Teknobu

Voloco Premium Apk 2021 İndir Güncel Sürüm


Voloco Premium Apk 2021 İndir Güncel Sürüm

Voloco Premium Apk 2021 İndir Güncel Sürüm

Android için Voloco Premium Apk 2021 Son Sürümü ücretsiz indirin ve sorunsuz ses işlemenin keyfini çıkarın. Uygulama, birinci sınıf ses sağlamak için otomatik ses ayarlama ve uyum sunar.

Son Sürüm Voloco Premium APK (MOD, Pro, Hack Full ) Android ve iOS için İndir Voloco premium APK , bazı ilginç sonuçları olan eğlenceli bir uygulamadır. Ayrıca, yaptığınız ses dosyaları MP4 formatında kaydedildiğinden, bunları başka herhangi bir uygulama ile çalabilmeniz gerekir.

Voloco Premium APK nedir?

Voloco Premium Apk
Voloco Premium Apk

Voloco Auto Tune Premium APK, otomatik akort ve perde değiştirmeyi birleştiren gerçek zamanlı bir ses işleme uygulamasıdır. Başka bir deyişle, konuştuğunuz (veya söylediğiniz) herhangi bir cümle veya cümleden şarkılar oluşturmak için sesinizi otomatik olarak ayarlamanıza izin veren bir uygulamadır.

Voloco Premium APK, bu ücretsiz sürümde tamamen farklı sesler çıkarmanıza olanak tanıyan dört farklı etkiye sahiptir. ‘Big Chorus’ yedi uyumlu sesle bir şarkı yapmanızı sağlar ve ‘Hard Tune’ klasik ‘auto-tune’ efektini kullanmanızı sağlar. Öte yandan ‘SuperVocoder’ ve ‘Natural Tune’ daha az etkileyici sonuçlar gösteriyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Farmville 2 Sınırsız Anahtar Hilesi İndir 2021

Uygulama, Eğlence Sektöründeki en iyi uygulamadır. Bu uygulamayı piyasaya sürdükten sonra, popüler özellikleri ve hoş kullanıcı deneyimi nedeniyle kısa sürede viral hale geliyor.

İsteğe bağlı bir özellik olarak, sabit bir vuruş tutmanıza yardımcı olmak için arka planda bir şarkı eklemek için ‘backing track’ seçeneğini kullanabilirsiniz. Ancak bu özellik yalnızca kulaklık takıyorsanız kullanılabilir.

Sesinizi kaydetmeyi bitirdikten sonra uygulanan auto-tune efekti ile sonucu dinleyebilirsiniz. Ses dosyasını Android’inize kaydedebilir veya memnun kalırsanız doğrudan yüklü uygulamalarınızdan herhangi biri aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Voloco Premium Apk Özellikleri

Voloco Premium Apk
Voloco Pro Apk
  • Rahat, Erişilebilir ve Özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü.
  • Sevdiğiniz herhangi bir ritmi akort edin, Ücretsiz büyük bir vuruş kitaplığı.
  • Sözünüzü gerçek zamanlı veya manuel olarak kaydedin.
  • Şarkınızı mevcut ön ayarlar veya efektlerle düzenleyin.
  • İTHALAT, İHRACAT, KAYDET ve çalışmalarınızı çeşitli formatlarla PAYLAŞIN.

Bunlar APK’nın bazı özellikleridir.

Apk’yi Android veya iOS Cihazına Yükleyin

Bu bölümde, Apk’yi Herhangi Bir Android Cihaza veya iOS’a Nasıl İndirip Kuracağınızı öğreneceksiniz.

Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu yüklerken bazı sorunlar yaratır. Böylece önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Nulls Brawl Nasıl İndirilir Son Sürüm 2021

Bilinmeyen kaynağı kontrol edin, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar adımlarını izleyin. Bilinmeyen Kaynakların Voloco Premium APK İndirme dosyasını yüklemesine izin verin .

DOWNLOAD APK 27
”Google
5 Beğenmekten Vazgeç