Teknobu

Valorant Kaç Saat Oynadım? (Öğrenme) 2021


Valorant Kaç Saat Oynadım? (Öğrenme) 2021

Valorant Kaç Saat Oynadım? (Öğrenme) 2021

Valorant kaç saat oynadım acaba diye soruyormusunuz? İşte bu yazımızda sizlere Kaç saat valorant oyununu oynadığınızı nereden öğrenebileceğinizi anlatacağız.

Valorant, günümüzde oyuncuların en oldukça tercih etmiş olduğu oyunlar içinde yer almaktadır. Arkadaşlarınızla beraber eğlenceli zaman geçirip, eğlenebileceğiniz Valorant’ta birçok değişik oyun içi detaya ulaşabilirken, ne kadar saat Valorant oynadığınız oyun içinde yazmamaktadır. Birçok oyuncu kaç saat Valorant oynadığını merak etse de, hemen hemen Valorant istemcisinde bu şekilde bir hususiyet bulunmuyor. Ancak oyuncuların kaç saat Valorant oynadığını ve oyun içi istatistiklerini öğrenebileceğiniz birtakım web siteleri bulunmaktadır.

Bu yazımızda oyuncuların merak etmiş olduğu Valorant Kaç Saat Oynadım? Valorant oynama süresi iyi mi öğrenilir şeklinde soruları yanıtladık.

Valorant Kaç Saat Oynadım?

Valorant Kaç Saat Oynadım
Valorant Kaç Saat Oynadım

Kaç saat Valorant oynadığınızı öğrenmek için, kullanabileceğiniz bazı internet siteleri bulunmaktadır. Aşağıdaki adımları takip ederek siz de Valorant’ta kaç saat geçirdiğinizi öğrenebilirsiniz.

  • İlk olarak buradaki linke tıklayarak Valorant stats sayfasına giriş yapın.
  • Ardından karşınıza gelen pencerede bulunan “Find an Agent” yazısının üstüne Valorant kullanıcı adınızı yazın. (Daha detaylı içerik için Riot hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.)
  • Arama tuşuna basarak Valorant’ta kaç saat geçirdiğinizi ve buna benzer istatistikleri öğrenebilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 I Walk the Line Görevi Nasıl Yapılır ?

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra siz de kaç saat Valorant oynadığınızı öğrenebilirsiniz. Valorant ile ilgili daha fazla içerik ve haber için bizi takip etmeyi unutmayın, herkese keyifli oyunlar dileriz.

”Google
Beğen