Teknobu

Musixmatch Premium Apk İndir Türkçe 2021


Musixmatch Premium Apk İndir Türkçe 2021

Musixmatch Premium Apk İndir Türkçe 2021

Musixmatch Premium Apk v.7.8.1 2021 uygulamasının türkçe son sürümünü indirin. Ve uygulamanın sınırsız müzik keyfini çıkartın.

Herkesin telefonunda bir müzik kitaplığı olarak kendi çalma listesi vardır. Genelde boş zamanımız olduğunda, yürürken ve canınız sıkıldığında bu listeyi düzenli olarak tekrarlarız.

En sevdiğiniz şarkıyı müzik çalarda her tekrarladığınızda, müzikle birlikte sözleriniz de olsa daha iyi olacağını hissettiniz mi? Şarkı sözlerini dinlediğiniz şarkıyla senkronize hareket ettirmek gibi.

Musixmatch Premium APK nedir?

Musixmatch Premium Apk
Musixmatch Premium Apk

Musixmatch Premium APK, şarkı sözleriyle birlikte müzik sağlayan en iyi uygulamalardan biridir. Musixmatch Mod uygulamasının sınırsız özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu uygulamada hareketli şarkı sözlerinin yanı sıra daha birçok özellik bulunmaktadır.

En iyi yanı, şarkıyı dinlerken hiçbir reklamın çıkmaması ve rahatsızlık vermemesi.

Musixmatch Premium APK Özellikleri

Sınırsız erişim

Şaşırtıcı özelliklerden biri, Musixmatch Mod’un müzik kitaplığınızdan müziğe izin vermesi ve ayrıca bu premium uygulamadan Spotify’dan sınırsız şarkı almanızdır . Mobil cihazınızda Spotify uygulamanız varsa bu uygulamada o şarkılar da otomatik olarak senkronize edilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   VidMate - HD Video İndirme Programı Apk Download
Musixmatch Premium Apk
Musixmatch Premium Apk

Şarkı Tanıma Özelliği

Bazen çevrenizdeki bir şarkıyı dinliyorsunuz ama o şarkının detaylarını bilmiyorsunuz, aynı şarkıyı google’da aratıyorsunuz ama bazen aramanızla örtüşmüyor. Sonunda o şarkının ayrıntılarını alamayabilirsiniz. Musixmatch Mod APK ile Identity özelliği ile şarkıcıyı, şarkı sözlerini ve şarkının tüm detaylarını bulmak çok kolay. Uygulamada Tanımla seçeneğine dokunun ve dinlediğiniz şarkıların sözlerini bulun.

Musixmatch Premium Apk
Musixmatch Premium Apk

Çok dilli

Bu Premium APK, dilden bağımsız olarak herhangi bir şarkıyı aramanıza izin verir. İngilizce, Telugu, Tamil, Hintçe ve diğer birçok dille ilgili şarkıyı eksiksiz sözlerle dinleyebilirsiniz. Ayrıca şarkı sözlerinin görünümünü istediğiniz dil ile değiştirebilir ve istediğiniz görüntü ile şarkı sözlerinin arka planını yapabilirsiniz. Ayrıca lirik şarkının arka plan ekranı için birçok filtre mevcuttur.

Ana Özellikler

  • Spotify , YouTube, Pandora, Apple Music, SoundCloud, Google Play Müzik ve diğer tüm favori akış hizmetlerinden gelen müziklerle şarkı sözlerinin keyfini çıkarın .
  • Kayan Şarkı Sözleri widget’ını görüntülemek ve mevcut parçanın sözlerini almak için gerçek zamanlı bildirime dokunun.
  • Şarkı sözlerinin çevirisini müzikle birlikte görüntüleyerek yeni dilleri kolayca öğrenin.
  • Tek bir dokunuşla etrafınızda çalan herhangi bir şarkının sözlerini belirleyin ve alın.
  • En sevdiğiniz şarkıyı başlığa, sanatçıya göre ve hatta şarkı sözlerinin tek bir satırını kullanarak arayın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Toca Life World 1.35 Apk İndir (Sınırsız Para)

Musixmatch Premium APK Nasıl İndirilir?

Adım 1: APK başarıyla indirildikten sonra, indirilen dosyayı açmak için tıklayın.

Adım 2: Ardından Android cihazınızdan “Ayarlar -> güvenlik-> Bilinmeyen kaynaklar” bölümüne gidin. Ve cihazınıza APK yükleyebilmek için bilinmeyen kaynaklar seçeneğini etkinleştirin.

Adım 3: Bilinmeyen bir kaynak seçeneği, Apk’yi yüklemek için indirilen APK dosyasına tıklamanızı sağlar.

Adım 4: Kurulum tamamlandıktan sonra ‘AÇ’ üzerine dokunun ve APK özelliklerinin keyfini çıkarın.

Musixmatch Premium Apk
Musixmatch Premium Apk

Sonuç

Ayrıca Musixmatch premium uygulamasında kesinlikle beğeneceğiniz daha birçok harika özellik var. Özelliklerinden yararlanmak ve bu uygulamanın hayranı olmak için uygulamayı yükleyin.

”Google
11 Beğen