Web Analytics
Teknobu

Valorant Yoru Rework (Yeni Yetenekleri) 2022
Valorant Yoru Rework (Yeni Yetenekleri) 2022

Valorant Yoru Rework (Yeni Yetenekleri) 2022

Valorant Yoru Rework onaylandı; VALORANT Yoru Rework, 2022 için onaylandı: Yetenek Değişiklikleri, Düzenlemeler ve Daha Fazlasını sizler için paylaştık.

Riot Games, bu VALORANT ajanı için ne tür bir güçlendirme test ettiklerini bize anlattığı için Yoru hayranlarının nihayet sevinme zamanı geldi. Bu yazımızda Valorant Yoru Rework ajanı hakkında bilgiler yetenekleri yeni özellikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Valorant Yoru Rework Yeniden Çalışması

Valorant Yoru Rework
Valorant Yoru Rework

Yoru, oyuna başladıktan sonra yamalar boyunca takip eden birkaç küçük nerf’in ardından Valorant’taki en zayıf ajanlardan biri haline gelirken, RIOT oyun dengesini yeniden kurmaya ve düellocuyu iyileştirmeye çalışıyor. Yoru, kendi kendine yeten flaşlara ve ışınlanmaya sahip bir düellocu olmasına rağmen, turnuvalarda profesyonel Valorant oyuncuları tarafından %8,9 gibi şok edici bir seçim oranına sahip.

“Alanına özgü teklif şeye gerek bizim duelists ek olarak, aynı zamanda herhangi bir turda herhangi takım takım kompozisyonuna kuvvetli canlılığını korumak amacıyla güvenebilirsiniz güçlü bir başlangıç değerine sahip gerektiğini Biz öğrendik”  Riot söyledi . 

Valorant Yoru Rework (Yeni Yetenekleri)

Valorant Yoru Rework
Valorant Yoru Rework

Riot Games’in en son State of the Agents blog gönderisinde Valorant Oyun Tasarımcısı Ryan “Rycoux” Cousart, dahili olarak test ettikleri elden geçirilmiş Fakeout ve Gatecrash yeteneklerini paylaştı.

Cousart, “Amaç, rakiplerini kandırmak için daha iyi araçlara, vuruşunda daha güçlü bir temel değere ve tur başına daha yüksek etkiye sahip olması” dedi.

Fakeout Yeteneği

Fakeout’un artık Yoru’nun rakipleri üzerinde akıl oyunları oynamak için kullanabileceği yepyeni bir görseli var.

Harita üzerinde hareket eden kırmızı ayak sesleri görmek yerine, Fakeout yeteneği rakiplerine Yoru’nun ileriye doğru koşan bir karbon kopyasını gösterecek. Vurulduğunda, rüzgara kapılır ve patlayarak düşmanları etkisiz hale getirir.

Gatecrash Yeteneği

Riot Games ayrıca, seyahat ederken düşmanların haritadaki ip küresini görebileceği ve duyabileceği menzili azaltarak Yoru’nun Gatecrash ışınlanma yeteneğini geliştirdi ve %20’lik bir seyahat hızı arttı.

Yeteneğe yeni bir akıl oyunu öğesi eklemek için artık Gatecrash’in ip küresini uzaktan etkinleştirerek sahte bir ışınlanma tetikleyebilir. Gatecrash, teleport yapıyormuş gibi aynı ses ve görselleri çalmaya devam edecek.

Cousart, Dimensional Drift nihai ürününde hala dahili olarak test edilmekte olan yeni değişiklikleri araştırdıklarını açıkladı.

Cousart, “Yeniden çalışmamızın potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olacağından eminiz” dedi.

Yoru Rework, VALORANT’a ne zaman gelecek?

Bu Yoru değişikliklerinin 2022’de olası bir VALORANT güncellemesiyle gelecek yılın başlarında gelmesi planlanıyor.

”Google
14 Beğen