Teknobu

Valorant Aralık Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? 2021


Valorant Aralık Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? 2021

Valorant Aralık Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? 2021

Valorant Aralık Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? Aralık ayında valorant’a gece pazarı ne zaman gelecek. İşte merak edilen soruların cevapları.

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek aralık? Merhaba sevgili dostlarım valorant oyuncuları merakla aralık ayındaki gece pazarını bekliyorlar. Ne zaman geleceğini internet ortamında araştırıp duruyorlar. Bu yazımızda sizlere valorant aralık gece pazarı ne zaman gelecek bunu açıkladık.

VALORANT’ın Aralık 2021 için Gece Pazarı kostüm satışı, tatil sezonu şimdiden geldiği için neredeyse kapımızda.

Riot Games, son derece rekabetçi FPS pazarına 5v5 tarzında bir taktik kahraman nişancı oyunu olan VALORANT ile giriş yaptı. Diğer tüm oynaması ücretsiz oyunlarına benzer şekilde, bunun da giriş engeli yoktur.

Hal böyle olunca, VALORANT bu kadar kısa sürede oldukça büyük bir hayran kitlesi topladı. VALORANT’ta oyuncular, oyun oturumlarını kişiselleştirmek için görünümler, silah tılsımları ve savaş geçişleri gibi kozmetik öğeler satın alabilirler.

Valorant Aralık Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Valorant Aralık Gece Pazarı
Valorant Aralık Gece Pazarı

Mike Valorant Leaks & Info adresi bugün mağazanın gelmek üzere olduğunu duyurdu. Yeni bir görsel paylaşan hesapta yapılan tahminlerde Gece Pazarının 8-12 Aralık 2021 tarihleri arasında beklendiği belirtildi. Son 3 Gece Pazarının Çarşamba günü geldiği göz önüne alınırsa önümüzdeki hafta Valorant Gece Pazarının gelme ihtimali oldukça fazla.

Bu Yazımızda Okuyun :   Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi (Çözümü) 2022
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç