Teknobu

WhatsApp Plus APK Son Sürüm (2021 )


WhatsApp Plus APK Son Sürüm (2021 )

WhatsApp Plus APK Son Sürüm (2021 )

WhatsApp Plus Apk 2021, WhatsApp’ın modifiye edilmiş çok popüler bir sürümüdür, Bu uygulama milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. GBWhatsApp’ın son sürümünü arıyorsanız, o zaman en iyi yere geldiniz. Bu yazıda sizlerle WhatsApp Plus APK’nin son sürümünü, bununla ilgili bilgileri ve püf noktalarını paylaşacağım.

WhatsApp Plus Apk hakkında daha fazla bilgi

Whatsapp PLUS, orijinal Whatsapp’ın Modded Styleheet dosyaları ile geliştirilmiş ve özelleştirilmiş, resmi olmayan bir üçüncü taraf sürümüdür. Bu, Whatsapp Plus’ın kendi sunucularına sahip olduğu ve tüm konuşmalarınızın ve mesajlarınızın bu sunucular üzerinden gönderildiği anlamına gelir.

Geliştirici, kullanıcı arayüzünde bazı değişiklikler yapmış ve bazı ekstra işlevler eklemişti. Size mesaj gönderen kişiye tek bir onay işareti mi göstermek istiyorsunuz? WhatsApp plus, mesaj alındığında ve okunduğunda bile gönderene tek bir onay gösteren tek bir onay seçeneğine sahiptir.

Whatsapp Plus arayüzü, orijinal WhatsApp ile neredeyse aynıdır . Kullanmaya başladıktan sonra, Whatsapp’ın artı veya modlu sürümünde birçok modlu farklılık fark edeceksiniz. Uygulamadaki wifi işareti DND’yi (Rahatsız etmeyin) temsil edecektir. Kapatılması, mesaj gönderme veya alma özelliğini devre dışı bırakacaktır.

WhatsApp Plus’ın Özellikleri

Altta, dokunduğunuzda Whatsapp Plus seçeneklerini açan bir artı işareti vardır. Karşılaşacağınız ilk seçenek, uygulama üzerindeki faaliyetleriniz hakkında bilgi veren günlüktür. Orijinal WhatsApp uygulamasında bulunmayan bir dizi ilginç özellik ve özelleştirme seçeneği elde edersiniz. Başlangıç ​​olarak, bir mesajı otomatik olarak yanıtlayan bir Otomatik Yanıt Mesajı özelliği vardır. Çalışmasını sağlamak için + işaretine dokunun ve Beğeniyi düzenle simgesine tıklayın. Orada Otomatik Yanıt Mesajı özelliğini bulacaksınız.

WhatsApp Plus uygulamasıyla temaları indirebilirsiniz. Bu seçenek, uygulamayı kendi zevkinize göre özelleştirmenize yardımcı olur. Kullanıcılar, WA plus UI’nin her bir parçasını özelleştirebilir.Bu, başlığın rengini ve boyutunu, açılır bildirimi, widget’leri, konuşma ekranını vb. İçerir.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG New State APK - İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi 2021

WhatsApp plus, 2 binden fazla temaya sahiptir, böylece aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda temaya sahip olursunuz. Sadece bu değil Medya paylaşımını özelleştirebilirsiniz. Örneğin, görüntü kalitesinde herhangi bir kayıp olmadan daha büyük boyutlu dosyalar gönderebilirsiniz.

WhatsApp Plus’ta bulunan diğer özelleştirme seçenekleri şunlardır:

 • Özel Duvar Kağıdı kullanın.
 • Sohbet Arka Planının Değiştirilmesi.
 • Sohbet Balonları Stilini Değiştirin.
 • Köprü rengini özelleştirin ve mesaj boyutunu değiştirin.
 • Tarih boyutu ve durum simgesi rengi değiştirilebilir.
 • Bluetick’in rengini de değiştirebilirsiniz.

WhatsApp Plus menüsünün görünümünde, ana ekranın tasarımını değiştirebileceğiniz Ana / Sohbet Ekranı da vardır. Aşağıdakileri değiştirebilirsiniz:

 • Sohbet Başlığı.
 • Sohbetler Satırlar.
 • Çağrı ekranı.
 • Kişiler ekranı.
 • Yüzer Düğme.

Mesaj Şifreleme

Mesajlar, orijinal WhatsApp’ın yaptığı gibi doğrudan WhatsApp sunucularına gönderilir. WhatsApp, orijinalliği doğrulamak için cihaz başına atanan MAC adresini ve özel Şifreleme Anahtarını kullandığından, teknik olarak mesajlar herhangi bir Üçüncü taraf hizmeti tarafından iletilemez .

Not: Bu uygulamayı kullanmak için orijinal WhatsApp’ı kaldırmanız gerekir. İki hesap kullanmak için GBWhatsApp kullanabilirsiniz .

WhatsApp Plus’ın bu sürümündeki yenilikler
 • Temel Güncelleme 2.20.199.14.
 • Özel Bir UI Tasarımı Eklendi Yeni Varsayılan Tema (Işık / Gece)
 • IG Story için yeni stiller.
 • IG Story’den bir durum eklemek için yeni kullanıcı arayüzü.
 • Alt Çubuk Stilleri için yeni UI tasarımı.
 • Seçenekleri etkinleştirmek için yeni kullanıcı arayüzü (uçak modu, ışık / gece modu).
 • Çok uzun olduğunda başlıktaki adı canlandırın.
 • Sizi uyarmak için AÇIK konuma getirildiğinde Uçak simgesini canlandırın.
 • IG Story öğeleri için renk seçenekleri.
 • Gruplar halinde medya gönderirken İletişim Pic görünmüyor
 • Gruplar sekmesinde Uçak ve Işık / Gece modu simgesi gizlenmiyor.
 • Alt çubuk stilleri doğru şekilde çalışmıyor RTL
 • Güncellenen Çeviriler
Bu Yazımızda Okuyun :   Fortnite Chapter 2 Season 5 İpuçları ve Püf Noktaları

NOT: Sohbet içi çeviri özelliği artık (Google Translate) Uygulamasının yüklenmesini gerektiriyor Unuttuğumuz diğer birçok düzeltme ve iyileştirme: p Keyfini çıkarın ve kendiniz keşfedin!

WhatsApp Plus Apk kullanmanın avantajları

WhatsApp Plus APK İndir

WhatsApp’ın sıradan sürümünde asla elde edemeyeceğiniz birçok özellikle bu WA + uygulamasından tam olarak yararlanabilirsiniz. WhatsApp plus’ı aylardır kullanıyor olabilirsiniz, ancak aşağıda göstereceğim tüm bu harika özelliklere aşina olmadığınıza eminim.

Çevrimiçi durumu gizle: Bu, tüm MOD WA’nın çok yaygın ve kullanışlı bir özelliğidir, bu uygulamanın bu şaşırtıcı özelliği, çevrimiçi durumunuzu diğerlerinden gizlemenizi sağlar. bu özelliği açtığınızda hiç kimsenin sizi çevrimiçi göremeyeceği anlamına gelir. İnsanların çevrimiçi olduğunuzu bilmelerine izin vermezseniz size yardımcı olur.

Mavi tikleri gizle: Whatsapp Plus’ta, kullanıcılar mesaj gönderildiğinde tek bir tik alır ve çift tik, mesajların teslim edildiği anlamına gelir ve gönderilen mesajın görülmesini sağlayan çift mavi işaretler. Mavi keneleri gizleyebilir ve başkalarının mesajlarının sizin tarafınızdan görüldüğünü bilmesine izin vermeyebilirsiniz.

Yazma durumu: Birisine bir mesaj yazdığınızda, WhatsApp’ın özelliği ona bir şeyler yazdığınızı ve yazdığınızı bilmesini sağlar. Başkalarının yazma durumunuzu bilmesine izin vermezseniz, WhatsApp Plus’ın gizlilik seçeneklerinde etkinleştirebilirsiniz.

Kayıt durumu: Kayıt stüdyosu ve yazma durumu başkaları tarafından gizlenebilir, kayıt ses durumunuzu başkalarına gizleyebilirsiniz.

Çıkartma Paketleri: Bu web sitesinden havalı ve trend çıkartma paketlerini indirin. Çıkartma trendlerine göre güncel tutuyoruz. WhatsApp için kendi çıkartma paketlerinizi yapmak istiyorsanız ve bunu yapmaktan memnuniyet duyuyorsanız, bu siteden çıkartma oluşturucuyu indirin.

Temizleyici: Bu temizleyici aracı kullanmak için gereksiz sohbetleri silmeleri, sohbetleri temizlemeleri ve diğer şeyleri silmeleri gerekenler için harika bir araçtır.

Duvar Kağıtları : Her akıllı telefon ekranda duvar kağıdını ayarlamayı sever, değil mi? Kim, sohbet ekranında duvar kağıdını ayarlamayı da sevenlerin sitemizden bazı harika duvar kağıtlarına göz atmaları gerekir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pes 2022 Mod Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Otomatik yanıt: Otomatik yanıt özelliği genellikle Whatsapp Business uygulamasında bulunur, sıradan WA’da bu özellik yoktur. Ancak Whatsapp Plus’ın son sürüm APK’sı Otomatik yanıt özelliğine sahiptir. Size mesaj gönderen birine sizden otomatik yanıt ayarlamak için kullanın.

Temalar: Bu, MOD Whatsapp’ın alışılmadık bir özelliğidir, WA’nın tüm Mod sürümleri size bunu sağlamaz. Bu özellik tema seçeneğidir, yani WhatsApp plus arayüzünüzü kendi yönteminizle özelleştirebilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından oluşturulmuş pek çok tema vardır, kendi temanızı oluşturup Whatsapp plus’a yükleyerek bunlardan biri olabilirsiniz.

Özelleştirme: Whatsapp plus sadece bazı harika özellikler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılarının ilgi alanlarına da dikkat eder. Whatsapp plus’ı kullanabilir ve kendi tarzınıza göre özelleştirebilir, başlık, sohbet ekranı, ana ekran ve kullanıcı arayüzünü düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bildirim mesajını ve widget’larını da özelleştirebilirsiniz

Paylaşma: Whatsapp Plus, öğeleri WA’nın sıradan sürümünün paylaşmadığı şekilde paylaşmanıza olanak tanır. 30 saniyeden daha uzun videolar paylaşmanıza olanak tanır ve videolar için 7 dakikaya kadar, 50 MB video boyutu, 100 MB ses boyutu, görüntüler ise orijinal kaliteyi destekler.

Güvenlik: Whatsapp plus’ın daha fazla güvenliğinden endişe ediyorsanız, neden Whatsapp’ınızı kilitlemiyorsunuz? HAYIR, onu korumak için herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına ihtiyacınız yok. Whatsapp + ‘ın en son sürümü dahili bir kilit özelliğine sahiptir. Parolaları ayarlayın ve WA’nızı güvende tutun.

Günlükler ve geçmiş: WA +, açılış saati ile kapanış saati dahil tüm etkinliklerinizi ve WA plus’ta yaptığınız her şeyi kaydeden bir günlük ve geçmiş özelliğine sahiptir. Size birçok yönden yardımcı olabilir.

Yazı tipleri ve stil: Bu Whatsapp Modunda harika stiller, boyutlar ve şekillerle birlikte gelen çeşitli yazı tipleri bulunur. Eminim onları denemek istersiniz.

WhatsApp Plus APK İndir
”Google
13 Beğen