Teknobu

CS GO Görünmezlik Kodu Hilesi 2022


CS GO Görünmezlik Kodu Hilesi 2022

CS GO Görünmezlik Kodu Hilesi 2022

CS GO Görünmezlik Kodu hilesi, Cs go oyununda nasıl görünmez olunur, görünmezlik kodu nasıl etkinleştirilir? İşte tüm detaylarıyla açıkladık.

CS GO Görünmezlik Kodu arayanlar için bunu oyun içerisinde nasıl yapacağınızı 2022 yılına özel anlatıyoruz. Oyunda yitmek bu sayede oldukca kolay olacak. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan size anlattıklarımızı eksiksiz uygulamanız daha sonra takım arkadaşlarınız dahil asla kimse sizi göremeyecek.

CS GO görünmezlik hilesi yapmanın düşmana karşı büyük bir avantaj olabilir fakat bu hilelnin kullanılması oyuncunun hesabının yasaklanmasına neden olabilir. Ve sonsuza kadar engellenebilirsin. Yalnızca anlık bir hesap kilitleme alabilirsiniz. Ancak ilk andan itibaren hile kullandığınız için ciddi bir şekilde cezalandırılma ihtimaliniz var. Yani “CS: GO” da nasıl görünmez olunacağını öğrenmeden önce, düşünün, bu hileye ihtiyacınız var mı? İhtiyacınız varsa aşağıda sizlere nasıl CS GO oyununda görünmez olabilirsiniz anlattık.

CS GO Görünmezlik Kodu

Kod: sv_cheats 1

CS GO Görünmezlik Kodu için herhangi bir yardımcı program indirmenize gerek yok. Benzer bir hile kodu kaydetmek için konsol yardımcınız olacaktır. Bunu yapmak için oyun ayarlarına gidin ve “Seçenekler” bölümünü seçin. Ardından, “Konsolu etkinleştir”e gidin ve onayı etkinleştirin. 

Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 6'da Harita ve Ana Karakterler Hakkında Yeni Bilgiler Açığa Çıktı

Artık oynarken, herhangi bir komut ve hile girebileceksiniz. Oyuna dönüyoruz ve ardından “~” tuşunu kullanarak konsolu etkinleştiriyoruz. Sadece hileleri eklemek ve istenen komutu kaydetmek için kalır. Bunun nasıl yapılacağı hakkında okumaya devam edin.

CS GO Görünmezlik Kodu
CS GO Görünmezlik Kodu

Konsolu açtıktan sonra, gerekli hile komutlarını yazmanız gerekir. CS GO gmrünmezlik hile kodunu sv_cheats 1 satırına ekledikten sonra görünmez olabilirsiniz. Ardından, komutu yazın: r_drawothermodels 3. Bundan sonra oyuna dönüyoruz ve görünmezliğin tadını çıkarıyoruz. Bu algoritma, herhangi bir okuyucu veya kodu tanıtmak için kullanılır. İstediğiniz takımı kaydederek, duvar arkasını görebilir veya duvarlardan geçebilirsiniz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç