Teknobu

Copy My Data Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021


Copy My Data Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Copy My Data Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Android için Copy My Data Apk Son Sürümü ücretsiz indirin. Tüm bilgilerinizi bir telefondan diğerine hızlı bir şekilde aktarın. iPhone’dan Android’e bile hadi hemen indirin.

Artık tüm bilgilerinizi bir telefonunuzdan diğerine sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Verileri bir iPhone’dan Android’e taşımak isteseniz bile, Copy My Data Apk’yı indirdiğinizde tüm bunlar mümkündür.

Copy My Data Apk İle Verileri Nasıl Aktarabilirsiniz?

Uygulamayı kullanmayı öğrenmek aslında oldukça basit. Sadece birkaç hızlı adımda, tüm bilgilerinizi bir cihazdan diğerine taşıyabileceksiniz. Süreç hızlı ve sorunsuz olacak. Bir, iki, üç kadar basit.

Öyleyse bu kılavuzu takip edin ve yola çıkacaksınız. Dürüst olmak gerekirse, o kadar basit ki, nasıl yapıldığını göstermek için talimatlara bile ihtiyacınız olmayabilir. Yine de, indirmeden önce uygulamayı anlamaya değer olduğuna inanıyoruz. İndirmek konusunda isteksiz hissetmeniz durumunda.

Copy My Data Apk
Copy My Data Apk
 1. İlk olarak, başlamak için bile uygulamayı indirmeniz gerekecek. Bu yüzden indirme bağlantısını tıklayın ve Verilerimi Kopyala’yı cihazınıza yükleyin. Ayrıca, verileri aktardığınız cihaza da uygulamayı indirmeniz gerekecektir.
 2. Artık her iki cihazda da uygulamaya sahip olduğunuza göre, uygulamayı her iki taraftan da açmanız gerekecek.
 3. Veri aktarmak için çeşitli uygulamalardan izinlere izin vermeniz gerekecek. Kopyalama ve çekme yetkisi verilmezse bilgileriniz aktarılamaz. Mantıklı değil mi?
 4. Şimdi her iki cep telefonunuzda da “İleri” yi seçin.
 5. Ardından, her iki cihazınızdan da “WiFi Üzerinden Başka Bir Cihaza veya Başka Bir Cihazdan” öğesini seçin.
 6. Şimdi, ikinci cep telefonundan “Seçili Cihazdan Verileri Kopyala”yı seçmeniz gerekecek.
 7. İlk cep telefonunuzdan 4 haneli bir PIN göreceksiniz. Güvenlik nedeniyle, herhangi bir veriyi aktarmadan önce bu PIN’i ikinci cihaza girmeniz gerekir. Öyleyse hazırlanın ve veri taşıma sürecine başlamak için hazırlanın. PIN’i şimdi ikinci cihaza yazın.
 8. Aşağıdaki bilgileri bir cihazdan diğerine aktarabilirsiniz:
 • Takvim
 • Kişiler
 • Kamera Fotoğrafları
 • Kamera Videoları
 1. Kopyalamak ve cihazdan cihaza aktarmak istediğiniz bilgilerin tümü değilse, hangisini seçin. Çok fazla bilgi değil, ancak yeni bir cihazda yeni başlayan biri için yeterli. Eski uygulamaları istediğiniz zaman yeniden indirebilirsiniz.
 2. Aktarma işlemine başlamak için ilk cep telefonunuzda “İleri”yi seçin.
 3. Her iki telefondan/mobil cihazdan bir mesaj alacaksınız. Birincisi “Veri Aktarılıyor”, diğeri “Veri Kopyalanıyor” diyor. Tüm bilgiler toplanırken, kopyalanırken ve dağıtılırken tüm süreç birkaç dakika sürecektir. Öyleyse devam edin ve bir fincan çay için, bir şeyler atıştırın veya beklerken bir video izleyin.
Copy My Data Apk
Copy My Data Apk

Ve bu kadar! İşlem tamamlandıktan sonra devam edin ve aktarımın başarılı olup olmadığını görmek için ikinci cihazı kontrol edin. Prosedürleri adım adım izlediyseniz, tüm veriler olması gerektiği yerde olmalıdır. Değilse, adımlara tekrar bakmanız ve neyi yanlış yaptığınızı görmeniz gerekebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kingdom Guard Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Copy My Data Apk Ücretsiz İndir

Dahil edilen uygulamadan küçük avantajlar elde etmek istiyorsanız Verilerimi Kopyala APK’sını indirin. Birincisi, indirme boyutu sıkıştırılır ve verileri kaydederken kurulumu daha kolaydır.

Bu nedenle, şimdi hem Android hem de iPhone için uygulamayı indirin.

Downlaod APK 300x55 2
”Google
Beğen