Teknobu

Teamfight Tactics Tft Mobile Apk İndir 2021


Teamfight Tactics Tft Mobile Apk İndir 2021

Teamfight Tactics Tft Mobile Apk İndir 2021

League of Legends’ın yapımcısının geliştirdiği stratejiye dayalı muhteşem bir PvP oyunu olan Teamfight Tactics Tft Mobile Apk En son sürümü indirin.

Android için TFT’yi indirin: Teamfight Tactics APK – en son sürüm – League of Legends’ın yaratıcılarından mobildeki en sıcak oyunlardan birini şimdi edinin.

 Tft Mobile Apk İndir
Tft Mobile Apk İndir

Teamfight Tactics Tft Mobile Apk 11.12.3794946

isimTFT: Teamfight Taktikleri Mobil
İle uyumluAndroid 4.4+
Son sürüm11.12.3794946
Google Play Bağlantısıcom.riotgames.league.teamfighttactics
FiyatBedava
Boyut60.15 Mb
Kategoristrateji

Kahramanları eğitin ve seviye atlayın ve hayatta kalmak için savaşın. League of Legends’ın yaratıcılarından şu anda mevcut olan en sıcak oyunu almak için şimdi TFT: Teamfight Tactics mobile’ı indirin. Bu nihai tur tabanlı strateji oyununda savaşın ve baskın şampiyon olun.

Bildiğiniz bazı oyunlar hızla patlayacak. TFT: Teamfight Tactics bu oyunlardan biri. Sizi devasa bir kahraman ve şampiyon kadrosunun komutasına veren ve sizi rakiplerinize karşı destansı bir savaşta savaşma arayışına sokan yuvarlak tabanlı bir strateji oyunudur.

Bu Yazımızda Okuyun :   THE WOLF MOD APK PARA ELMAS HİLELİ V2.0.1 İNDİR

Dönen bir şampiyon kadrosuna komuta edin ve hayatta kalmanın ve rakibinizi yenmenin günün yemeği olduğu bu destansı PVP savaş oyununda iblisler, şekil değiştiriciler ve kavgacılarla savaşın gidişatını değiştirin.

Seviye yukarı – veya aşağı. TFT’de her savaş önemlidir. Şampiyonlarınız, savaşların sonunda seviye atlayabilir veya seviye düşürmeye zorlanabilir. Her şey performanslarına ve her savaşın sonucuna bağlıdır. Her zaman en iyi formda performans gösterebilmenizi sağlamak için şampiyonlarınızı en üst seviyelere çıkarmaya çalışın.

Tüm araçlar, en başından itibaren. Bu oyunda başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyin kilidi en başından itibaren açılır. Bu, belirli içeriğe erişmeden önce belirli bir süre oynamak zorunda kalmadan tüm şampiyonlara erişebileceğiniz ve hepsinin seviyesini yükseltebileceğiniz anlamına gelir. En başından rekabet edebilir ve başarılı olabilirsiniz.

 Tft Mobile Apk İndir
Tft Mobile Apk İndir

Çapraz platform desteği. TFT: Teamfight Tactics mobil oyununu PC, Mac ve konsolda arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Oyun, tam platformlar arası desteğe sahiptir, böylece oyunu ne üzerinde oynuyorlarsa oynasınlar her zaman herhangi bir rakibe karşı tamamlayabilirsiniz.

Epik stratejik derinlik. Oyun o kadar derine sahip ki sıkıcı bir gün bulmak için sıkışıp kalacaksınız. Ücretsiz içerik düşüşleri düzenlidir ve oyun içi etkinlikler, oyun boyunca sonsuz stratejik derinlik bulunmasını sağlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft 1.7.10 Apk İndir 2021

Hava atmak. Efsanelerinizi şekillendirebilir, dans etmelerini, şarkı söylemelerini ve duygularını göstermelerini sağlayabilirsiniz – hepsi eğlence ve gösteriş adına. Kendine bir zafer dansı ve havalı bir tarz ver ve onları birer birer parktan dışarı atarken diğer oyuncuları kıskançlıkla çıldırtır.

Son teknoloji grafikler. Riot Games’in tarzına sadık kalan TFT mobil, PC’de veya mobilde oynayan herkesi etkileyecek inanılmaz grafiklere sahiptir. Oyun çarpıcı görünüyor ve karakterler güzel bir şekilde işleniyor. Bu, yalnızca destansı şampiyon savaşının heyecanına ve oyunun derinlemesine stratejik doğasına katkıda bulunur.

Çok oyunculu aksiyon. Herhangi bir oyunda kendinize meydan okumanın gerçek yolu, gerçek zamanlı olarak başka bir kişiye karşı rekabet etmektir. Bu oyun tamamen çevrimiçi çok oyunculu aksiyonla ilgili, bu nedenle zorluklar bol. Mobil cihazlar için bu harika oyunda kendinizi diğer oyunculara karşı test edecek ve savaş alanında değerinizi kanıtlayacaksınız.

Teamfight Tactics Tft Mobile Apk İndir

Aşağıda sizlere verdiğimiz bağlantıdan Teamfight Tactics Tft Mobile Apk son sürümünü indirebilirsiniz.

 Tft Mobile Apk İndir
Tft Mobile Apk İndir

”Google
5 Beğen