Teknobu

Worms Zone.io Apk Mod İndir Son Sürüm 2021


Worms Zone.io Apk Mod İndir Son Sürüm 2021

Worms Zone.io Apk Mod İndir Son Sürüm 2021

Worms Zone.io Apk Mod Sürümünümü arıyorsunuz. Web sitemizden güvenle indirebilirsiniz.

Modern mobil oyunlar oldukça benzersizdir, ancak bazı eski 2D oyunlardan esinlenmiş gibi görünmektedir. Worms Zone.io onun adından tahmin tam olarak ne olduğunu. Ana kahramanı olarak solucanları içerir. İkramları tüketmede solucan yapmanıza ve mümkün olduğunca büyük yapmanıza yardımcı olun. Oyunda şampiyon bir oyuncu olduğunuz için ödüller kazanın.

Worms Zone.io Apk Mod

Süper eğlenceli bir oyun olan Worms Zone.io , 100 milyondan fazla aktif oyuncuya sahiptir. 2018’de basit bir arcade oyunu olarak piyasaya sürüldü. Giderek daha fazla insan bunu denedi ve bunu eski usul yılan oyunundan çok daha heyecan verici buldu. Rakiplerinizden daha büyük bir solucan yetiştirmeniz gereken açık dünya arenasında oynuyorsunuz.

Bu arenada çok sayıda lezzet var. Hepsini toplayın ve solucanı beslemek için benzersiz güçlendiriciler tüketin. Bu oyundaki nihai hedef, arenadaki en büyük solucan olmaktır. Rakiplerinizi yenin ve etkileyici ödüller kazanın. Basit ama oldukça eğlenceli bir arcade oyunudur. Öyleyse, bir deneyin!

Bu Yazımızda Okuyun :   Racing in Car 2021 Apk (Para Hileli) İndir
Worms Zone.io Apk Mod İndir

Worms Zone.io Temel Özellikler

 • Worms Zone.io, oynaması kolay bir arcade oyunudur. Kurallar oldukça basit. Tüm arenayı keşfetmeli, yiyecekler, lezzetler ve güçlendiriciler bulup toplamalısınız. Bütün bunlar solucanı büyütmenize yardımcı olacaktır.
 • Arenadaki en büyük yaratık haline gelebilmesi için solucanı daha büyük yapın. Boyut sınırı yoktur ve bu nedenle mümkün olduğu kadar uzun süre oynayabilirsiniz.
 • Bu oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda solucan görünümü sağlar. Oyunda benzersiz bir oyuncu olarak ortaya çıkmak için benzersiz bir görünüm seçin. Birinci sınıf gardıroplar toplayın veya solucanınız için benzersiz bir stil geliştirin. Boyut olarak büyüdükçe harika görünmesini sağlayın ve ilerledikçe daha fazla yeni görünümün kilidini açın.
 • Oyunda oyunculara karşı oyuncu savaşlarına katılın. Solucanı beslerken tetikte olun. Solucanınıza çarpma şansını kaçırmayacak başka oyuncular olabilir. Darbe, boyutun küçülmesine neden olabilir ve hatta en baştan başlayabilirsiniz.
 • Diğer solucanlardan kolayca gizlice geçin ve oyun içi arenaya hükmetmek için olabildiğince geniş olun.
 • Şampiyon olmak için olağanüstü bir oyun taktiği geliştirin ve uygulayın. Bir hileci, dövüşçü veya inşaatçı olmayı seçebilirsiniz. Tüm bu seçenekler sizi inanılmaz bir galibiyete götürecektir. Bu taktikleri oyunun farklı aşamalarında uygulayın.
 • Tüm mobil cihazlarda olağanüstü grafik kalitesi ve süper akıcı performans, Worms Zone.io’yu herkes için mükemmel bir oyun haline getiriyor. Çocuklar bu oyunu severler çünkü karmaşık görevler yoktur. Oyun çok kolay ve çok eğlenceli.
Bu Yazımızda Okuyun :   Minibus Simulator Vietnam Mod Apk 1.2.5 İndir

Worms Zone.io Mod Apk İndir

 1. APK Dosyasını indirin.
 2. İndirilen APK’yi Telefonunuzda veya SD Kartınızda saklayın
 3. Şimdi, Mobil Ayarlarınıza gidin> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalara İzin Verin (Kontrol Edin)
 4. Worms Zone io Mod APK yükleyin.
 5. Sonunda, Keyfini Çıkarın!
download 11

”Google
9 Beğen

Yapılan Yorumlar