Teknobu

WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir? 2021


WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir? 2021

WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir? 2021

WhatsApp Plus, WhatsApp’ın modifiye edilmiş çok popüler bir sürümüdür bu yazımızda sizlere WhatsApp Plus Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Sizlerde WhatsApp uygulaması için alternatif uygulamalar daha gelişmiş özellikler arıyor olabilirsiniz. WhatsApp plus bildiğiniz gibi normal WhatsApp’dan daha gelişmiş bir sürümdür. Sizlere bu yazımızda WhatsApp Plus Özellikleri nelerdir bahsedeceğiz.

WhatsApp Plus, WhatsApp’ın modifiye edilmiş çok popüler bir sürümüdür, bu uygulama oldukça popüler ve milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. 

WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir?

WhatsApp Plus Özellikleri
WhatsApp Plus Özellikleri

WhatsApp’ın sıradan sürümünde asla elde edemeyeceğiniz birçok özellikle bu WA + uygulamasından tam olarak yararlanabilirsiniz. WhatsApp plus’ı aylardır kullanıyor olabilirsiniz, ancak aşağıda göstereceğim tüm bu harika özelliklere aşina olmadığınıza eminim. İşte WhatsApp Plus Özellikleri ;

Çevrimiçi durumu gizle: Bu, tüm MOD WA’ların çok yaygın ve kullanışlı bir özelliğidir, bu uygulamanın bu şaşırtıcı özelliği, çevrimiçi durumunuzu diğerlerinden gizlemenizi sağlar. Bu özelliği açtığınızda hiç kimsenin sizi çevrimiçi göremeyeceği anlamına gelir. İnsanların çevrimiçi olduğunuzu bilmelerine izin vermezseniz size yardımcı olur.

Mavi tikleri gizle: Whatsapp Plus’ta, kullanıcılar mesaj gönderildiğinde tek bir tik alır ve çift tik, mesajların teslim edildiği anlamına gelir ve gönderilen mesajın görülmesini sağlayan çift mavi tik işareti. Mavi keneleri gizleyebilir ve başkalarının mesajlarının sizin tarafınızdan görüldüğünü bilmesine izin vermeyebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dell Garanti Sorgulama (Dell Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır ?) 2021

Yazma durumu: Birisine bir mesaj yazdığınızda, WhatsApp’ın özelliği ona bir şeyler yazdığınızı ve yazdığınızı bilmesini sağlar. Başkalarının yazma durumunuzu bilmesine izin vermezseniz, WhatsApp Plus’ın gizlilik seçeneklerinde etkinleştirebilirsiniz.

Kayıt durumu: Kayıt stüdyosu ve yazma durumu başkalarına gizlenebilir, kayıt ses durumunuzu başkalarına gizleyebilirsiniz.

Çıkartma Paketleri: Bu web sitesinden havalı ve trend çıkartma paketlerini indirin. Onları çıkartma trendlerine göre güncel tutuyoruz. WhatsApp için kendi çıkartma paketlerinizi yapmak istiyorsanız ve bunu yapmaktan memnuniyet duyuyorsanız, bu siteden çıkartma oluşturucuyu indirmeniz yeterlidir.

Temizleyici: Bu temizleyici aracı kullanmak için gereksiz sohbetleri silmeleri, sohbetleri temizlemeleri ve diğer şeyleri silmeleri gerekenler için harika bir araçtır.

Duvar Kağıtları : Her akıllı telefon ekranda duvar kağıdını ayarlamayı sever, değil mi? Kimler, sohbet ekranına duvar kağıdını yerleştirmeyi de sevenlerin sitemizden bazı harika duvar kağıtlarına göz atmaları gerekir.

Otomatik yanıtlama: Otomatik yanıt özelliği genellikle Whatsapp Business uygulamasında bulunur, sıradan WA bu özelliğe sahip değildir. Ancak Whatsapp Plus’ın son sürüm APK‘sı Otomatik yanıt özelliğine sahiptir. Size mesaj gönderen birine sizden otomatik yanıt ayarlamak için bunu kullanın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Xiaomi kullanıcılarına yeni müjde var!

Temalar: Bu, MOD Whatsapp’ın alışılmadık bir özelliğidir, WA’nın tüm Mod sürümleri size bunu sağlamaz. Bu özellik tema seçeneğidir, yani WhatsApp plus arayüzünüzü kendi yönteminizle özelleştirebilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından oluşturulmuş pek çok tema var, kendi temanızı oluşturup Whatsapp plus’a yükleyerek bunlardan biri olabilirsiniz.

Özelleştirme: Whatsapp plus sadece bazı harika özellikler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılarının ilgi alanlarına da dikkat eder. Whatsapp plus’ı kullanabilir ve kendi tarzınıza göre özelleştirebilir, başlığı, sohbet ekranını, ana ekranı ve kullanıcı arayüzünü düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bildirim mesajını ve widget’larını da özelleştirebilirsiniz

Paylaşma: Whatsapp Plus, normal WA sürümünün paylaşmadığı bir şekilde öğeleri paylaşmanıza olanak tanır. 30 saniyeden daha uzun videolar paylaşmanıza olanak tanır ve videolar için 7 dakikaya kadar, 50 MB video boyutu, 100 MB ses boyutu, görüntüler ise orijinal kaliteyi destekler.

Güvenlik: Whatsapp plus’ın daha fazla güvenliğinden endişe ediyorsanız, neden Whatsapp’ınızı kilitlemiyorsunuz? HAYIR, onu korumak için herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına ihtiyacınız yok. Whatsapp + ‘ın en son sürümü dahili bir kilit özelliğine sahiptir. Parolaları ayarlayın ve WA’nızı güvende tutun.

Bu Yazımızda Okuyun :   AIIMS Delhi Covid-19 Sırasında Doktorlara, Yardımcı Olmak İçin Robotlar Üretecek

Günlükler ve geçmiş: WA +, açılış saati ile kapanış saati dahil tüm etkinliklerinizi ve WA plus’ta yaptığınız her şeyi kaydeden bir günlük ve geçmiş özelliğine sahiptir. Size birçok yönden yardımcı olabilir.

Yazı tipleri ve stil: Bu Whatsapp Modunda harika stiller, boyutlar ve şekillerle birlikte gelen çeşitli yazı tipleri bulunur. Eminim onları denemek istersiniz.

Whatsapp Plus kullanmanın dezavantajları

Whatsapp Plus’ın pek çok harika özelliğe sahip olduğunu bildiğimiz gibi, onu kullananlar buna aşık olabilirler. Ancak insanların hiç şüphesiz onu kullandıkları o günler geride kaldı. Şimdi şüphenin ne olduğunu düşünebilirsiniz. Size söyleyeyim, Whatsapp Plus’ı kullanmak her zaman serbestti ve insanlar onu korkmadan ve bir yasakla karşılaşmadan rahatça kullandılar. Ancak şimdi Whatsapp Plus’ı kullanmanın birincil dezavantajı yasak.

Whatsapp Plus kullanırsanız hesabınızı kaybedebilirsiniz, öyleyse neden insanlar onu kullanıyor? Sizi ayrıca bilgilendireyim, birincil numaranızı Whatsapp plus ile kullanmamalısınız, daha doğrusu geçici bir numara kullanmalısınız, yasaklanmasında sizi rahatsız etmeyecek bir numara.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere whatsapp plus özellikleri hakkında bilgiler verdik. Umarım yazımızı beğenmişsinizdir.

”Google
12 Beğen