Teknobu

YesStyle Nedir, YesStyle İle Nasıl Para Kazanılır?


YesStyle Nedir, YesStyle İle Nasıl Para Kazanılır?

YesStyle Nedir, YesStyle İle Nasıl Para Kazanılır?

YesStyle Nedir, YesStyle İle Nasıl Para Kazanılır? YesStyle Hakkında Tam Bir İnceleme | Yasal Bir Şirket mi yoksa Bir Dolandırıcılık mı?

YesStyle, dünyanın her yerinden alışveriş yapanların Japon ve Kore moda, güzellik ve yaşam tarzı markalarına erişmesine olanak tanır. Ancak soru şu ki, bu YesStyle yasal bir şirket mi, güvenilir mi ve kullanımı güvenli mi?

Herhangi bir yeni web sitesine kredi kartı bilgilerini girmeden önce hepimizin aklındaki ilk şey, güvenli ve yasal olduğudur. Bu inceleme size web sitesi ve ürünü hakkında kapsamlı bir genel bakış sağlayacaktır.

Tüm kişisel bilgiler YesStyle sunucusu üçüncü parti müdahalesinden güvenli tutulmasını araçlarının SSL (Secure Socket Layer anlamına gelir), tarafından şifrelenir. Bu genellikle “HTTPS” öneki ve yeşil kilit simgesiyle temsil edilir. İncelemeler ayrıca, bu görsel ipuçlarının, alışveriş yapanların ödeme işlemine başladıklarında veya ücretsiz bir hesap oluşturduklarında göründüğünü buldu. Ek olarak, web sitesi, çevrimiçi alışveriş yaparken ek bir kredi kartı koruması sağlayan PayPal ile ödeme yapılmasına izin verir.

YesStyle Nedir?

YesStyle Nedir
YesStyle Nedir

YesStyle , 1998 yılında kurulmuş, dünya çapında tanınan bir e-ticaret şirketidir. Şirket, o zamandan beri aşağıdakiler gibi geniş bir tanınırlık kazanmıştır:

  • İnternet perakendecisi tarafından en iyi 500 web perakendecisinden biri olarak seçilmiştir.
  • Yahoo’nun en popüler tüccarı! İngiltere
  • Yahoo tarafından en iyi hizmet verilen ödül! Biz

Web sitesinde Tokyo, Seul ve Hong Kong’dan 300’den fazla moda markası var, güzellik, moda ve yaşam tarzı ürünlerini dünya çapında 70’den fazla ülke ve bölgeye gönderiyor. E-ticarette açık bir şekilde yerleşik bir varlıkla, alışveriş yapanlar YesStyle’ın yasal bir şirket olduğundan ve kesinlikle bir dolandırıcı olmadığından emin olabilirler.

Ayrıca şirketin müşterileriyle her gün şeffaflığa kendini adamış gibi göründüğü de tespit edildi. Bu nedenle, web sitesinde, alışveriş yapanları nakliye gecikmeleri ve müşteri hizmet saatlerindeki geçici değişiklik gibi konularda güncel tutan haber ve duyurular için bir bölüm de bulunmaktadır. Aslında, denizaşırı bir üreticiden çevrimiçi mal sipariş ederken önemli bir faktör olan müşterileriyle açık bir iletişime sahip olan şirketin ne kadar güvenilir olduğunu gösterir.

YesStyle Gönderimi ve İadesi

YesStyle incelemeleri, nakliye ücretlerinin hem açıkça belirtildiğini hem de uygun fiyatlı olduğunu buldu ve bu da Asya kıyafetlerini çevrimiçi almayı kolaylaştırıyor. Ayrıca, bir para biriminden başka bir para birimine geçmenin çok basit bir süreç olduğu ve dünyanın her yerinden alışveriş yapanların YesStyle nakliye sürelerini ve maliyetlerini tahmin etmelerini kolaylaştıran ek bir fayda da var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Lozan Antlaşması Ne Zaman Bitiyor? 2023

Tüm ürünler beden değişimi veya istenmeyen ürün iadeleri için uygun olmayacağından, iade politikası bir üründen diğerine farklılık gösterir. YesStyle web sitesine göre, tüm uygun iade talepleri, ürün alındıktan sonra 14 gün içinde müşteri hizmetlerine gönderilmelidir. Alışveriş yapanların, iadelerini göndermek için Ürün Yetkilendirmesini (RMA) talep ettikten sonra toplam 30 günü vardır. Politikaya göre, iadeler için nakliye ücretleri, kusurlu kabul edilen iadeler hariç olmak üzere müşterinin sorumluluğunda olacaktır. Geri ödemeler, başka bir satın alma işlemi için uygulanmak üzere mağaza kredisi yoluyla yapılır.

Katalog, Kore tarzı moda ve mücevherlerden kült Japon cilt bakım ürünlerine ve güzel kırtasiye ürünlerine kadar çok çeşitli etkileyici bir ürün yelpazesine sahiptir. Birçok ürün 24 saat içinde sevk edilebilir, ancak bazıları 21 güne kadar uzayabilir, bu yüzden bunu bir bahane olarak kabul edin. Ücretsiz hediyeler gibi birçok özel teklif var.

Fiyat tamam, kesinlikle internette bulabileceğiniz en ucuz değil, ancak saygın site ve satın alabileceğiniz geniş ürün yelpazesi ile fiyatın zahmete değer olduğunu söyleyebilirim. Ama indirimlere aldanmayın, “flash fırsatlar” ne olursa olsun fiyat zaman zaman hep aynı seviyelerde kalıyor.

YesStyle.com için Müşteri Yorumları

TrustPilot’ta şirketin 24000’den fazla incelemesi var ve bunların yüzde 74’ü yorumu mükemmel buldu ve bu nedenle şirket TrustPilot’ta 10 üzerinden 9,3 puan aldı. YesStyle incelemelerinin çoğu, alışveriş yapanların, özellikle güzellik ürünleri söz konusu olduğunda, ucuz fiyatları ve yüksek kaliteli ürünleri için şirketi övmesiyle, ezici bir çoğunlukla olumludur.

YesStyle giyim incelemesi arasında ortak bir konu, ürünün hem güzellik hem de moda ürünü için kullanılan orijinal bir terim olmasıdır. Diğer sitelerin aksine, şirket kendi kıyafetlerini çevrimiçi olarak üretmiyor, bunun yerine YesStyle ürünü doğrudan markalı perakendecilerden sağlıyor.

Ayrıca, YesStyle şirketinin, müşteri hizmetleri departmanının, bir müşteri şikayetini kamuya açık olarak yanıtlamak ve çözmek, güven ve şeffaflığı desteklemek için tutarlı bir çaba gösterdiğini tespit ettiğini belirtmekte fayda var. Bu gerçekten tavsiye edilebilir bir nokta.

Bu Yazımızda Okuyun :   İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk (Nedir, Güvenli mi)

Sitejabber, YesStyle hakkında 3200 yorum aldı ve 5 üzerinden 4,5 yıldız verdi. Yorumların yaklaşık yüzde 89’u alışveriş deneyimlerinden oldukça memnun kaldı. Gözden geçirenler, geniş bir yelpazedeki uygun fiyatlı yüksek kaliteli kozmetik ve cilt bakım ürünleri için siteyi alkışladılar. Alışveriş yapanlar, diğer müşterilerin ürün incelemelerini de son derece yararlı buluyor.

Bazı olumlu eleştiriler

• Bu iyi bir web sitesi!! Ucuz fiyatlara gerçekten havalı moda kıyafetleri ve iyi Kore güzellik markaları var. Sipariş ettiğim kıyafetlerin çoğu kaliteliydi ve hatta HER alışverişte hediye bile alabilirsiniz. Tek sorun, ücretsiz gönderim için size bir takip kodu vermemeleri olabilir, ancak satın aldığım ürünü almak için en az 3 hafta (Peru’da yaşıyorum) gibi beklemeye alışkın olduğumu biliyorum.

• Harika ürünler!
Modaya uygun kıyafet ve aksesuarların yanı sıra makyaj ve cilt bakımında harika fırsatlara sahip olun. Kore makyaj ürünleri sipariş ettiğim site ve kıyafet ve aksesuarların kalitesi oldukça iyi. Tüm çevrimiçi sitelerde olması gerektiği gibi her zaman yorumları okuyun.

• Bu web sitesinin, kozmetik/cilt bakımı veya moda için olsun, Asya markalarına erişmemi sağlamasına bayılıyorum. Sevmediğim tek şey, geri ödemenin yalnızca mağaza kredisinde olması ve nakliye ücretini sizin ödemeniz gerektiğidir. Bu yüzden ne satın aldığıma dikkat etmeliyim ve ürünü gerçekten beğeniyorum çünkü onu bedavaya iade edemem.

• İlk defa burada alışveriş yaparken harika bir deneyim yaşadım. Zulüm içermeyen ürünler için bir kategoriye sahip olmalarını ve her bir öğenin sayfasının ayrıntılı ve eksiksiz olmasını seviyorum. Ayrıca, alışveriş sepeti ve “kaydedildi” bölümü arasında öğeleri ileri geri taşımanın ne kadar kolay olduğunu ve sepetinizdeki bir şeyin gönderilmesi uzun zaman alacaksa web sitesinin size bir uyarı vermesini ve böylece onu daha sonra kaydedebilmenizi seviyorum. ve diğer her şeyi zamanında alın.

Bazı olumsuz yorumlar

Alışveriş yapanların en acil sorun olarak nakliye ve gümrükle ilgili bir sorunu bildirdiği YesStyle Şirketi için olumsuz olan çok az yorum var. Teslim edilmeyen paketlerle ilgili birçok olumsuz yorum, postanenin paketi teslim edilemez olarak işaretlemesinden kaynaklanmaktadır. Diğer kritik incelemeler, insanların sipariş ettikleri ürünün kalitesinden memnun olmadıklarıdır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Squid Game Ne Demek Türkçesi Nedir?

• Bazı cilt bakım ürünleri için Eylül başında sipariş verildi. Sitede siparişinizi bir aya kadar beklemeniz gerektiği belirtildi. Bu nedenle, 20 gün içinde, siparişimi almak üzereyken, soruyla ilgili olarak YesStyle ile iletişime geçtim. Bir gün içinde siparişimin kurye deposunda olduğuna dair bir yanıt aldım ve temelde onlardan teslim almak için bir günüm kaldı (yaşadığım yerden arabayla bir saat uzaklıkta). Yoddel (Kurye Şirketi) asla siparişi teslim etmeye çalışmadı ve bana hiçbir not bırakmadı. Daha sonra iki gün içinde Yesstyle, siparişimin teslim alınmadığı için kendilerine geri gönderildiğini bildirdi! Kesinlikle gülünç! Onlarla tekrar iletişime geçtiğimde hayal kırıklığımı göstererek görmezden gelindim! Dolandırılmamak için paranızı biriktirin! Sıfır müşteri hizmetleri. Keşke bu dolandırıcılardan hiç sipariş vermeseydim!

• Kendilerinden sipariş verdim ve herhangi bir ürün ve gecikme için herhangi bir kelime almadım. Aslında, gönderi durumunu soran e-posta araştırmalarına bile yanıt vermiyorlar. 3–5 günlük teslimat süresiyle hızlandırılmış işleme için ödeme yaptım. Siparişim kargoya verilmeden önce ücretlendirildim ve kesin bir kargo tarihi yoktu. 3-5 günlük teslim süresi vaat edemezlerse iptal seçeneği sunmaları gerektiğini düşünüyorum.

Sonuç

Site çok güvenilirdir ve tüm kadınlar için çok çeşitli ürünlere sahiptir. İncelemelere dayanarak, alışveriş yapanların çoğu, beklenen ürün kalitesi, nakliye ve müşteri hizmetleri açısından YesStyle’ın güvenilir bir site olduğunu söyleyecektir.

ABD merkezli alışveriş yapanların perakendeci şirketin genel güvenilirliğinden genel olarak memnun görünürken, kritik incelemelerin Kanada ve Birleşik Krallık bölgesine teslimat yapan alışverişçilerden geldiğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle, Kanada ve İngiltere’den sipariş veren müşteriler, adreslerinin doğru olduğundan ve bu faktörler şirketin güvenilir bir site olarak görülüp görülmediğini etkileyebileceğinden, şirketin gümrük vergileriyle ilgili politikalarını tam olarak anladıklarından emin olmalıdır.

YesStyle gibi pek çok web sitesi arasından seçim yapmak mümkün olsa da, bu sitelerin uzun bir geçmişi ve şirketin sunduğu şeyler hakkında olumlu eleştirilerden oluşan güçlü bir temeli var. Nakliye süreleri ve müşteri hizmetleri yanıtlarında birkaç fedakarlık yapmazsanız, YesStyle Asya güzellik ve modasındaki en son trendler için bir sonraki favori noktanız olabilir.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç