Teknobu

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? (2021)


PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? (2021)

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? (2021)

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? Kasım ayında PUBG Mobile Premium sandık gelecek mi işte tüm detaylarıyla açıkladık.

PUBG Mobile Premium Sandık bekleyen oyuncular, Kasım 2021’de cevabını ne zaman alabileceklerini öğreniyor. Premium kasaları hangi gün ve hangi saatten sonra alacağınızı bileceksiniz. Bu konu hakkında sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Her ay araştıracağınız bu tarz içerikleri üretmeye özen göstereceğiz. 2021’de hayranların bizden almayı umduğu ücretsiz içeriği artırmaya ve mevcut içeriği her ay güncellemeye özen göstereceğiz. Bu sayede işinize yarayacak bu tür bilgilere en güncel şekilde ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Premium Sandık ne zaman piyasaya sürülecek? Kasım 2021’de oyunculardan en sık sorulan soruları yanıtladık. Bir süredir kapalı olan gelişmiş hazine sandıklarının bu ay aktif olabileceğini göreceksiniz. PUBG Mobile Premium Crate ne zaman piyasaya sürülecek? Kasım 2021 sorusunu cevapladık. Bu ay tekrar oyuna eklenecek olan tarih ve saati kontrol edebilirsiniz. Oyuncular oyun içinde çalışarak elde ettikleri bonus kutu eşyalarını kullanamadıkları için birikmeye başlarlar. Çoğu oyuncu bu hazine sandığı dağlarını açmaya can atıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Among Us German Author (Yazarı) Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey 2021
PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek
PUBG Mobile Sandık Ne Zaman Gelecek

PUBG Mobile geliştiricileri Premium Sandık hakkında herhangi bir açıklama yapmaması oyuncuları telaşlandırıyor. Çoğu oyuncu bu sandıkların bir işe yaramadığını ve oyundan kaldırıldığını düşünüyor. Fakat Premium sandık oyundan kaldırılmadı. Bize çok fazla sorduğunuz PUBG Mobile Premium Sandık ne Zaman Gelecek? sorusunu 2021 yılının Kasım ayına özel cevapladık.

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile Premium Sandık Kasım Ayında Ne Zaman Gelecek? sorusunu baz alarak araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Şuanda içerisinde bulunduğumuz mevcut etkinliğin sonlanmasıyla birlikte envanterimizde biriktirdiğimiz Premium sandıkları kullanabileceğiniz.

Oyunda her yeni etkinlik göründüğünde, oyuncuların bu etkinliklere ve ödüllerine odaklanabilmeleri için oyundaki gelişmiş hazine sandıkları geçici olarak devre dışı bırakılır. PUBG Mobile ekibi bunu daha önce de belirttiğimiz gibi yeni etkinliklere olan ilgiyi artırmak için yaptı. Ancak etkinlik sona erdiğinde, gelişmiş hazine sandıkları tekrar mevcut olacak.

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? Kasım, 2021 için net bir tarih verilemez. Fakat sorunun en doğru cevabı için etkinliklerin biteceği tarihi işaret edebiliriz.

Bu Yazımızda Okuyun :   The Forest- SaveGame (Bütün İtemler,Bitmiş Oyun)
”Google
Beğen