanıcıların güçlü bir parola tutması zorunludur.

SushiSwap Nasıl Satın Alınır? Adım Adım Rehber

SushiSwap’i nasıl satın alacağınıza dair adım adım bir kılavuza göz atalım.

Adım 1: Coinbase’e Kaydolun

Kullanıcının kripto para birimi borsalarına kaydolması gerekir. Herhangi bir ticarete para yatırmadan önce, bir hesap açmanız gerekir. İşlemi başlatmak için e-posta kimliğinizi girmeniz gerekir. 

Ayrıca, hesabınızı korsanlığa karşı korumak için güçlü bir şifre eklediğinizden emin olun. Ardından, iki faktörlü kimlik doğrulamayı (2FA) ayarlamak için geçerli telefon numaranızı sağlamanız gerekir. Sonunda, kimlik doğrulamanızı tamamlamak için sonraki adımları izleyin.

Adım 2: CoinBase’de Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) satın alın

Hesap hazır olduğunda, kullanıcı ilk Bitcoin veya Ethereum’unu satın alabilir. Daha sonra SushiSwap (SUSHI) satın almak için ticaret yapacaklar.

SATIN AL sayfasına gidin. Satın almak istediğiniz para birimini seçin. SATIN AL öğesine tıklayın. 

Artık bir kripto para alıcısısınız.

3. Adım: SushiSwap (SUSHI) Jetonu Satın Alın

Artık hesaptaki parayı SUSHI için takas edebilirsiniz. Eğer hesabınız Bitcoin ile yüklüyse değişimi değerlendirirsiniz. SUSHI / BTC kripto para çiftindeki mevcut SUSHI fiyatını kontrol edin. Ve ticareti yapın.

4. Adım: Cüzdanı Alın (İsteğe Bağlı)

SUSHI’nizi saklamak için kişisel bir cüzdan açmayı düşünebilirsiniz. Tokenlerinizin güvenliğini artırmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu adım isteğe bağlıdır.

”Google
13 Beğen