Web Analytics
Teknobu

Valorant Kasa Açma Nasıl Yapılır? (Kasa Açma Simulatörü)
Valorant Kasa Açma Nasıl Yapılır? (Kasa Açma Simulatörü)

Valorant Kasa Açma Nasıl Yapılır? (Kasa Açma Simulatörü)

Valorant Kasa Açma Nasıl Yapılır? Valorant Kasa Açma Simulatörü çalışıyor mu? İşte merak edilen tüm soruların cevapları bu yazımızda.

Bu makalede size Valorant oyunundaki kasa açma siteleri hakkında bilgi vereceğiz. Aynı zamanda size kasa açma sitelerinin genel olarak nasıl çalıştığını da anlatacağız. Bu sayede makaleyi okuduktan sonra artık kolay kolay paranızı sitelere kaptırmayacaksınız ve kazanan taraf siz olacaksınız. Valorant kasa açma siteleri sayesinde güzel skinler elde edebilirsiniz. En çok bilinen Valorant kasa açma sitelerini sizler için inceledik.

Valorant Kasa Açma Nasıl Yapılır?

Valorant Kasa Açma
Valorant Kasa Açma

Hangimiz valorant oyununda da sınırsız kasa açmak istemeyez ki? ama buna ne bütçemiz ne de mantığımız el veriyor. Convars.com sitesinin bize sağlamış olduğu kasa simulatörü sayesinde sınırsızca kasa açabileceğiz.

Oyunda kasa açmayla tek farkı ücretsiz oluşu ve kasadan çıkanların bizim olmayışı. ‘Çıkanları alamıyorsak bunun ne anlamı var hiç heyecanlı olmaz ki’ gibi sesler duyuyorum sanki ama hiç de öyle değil. 10 dk’dır aralıksız kasa açıyorum hırs yaptım bıçak çıkaracağım 🙂 Siteye giriş yaptıktan sonra sol üst kısımdan ‘case simulator’ e basın daha sonra sağ kısımdan açmak istediğiniz kasayı seçin ve eğlenmenin dibine vurun 🙂

Buna ek olarak sol üst kısımdan ‘contract simulator’e basarak takas kontratı yapabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Depositsiz Valorant Kasa Açma Siteleri

Kimi kullanıcılar para yatırması gereken sitelere hiç bulaşmıyor. Deposit istemeyen siteleri denemeyi tercih ediyorlar. Şanslı kullanıcılar deposit istemeyen kasa açma sitelerinde bakiyelerini yükseltip güzel skinler çekebiliyor. Büyük sitelerin çoğunda skin çekebilmek için önce deposit yapmak gerekiyor. Yeni kurulmuş siteler ise tanıtım yapmak için bu tarz bir istekte bulunmayabiliyor.

CS:GO Kasa Açma Siteleri Nasıl Çalışır?

CS:GO kasa açma siteleri oyun içerisindeki kasa açmadan biraz farklı olmakla beraber aynı işlevi görmektedir. Tek fark sitelerdeki kasaların içerisindeki eşyaların çıkma olasılığının belirli olmasıdır. Ancak her zaman site kazanır kuralını da unutmamalısınız. Kasaların içerisinden çok değerli skinler çıksa da değersiz skinlerin çıkma ihtimalini de göz önünde bulundurmalısınız.

”Google
6 Beğen