Web Analytics
Teknobu

XVR Pro Apk 3.5.2 (Güncel Sürüm) 2022
XVR Pro Apk 3.5.2 (Güncel Sürüm) 2022

XVR Pro Apk 3.5.2 (Güncel Sürüm) 2022

XVR Pro Apk 3.5.2 sürümünü indirin. Bu yazımızda sizlere kilitsiz güncel 3.5.2 XVR Pro Apk’nın indirme bağlantısını paylaşıyoruz.

XVR Pro Apk 3.5.2 (Güncel Sürüm) Hakkında

Teknolojiyi her zaman birçok amaç için kullanırız. Teknoloji sayesinde artık birçok web sitesine ve uygulamaya erişmek için akıllı telefonlarımız var. Birçok uygulama sayesinde daha önce yapamadığımız birçok şeyi şu anda yapabiliyoruz.

Bugün herhangi bir yerde CCTV kameralarına erişmek için telefonlarımızı bile kullanabiliriz! XVR Pro 3.5.2 ile tüm kameralarınızı kolayca görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Bu uygulama, herhangi bir kullanıcının telefonunda video akışı yapabilmesi için tasarlanmıştır. Burada, evde, ofiste, garajda veya başka yerlerde kurduğunuz herhangi bir CCTV videosunun canlı görüntüsünü alabilirsiniz. Cihazlarınıza taktığınız bir hafıza kartını kullanarak da video kaydedebilir ve oynatabilirsiniz.

Ayrıca, manuel olarak yapmadan daha iyi bir görünüm elde etmek için dijital olarak kolayca yakınlaştırabilirsiniz. Bu uygulama iki yönlü talkback, PTZ kontrolü, Anlık Görüntü ve resimlere göz atma özelliğini destekler. Bu uygulama sayesinde birçok araca erişebilirsiniz.

XVR Pro Apk 3.5.2 Özellikleri

CCTV kameralarınızı yönetmek isteyen biriyseniz, XVR Pro, istediğiniz uygulamadır.

CCTV kameraları yönetin – Bugün indirebileceğiniz birçok heyecan verici uygulama var. Şu anda birçok uygulama için birçok kullanım bulabilirsiniz, bu yüzden insanların akıllı telefonları var.

XVR Pro Apk 3.5.2
XVR Pro Apk 3.5.2

Bu uygulamalar sayesinde bugün ister okul, ister iş, ister ev için pek çok şey yapabiliriz. Evinizi veya ofisinizi XVR Pro ile de izleyebilirsiniz! Bu uygulama, CCTV monitörlerinizi akıllı telefonunuz aracılığıyla görüntülemenizi sağlar.

Bu uygulama ile WiFi veya veri bağlantısı üzerinden 4 adede kadar cihazı görüntüleyebilirsiniz. Uygulama, kameraları uzaktan yapılandırmak için her şeyi verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Kaliteyi serbestçe ayarlayabilir, eğebilir, ses seviyesini ayarlayabilir, anlık görüntü alabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Ayrıca gün içinde neler olduğunu görmek için kayıtları kaydedebilir ve izleyebilirsiniz. Bu uygulama, bugün güvenliğinizi korumak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerir!

4 kameraya kadar görüntüleme – Bu uygulama sayesinde 4 kameraya kadar ayarlayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. İster evinizde, ofisinizde veya başka bir yerde kuruyor olun, bu uygulamayı kullanarak uzaktan görüntüleyebilirsiniz. Burada hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor ve ardından tüm CCTV kameralarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Bunu yapmak için WiFi’ye bağlanabilir veya veri bağlantınızı kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için çevrenizi kolayca görüntüleyebilir ve izleyebilirsiniz.

Anlık görüntü ve cihaz yönetimi – Uygulamanın ayrıca, fotoğraf çeken Anlık Görüntü adlı yararlı bir özelliği vardır. Uygulamayı kullanarak önemli olayların fotoğraflarını uzaktan çekebilirsiniz.

Ayrıca video çözünürlüğünü değiştirebildiğiniz, kamerayı çevirebildiğiniz ve eğebildiğiniz, sesleri ayarlayabileceğiniz, kaydedebildiğiniz ve çok daha fazlasını yapabildiğiniz için kameralarınızı buradan yönetebilirsiniz. Bugün bu uygulamayla çok şey yapabilirsiniz!

Kaydet ve oynat – Uygulama ayrıca kameralarınızın gördüğü her şeyi kaydetmenize olanak tanır. Daha sonra sıra dışı bir şey olup olmadığını görmek için günün sonunda bunları tekrar oynatabilirsiniz. Bu, bir suçluyu yakalamak veya siz yokken neler olduğunu bilmek istiyorsanız faydalı bir özelliktir!

Dijital Yakınlaştırma ve İki Yönlü Talkback – XVR Pro’da ayrıca her şeyi yakından görmenizi sağlayan bir dijital yakınlaştırma vardır. Ayrıca, kamera aracılığıyla konuşmanızı ve geri duymanızı sağlayan iki yönlü talkback’i de destekler.

XVR Pro Apk 3.5.2 (Güncel Sürüm) İndir

Aşağıdaki bağlantıdan en güncel XVR Pro Apk 3.5.2 güncel sürümü indirerek kameralarınızı her yerden izleyin ve yönetin.

 Pro Apk 3.5.2
Pro Apk 3.5.2

”Google
13 Beğen