Teknobu

Valorant Van 1067 Hata Kodu Nasıl Düzeltilir? 2022


Valorant Van 1067 Hata Kodu Nasıl Düzeltilir? 2022

Valorant Van 1067 Hata Kodu Nasıl Düzeltilir? 2022

Valorant Van 1067 Hata Kodu Nasıl Düzeltilir? Valorant van 1067 hatası neden karşımıza çıkar, çözüm yolları nelerdir? İşte tüm detaylarıyla açıkladık.

Valorant oyuncusuysanız, bu oyunu başlatmaya çalıştığınızda VALORANT VAN 1067 hata koduyla karşılaşabileceğiniz için Windows 11’e yükseltme yapmak biraz zahmetlidir. Valorant Van 1067 hatası nasıl düzeltilir? Bu gönderiyi okuyun ve Valorant sorunundan kolayca kurtulmak için teknobu.net tarafından verilen bazı yararlı yöntemleri bulabilirsiniz.

Windows 11, Otomatik HDR ve DirectStorage dahil olmak üzere iki güçlü özellik getirdiğinden oyun oyuncular için iyi bir seçimdir. Ayrıca yepyeni kullanıcı arayüzü ve geliştirilmiş özellikleri sayesinde birçok kullanıcı deneyim yaşamak için Windows 11’i kurmak istiyor.

Ancak bu yeni işletim sistemine geçmek Valorant kullanıcıları için sıkıntılı. Bu oyunu da yüklerseniz ve bu oyunu oynadığınızda VAN 1067 hata kodunu içeren bir diyalogla görünür. Yeniden bağlanmak için istemciyi yeniden başlatmanız gerekir.

Valorant Van 1067 Hata Kodu Nasıl Düzeltilir?

TPM 2.0 ve Güvenli Önyüklemeyi Etkinleştir

Deneyebileceğiniz ilk düzeltme, TPM 2.0 ve Güvenli Önyüklemenin etkinleştirildiğinden emin olmaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Raid Shadow Legends Promosyon Kodları Listesi (Eylül 2021)

Adım 1: Bilgisayarınızı Windows Kurtarma Ortamı’na (WinRE) yeniden başlatmak için Shift + Yeniden Başlat’a basın.

Adım 2: Sorun Giderme > Gelişmiş seçenekler > UEFI Ürün Yazılımı Ayarları’na gidin.

Valorant Van 1067 Hata Kodu
Valorant Van 1067 Hata Kodu

Adım 3: Güvenlik sekmesi altında Güvenilir Platform Modülü’nü (TPM) bulun ve etkinleştirin. Ayrıca, Güvenli Önyükleme’yi bulun ve etkinleştirin. Farklı bilgisayarlara bağlı olarak, UEFI ayarları genellikle farklıdır.

VGC Hizmetini Yeniden Başlatın

VGC hizmeti herhangi bir nedenle durdurulursa, Valorant açılırken bağlı bir VAN 1067 hatası görünecektir. Bu nedenle, bir kontrol edin ve çalıştığından emin olun.

Adım 1: Çalıştır iletişim kutusunu açmak için Win + R tuşlarına basın , services.msc yazın ve Hizmetler penceresini açmak için Tamam’a tıklayın .

Adım 2: vgc hizmetini bulmak için gidin , üzerine çift tıklayın ve Başlat’ı seçin .

Adım 3: Uygula ve Tamam’ı tıklayarak değişikliği kaydedin .

Şimdi Valorant, Windows 11’de VAN 1067 hatası olmadan çalışmalıdır.

Discord’u Kapat

Discord, oyun oynarken iletişim için kullanılabilse de bazı durumlarda oyunla ilgili problemlere yol açabiliyor. VAN 1067 hata koduyla karşılaşırsanız Discord’u kapatmanız gerekir. Discord’u tamamen devre dışı bırakmak için, Discord’un simgesine sağ tıklayın ve Discord’dan Çık’ı seçin .

Bu Yazımızda Okuyun :   Euro Truck Simulator 2 Mod

Windows 11’i güncelleyin

Kullanıcılara göre, Windows 11’in en son sürümünü yüklemek, VAN 1067’yi düzeltmeye yardımcı olur. Siz de bu sorunu yaşıyorsanız, Valorant 1067 Windows 11 hatasını çözmek için Windows 11’i güncelleyin.

Adım 1: Ayarları açmak için Win + I tuşlarına basın .

Adım 2: Windows Update sekmesi altında güncellemeleri kontrol edin. Bazı güncellemeler mevcutsa, bunları Windows 11 PC’nize indirip yükleyin.

”Google
Beğen