Teknobu

Valorant PBE’ye Nasıl Kayıt Olunur? 2021


Valorant PBE’ye Nasıl Kayıt Olunur? 2021

Valorant PBE’ye Nasıl Kayıt Olunur? 2021

Valorant PBE‘ye nasıl kayıt olunur? Valorant PBE kayıt işlemlerini sizler için adım adım açıkladık. İşte tüm detaylarıyla.

Riot, gelecek yamaların önizlemesini yapmak için seçilen hesaplar için test sunucuları açarken Valorant Genel Beta Ortamı (PBE) lansmana hazırlanıyor ve kaydolmak için bilmeniz gereken her şey burada.

Riot’un League of Legends PBE’sine benzer şekilde, ayrı istemci ve sunucuları, oyuncuları canlı sunuculara ulaşmadan önce yeni mekaniklerden, gelecek yamalardan ve benzerlerinden her şeyi denemeye davet ediyor.

Bu, hataları veya bugları ve hatta oyunu tamamen bozdukları tespit edilirse tüm buff/nerf fikirlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek kalite kontrolüne yönelik bir adımdır.

Valorant’ta bunun birkaç örneği oldu, ancak davet edilen oyuncular önerilen yama yapılarında tam maçlar oynayabilecekleri için süreç artık gelişmeli.

Riot Games, rekabetçi atıcı Valorant’ın Public Beta Environment (PBE) sunucuları için ilk tur davetiyelerini gönderdi ve hayranlar bu sunucuların neyle ilgili olduğunu merak ediyor. Valorant’taki PBE sunucuları hakkında bilmeniz gereken her şey ve bunları seçerek elde edeceğiniz avantajlar. 

Valorant PBE Sunucuları nedir? 

PBE, oyun geliştiricilerinin, gerçek sürümlerinden önce gelecekteki yamalarındaki hataları filtrelemek için kullandıkları bir yöntemdir. Oyuncular, PBE sunucularını seçerek, canlı sunuculara resmi olarak tanıtılmadan önce gelecekteki güncellemelere bir göz atabilirler. 

Bu Yazımızda Okuyun :   ‎PUBG Mobile Arcane İndir (Güncel Sürüm) 2021
Valorant PBE'ye Nasıl Kayıt Olunur
Valorant PBE’ye Nasıl Kayıt Olunur

PBE oyuncuları, oyuna gönderilmeden önce yeni haritaları test edebilecek ve yeni ajanları oynayabilecek ve yol boyunca karşılaştıkları hataları geliştirici ekibine bildirebilecekler.

PBE sunucuları yama başına yalnızca bir hafta sonu sunulacak, bu da oyuncuların her hafta sonu oynayabileceği anlamına geliyor. 

Valorant PBE’ye Nasıl Kayıt Olunur?

Valorant PBE’ye katılmak için oyuncuların belirli bir dizi gereksinimi karşılaması gerekir.

Yeni başlayanlar için, şu anda yalnızca Kuzey Amerikalı oyuncular PBE sunucularına kaydolabilir. Kuzey Amerika dışındaysanız, henüz PBE’ye katılamazsınız. 

İkinci olarak, oyuncuların hesaplarında herhangi bir grup veya kısıtlama olmaksızın temiz bir sicile sahip olmaları gerekir. 

Bu koşulları karşılıyorsanız, buradan PBE’ye başvurabilirsiniz . Ancak, oyuncular Riot tarafından manuel olarak seçileceğinden, bu koşulları yerine getirmeniz PBE listesinde yer almanızı sağlamaz. 

Ayrıca, PBE’ye katılmak, mevcut hesabınızı yalnızca PBE yapmaz. Giriş yapmak için mevcut Valorant hesabınızı kullanmaya devam edebileceksiniz. Bu ayrıca, PBE’de yasaklandıysanız, Canlı’da da yasaklanacağınız veya bunun tersi anlamına gelir.

”Google
Beğen