Teknobu

Voyage 4 Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021


Voyage 4 Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Voyage 4 Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Android için Voyage 4 APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Aynı ülke ve Almanya’dan çeşitli araba modellerini kullanarak Rus yollarında gezinin.

Artık hem Rus hem de Alman arabalarını kullanarak Rus sokaklarında dolaşmanın zamanı geldi. Android için Voyage 4’ü indirmeyi seçtiğinizde bu yolları ilk elden deneyimleme fırsatına sahipsiniz.

O halde kemerlerinizi bağlayın, umarız oturma izniniz veya vizeniz hazırdır. Aslında, bir lisans da zarar vermez.

Voyage 4 Apk Özellikleri

Voyage 4 Apk
Voyage 4 Apk

İlk bakışta, Voyage’ın mobil cihazlar için diğer sürüş oyunlarıyla aynı olduğunu düşünebilirsiniz. Pekala, iç çamaşırlarınızı karıştırmayın, çünkü onu rakiplerinden ayıran birkaç özellik vardır.

Bu yönlerin ne olduğunu anlamak için okumaya devam edebilirsiniz. Ya da hemen uygulamayı mobil cihazınıza indirebilir ve hepsini kendiniz deneyebilirsiniz. Ne olursa olsun, hepsi bu sürüş deneyimini kurmak ve oynamak için değerli nedenlerdir.

  • 2 farklı Rus modelinden ve 4 Alman arabasından birini Rusya yollarına çıkarın.
  • Yolun her yerindeki gerçek dünyadaki tüm raptiyelere ve işaretlere göz atın. Oynamaya devam ettikçe kendinizi daha da içine dalmış hissedeceksiniz.
  • Ayrıca gerçekçi fizik, oyuna başka bir daldırma ve derinlik katmanı getirecek. Bir süredir bir sürüş oyununda direksiyonunuz bu kadar ayrıntıya ve özene sahip olmamıştı.
  • Sesler de çok gerçekçi.
  • Ek olarak, dinamik bir gündüz ve gece döngüsü, zaman çerçevesi ve hava durumu modelleri vardır. Çeşitli iklimlerde ve günün saatlerinde araba kullanabileceksiniz. Çoğu mobil sürüş oyunu size bu tür seçenekler sunmaz. Belirli bir zamanda ya biri ya da diğeri, ama asla ikisi birden.
Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft Jenny Mod Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Zevk için hala çok sayıda farklı fayda ve özellik var. Ancak, her şeyi bir anda bozmak yerine, bunları kendiniz oynamak daha iyi olur.

Voyage 4 Apk
Voyage 4 Apk

Voyage 4 APK Ücretsiz İndir

Ama hepsi bu değil. Ayrıca, yol için birkaç avantaj daha sağlayan Android için Voyage 4 APK indirmesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Yanlış duymadınız – küçük yolculuğunuzda yanınızda taşıyabileceğiniz özellikler eklemiş olacaksınız. Onları burada kontrol edebilirsiniz:

  • Ücretsiz araba satın al
  • Ücretsiz yükseltme
  • Reklamsız

İster bu şekilde ister orijinal sürümde oynamayı tercih edin, Rus sokaklarında sürüşün keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz. Bu nedenle, deneyimle ilgileniyorsanız, devam edin ve Voyage Mod APK for Android’i şimdi indirin. Basit bir sürüş oyununun aslında ne kadar eğlenceli olabileceğine şaşıracaksınız.

Voyage 4 APK
Voyage 4 APK

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç