Web Analytics
Teknobu

Lfs Tofaş Modu İndir (Güncel Mod) 2022
Lfs Tofaş Modu İndir (Güncel Mod) 2022

Lfs Tofaş Modu İndir (Güncel Mod) 2022

Lfs Tofaş Modu için indirme bağlantısını sizlerle paylaşıyoruz. Sizde Live for Speed XR sürümünde tofaş modu arıyorsanız hemen gelin ve indirin.

LFS Modları, yani Live For Speed Modları. 2014-2017 civarı zamanları LFS’nin en popüler zamanlarıydı. Son zamanlarda oyuncu sayısında düşüşe geçmiş bir oyundur.

LFS’nin klasik bilinen araçları insanları bir süre sonra sıktığından dolayı insanlar bu araçların üzerine başka LFS Modları ya da LFS Yamaları yapmak isterler. Google, Youtube gibi platformlarda eskiden LFS Modları ve LFS Yamaları sık sık paylaşılırdı fakat günümüzde LFS Modları yani LFS Yamaları paylaşan kişiler elbette var fakat eskisi kadar sık paylaşılmamaktadır.

Lfs Tofaş Modu
Lfs Tofaş Modu

Live for Speed XR sürümünde Tofaş modu, Tofaş Şahin 97 araba yamasıdır.

Kurulum için İndirdiğiniz Mod dosyasının içerisindeki dosyaları, oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan “DATA” klasörüne atın. Ardından oyun içerisinde aracı bulun ve oynayın.

Lfs Tofaş Modu Hakkında

Lfs Tofaş Modu Aracımız LFS(Live For Speed) yarış simülasyon oyunundaki XRG adlı aracın üzerine gelmektedir. Modu sitemizden indirdiğinizde içerisinde hali hazırda Tweak, jant yaması ve lfs lazy ile birlikte gelmektedir.

LFS severlerinin en sevdiği, en dikkat ettiği şeylerden biriside araçta olmazsa olmaz far ve sinyallerin çalışmasıdır. Aracımızın far, sinyal, stopları sıkıntısız çalışmaktadır.

Lfs Tofaş Modu İndir

Aşağıdaki bağlantıda lfs için tofaş modunu indirebilirsiniz.

”Google
9 Beğen